A Facebook-generáció
2011. augusztus 30. 19:13
#41
hát igen starity-nek köszönhető hogy meg ismerhettem I Love GDragon-t
2011. augusztus 30. 19:15
#44
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
De jó nem csak Én vagyok az egyetlen aki nem szereti fészbukott
A bátyámnak van de Ő sem jár fel mindennap.. Sok hülyeség van rajta
2011. augusztus 30. 19:21
#45
Én utálom a Facebookot! Igaz van facebookom, de nem szeretem
2011. augusztus 30. 19:24
#46
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Sajnos a facebook hatalmas függőséget tud okozni a tinik 80%-ánál...
Meg nem csak a tiniknél..
szerencsére nálam más a helyzet, én egy héten 3x felmegyek kb, megnézem kaptam e üzit, vagy bejelölt e valaki, és ennyi, nem tudnék órákig facebook-ozni, semmi értelme, időpocsékolás
Meg nem csak a tiniknél..
szerencsére nálam más a helyzet, én egy héten 3x felmegyek kb, megnézem kaptam e üzit, vagy bejelölt e valaki, és ennyi, nem tudnék órákig facebook-ozni, semmi értelme, időpocsékolás
1 felhasználónak tetszik:
a7xforever
2011. augusztus 30. 19:24
#47
Nekem is van facebook-om, de nagyon ritkán megyek fel rá!
2011. augusztus 30. 19:26
#48
|
|
Zsozsi13maybe I'm the side of angel... |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.21. Hozzászólás: 1197 Csatolások: 32 Azonosító: 153514 offline
|
Nagyon jó lett a cikk és igaz!én is szeretek facebookozni, de nem órákat vagyok fenn.max ha barátnőmmel beszélek, de akkor is max. 1 órát!
2011. augusztus 30. 19:27
#49
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
2011. augusztus 30. 19:31
#53
|
|
allyangelchicken-y.™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.21. Hozzászólás: 2143 Csatolások: 97 Azonosító: 133609 offline
|
kövezzetek meg, de én szeretem a FB-ot
nem használom sokat, egy nap max. 2x fellépek, de be kell ismernünk, hogy nagyon hasznos és a legjobb közösségi oldal a világon!
2011. augusztus 30. 19:32
#54
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Van Facebookom,mert miért ne lenne...és fel is járok minden nap,most hazudjam azt,hogy nem!? Dehogy. Amúgy a Twitterrel is így vagyok. De nem írok ki hülyeségeket, mint pl: a szomszéd kutyája a házunk elé sz_rt meg stb. -.-"
Posztolgatok is,de általában videókat,idézeteket írok ki én is. Szeretem tudni,mondjuk a kedvenc együttesemről a híreket stb.
Posztolgatok is,de általában videókat,idézeteket írok ki én is. Szeretem tudni,mondjuk a kedvenc együttesemről a híreket stb.
2011. augusztus 30. 19:33
#55
|
|
LadyAlba88 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.04. Hozzászólás: 1140 Csatolások: 200 Azonosító: 142600 offline
|
Én a napokban töröltem magam!
Untam olvasgatni mások baromságait! Meg amúgy is alig használtam!
2011. augusztus 30. 19:34
#56
|
|
LadyAlba88 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.04. Hozzászólás: 1140 Csatolások: 200 Azonosító: 142600 offline
|
Nah, jó! A twitterről nem tudnék így lemondani!
2011. augusztus 30. 19:39
#58
Hát most öljetek meg,de én egyenes utálom a Facebook-ot,mert semmi célja sincs,csak lájkolgatunk.Beszélgetni szemtől szemben is lehet,chatelni meg más oldalakon.Az meg hogy saját képeket rakunk fel,nagyon veszélyes,mert bárki visszaélhet vele.Nekem ez a véleményem!!!
2011. augusztus 30. 19:39
#59
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
Hm, nekem facebookom és twitterem van, face azért, mert van néhány barátnőm, akikkel így tudok legkönnyebben beszélni, a twitterem meg nemtommiért, de nem használom... de ezeken nem szoktam úgy folyton lógni, maximum bejelentkezek és otthagyom
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
