Starity

Coriolanus (2011)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 29. 13:02 #1
- törölt felhasználó -    
Coriolanus (2011)
IMDb oldal - Előzetes

Történet: Coriolanus, aki Ralph Fiennes, elfoglalta Corioli városát, amiért kinevezték tábornoknak, plusz a neve is innen jön. Szóval befolyásos ember, de lenézi a szegényeket, sőt a jogaikat is el akarja venni, meg ilyenek, ezért ellene fordulnak sokan, sőt száműzték is Rómából. Ezután fogja magát, és legnagyobb ellenségével szövetségre lép, Tullius-szal, aki Gerard Butler, és megtámadják Rómát. Na és ez lesz modern környezetbe áthelyezve, úgy hogy Ralph Fiennes rendezi saját magát, mint színészt. Javítsatok ám ki ha tévedek biggrin.gif

Rendező: Ralph Fiennes
Írta: először az élet, aztán William Shakespeare
Szereplők: Jessica Chastain, Gerard Butler, Ralph Fiennes, Brian Cox, Vanessa Redgrave

Amerikai premier: 2011. december 2.
Magyarországi premier: passz


A filmről, és készítéséről nagyon sok kép (taggel) látható itt -> katt
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc, ScotlandLover
2011. augusztus 29. 17:46 #2
- törölt felhasználó -    
ez a film nagyon ígéretesnek tűnik! smileeee.gif váróós!
2011. augusztus 29. 18:04 #3
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.29. 13:02)

Írta: először az élet, aztán William Shakespeare
_nevet.gif

Nem hangzik rosszul egyébként, lehet korabeliként jobb lenne, de így se lesz rossz szerintem. Várom, köszi a képeket beer.gif
2011. október 24. 18:40 #4
ScotlandLover
ScotlandLover
új tag
 
StátuszMY HEART'S IN THE HIGHLANDS!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 162425
Offline offline
Érdekes ötlet modernizálni egy ilyen sztorit,mert szerintem jóval nehezebb a mi időnkbe át helyezni mint a Romeó és Júiát...Hol vannak ma volkszok ? Nah mindegy... Azé gyó lesz ez!Nagyon várom! Ugye lesz magyarul? Gerry-t még nem hallottam Shakespeare-t szavalni...A Petőfi fordítást nem ajánlanám a a szinkronhoz...Kicsit nehéz,de én Tullus szövegét már fújom! Ha esetleg nem lesz magyarul,az se gond...Szülinapomra szeretném megnézni...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Brian Cox Brian Cox 13173.