Jls
2011. augusztus 31. 08:44
#3
Én tavaly minden reggel, mikor suliba mentem, csak őket hallgattam <3
Főleg a Keep Yout *-*
Ki a kedvenced? Nekem Aston
De Marvint is naagyon csíípem!
Főleg a Keep Yout *-*
Ki a kedvenced? Nekem Aston
Idézet (adry1415 @ 2011.08.31. 08:30)
Szívesen,már szinte beleszerelmesedtem az új számukba és kötelezőnek éreztem.. 
1 felhasználónak tetszik:
adry1415
2011. augusztus 31. 09:09
#4
Ez nekem is megvan
Kár, h nagyobban nincs meg
De itt egy kép Astonról
Kár, h nagyobban nincs meg
De itt egy kép Astonról
2011. augusztus 31. 09:14
#5
Sajnos ennek a bandának se volt témája
Ide tölthettek talált, vagy saját készítésű JLS háttereket!
Én máris hoztam párat, amit most találtam
Ide tölthettek talált, vagy saját készítésű JLS háttereket!
Én máris hoztam párat, amit most találtam
2011. augusztus 31. 09:16
#6
2011. augusztus 31. 09:55
#7
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
nem tartom annyira rossz bandának,például a she makes me wanna nagyon tetszik.ha jól hallottam,valamiféle tehetségkutatóból indultak,de lehet rosszul tudom.nem kedvenc,de egypár számuk tényleg ott van
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2011. augusztus 31. 09:58
#9
De, jól tudod: az angol X-faktorban indultak
Idézet (An_d_a @ 2011.08.31. 09:55)
nem tartom annyira rossz bandának,például a she makes me wanna nagyon tetszik.ha jól hallottam,valamiféle tehetségkutatóból indultak,de lehet rosszul tudom.nem kedvenc,de egypár számuk tényleg ott van 
1 felhasználónak tetszik:
An_d_a
2011. szeptember 04. 09:54
#12
Üdv
Hozz csak
Várjuk
adry1415! A háttereket? Beírom egy képkeresőbe - bármelyikbe
-, h JLS Wallpaper, és válogatok
Majd lehet csinálok én is!
Hozz csak
adry1415! A háttereket? Beírom egy képkeresőbe - bármelyikbe
Majd lehet csinálok én is!
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.09.04. 08:37)
Jls már elég rég óta a kedvenc bandáim közé tartozik,és nekem is Marvin a kedvenc. Bocsi,most nem hoztam képet,de majd bepótolom.
Köszi a topciot.
Köszi a topciot.
1 felhasználónak tetszik:
adry1415
2011. szeptember 06. 19:59
#14
Hoztam még egyet... Aston paparazziképek ^^
Van még egy adag JLS paparazzikép, de a rendszer nem engedi feltölteni, mert túl nagy -.-" Hiába kicsinyítettem, úgysem jó. Lehet holnap feldobom!
Van még egy adag JLS paparazzikép, de a rendszer nem engedi feltölteni, mert túl nagy -.-" Hiába kicsinyítettem, úgysem jó. Lehet holnap feldobom!
1 felhasználónak tetszik:
adry1415
2011. szeptember 07. 21:32
#15
Ez egy scan. Tegnap ezt kihagytam
Sorry
1 felhasználónak tetszik:
adry1415
2011. szeptember 24. 13:00
#19
Köszönjük ^^
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 12:51)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline


