Starity

Hamis idolok

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 02. 19:01 #61
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
attól még ha a példaképem cigizik,nekem nem kötelező.. szóval ennyit erről..^^ minden csak ész és akarat kérdése.biggrin.gif
2011. szeptember 02. 19:17 #62
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Akkor az én nagyon hasonló témájú cikkem, amit tegnap, vagy tegnapelőtt megírtam, már nem fog megjelenni..? unsure.gif

Bár ha jobban belegondolok, nem is annyira ugyanaz a két cikk... rolleyes.gif Ugye az enyém is megjelenik majd..? rolleyes.gif blush.gif

Reginának gratulálok a cikkhez egyébként. Magam is azon a véleményen vagyok, hogy a sztár felelőssége nagy, de a rajongóknak is látnia kellene a fától az erdőt, vagyis nem árt, ha rendelkeznek kritikai érzékkel. De nem írok többet (bocsánat), mert ha esetleg mégis megjelenne a cikk, amit írtam... Nem akarom leírni előre. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. szeptember 02. 19:23 #63
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Florahh egyetértek.
2011. szeptember 02. 19:30 #64
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Na nekem sose lesz példaképem egy sztár se...Még akkor sem ha egy szent. A szüleimnél sose találhatnék jobb példaképeket...Nem is értem. Hogy lehet valakinek egy olyan személy a példaképe akit nem is ismer személyesen? Szerintem ha egy sztárra már példaképként tekintenek, azt azért tegyék, mert az a személy tehetséges és elért valamit.Ne pedig azért, mert botrányt botrányra halmoz...
2011. szeptember 02. 19:56 #65
Cuki baba
Cuki baba
Never say never
 
StátuszHajrá Hollywood!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.12.
Hozzászólás: 1873
Csatolások: 2
Azonosító: 129122
Offline offline
klassz cikk, gratulálok hozzá
2011. szeptember 02. 20:06 #66
paraizo
paraizo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 302
Azonosító: 128699
Offline offline
szeretem ezeket a cikkeket smileeee.gif
2011. szeptember 02. 20:17 #67
paraizo
paraizo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 302
Azonosító: 128699
Offline offline
mármint úgy értem hogy tanulságosak biggrin.gif
2011. szeptember 02. 20:19 #68
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
nagyon jó cikk lett!
2011. szeptember 02. 20:25 #69
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
grat a cikkhez
2011. szeptember 02. 20:35 #70
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
jó cikk nekem van egy példaképem de ő másban egy evezős emberre nézek fel aki az edzőjétől tanulta a bölcsességét amúgy rengetek kedvenc sztárom van de egyik se lesz a példakép
2011. szeptember 02. 20:38 #71
Ancsi11
Ancsi11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.12.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 131108
Offline offline
én is gratulálok a cikkhez!De én is csak félig értek egyet vele,ugyanis attól h egy híresség még nembiztos h a rajongója is ezt fogja tenni,másrészről azzal h pl.iszik azt mutatja az embereknek h ez a dolog elfogatható,sőt jó és követendő dolog,bár az embernek meg van az a joga h cigizzen és igyon,és ha nem kerül ezzel rendszeresen a címlapra akkor még tekinthető jó példaképnek,hiszen senki sem tökéletes
2011. szeptember 02. 20:40 #72
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Én rengeteg embert tisztelek de sose tudnék senkit se példaképként tekinteni .
2011. szeptember 02. 20:41 #73
PankaaFruit
PankaaFruit
 
StátuszÚj adatlap,kis változás de annál jobb:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 526
Csatolások: 94
Azonosító: 138629
Offline offline
Nekem egyértelműen Selena Gomez!biggrin.gif És igen rámerem vágni ,hogy ő mert ő legalább nem botrányos,bár van aki szerint csak diznis sztár de ez nem így van smileeee.gif
2011. szeptember 02. 21:03 #74
vikike0614
vikike0614
 
StátuszWeak people revenge. Strong people forgive. Intelligent people ignore.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 950
Csatolások: 88
Azonosító: 138487
Offline offline
nagyon sok sztárt szertetek<3(miley.selena stb.) de nincs példaképem :\ nme lennék olyanok mint ők semmi magánélet nélkül ! :| kösz de nem
2011. szeptember 02. 21:17 #75
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Jó cikk lett! Ez is.smileeee.gif
Szinte mindennel egyetértek, ami le van írva a cikkbe. Sokan sajnos a kedvencük miatt züllenek el... De ez nem mindenkire igaz, és egyáltalán nem bűn, ameddig van egy-két példaképünk (nem mintha Regina írását így értelmezném, ő sem ezt akarta ezzel üzenni.) Pl. itt egy példa: nekem a példaképem Kate Winslet, aki dohányzik. A másik nagy ideálom, Maite Perroni is szívja a bagót. És én? Nem. Persze velem sem csak mindig jó dolgok történnek, és nem mindent cselekedtem helyesen, így én is tapasztaltam, milyen, ha az ember rossz irányba, már károsan kezdi majmolni kedvencét. Nagy példaképem volt (és még most is) Leighton Meester, akit a nádszálvékonysága miatt irigyeltem mindig. Szerettem volna olyan lenni, mint ő, így nem ettem, állandóan sportoltam, elvesztettem az energiámat, össze is estem. Buta voltam, de én megváltoztam még időben. Azonban valaki már későn veszi észre sajnos, hogy mit is művel magával. Pl. ha valaki elkezd drogozni, mert hát nagy ideálja drogos, akkor onnan már nem nagyon van leállás. Ugyanez a cigi.
Egyébként én nem utánozom a példaképemet, szinte semmiben sem. Esetleg egy kis ihletet, önbizalmat adhat nekem 1-2 nagyobb kedvencem (pl. hogy öltözzek az utcán), de azt hogy majmolni... Nekem magas. Mindenki önmaga, van saját személyisége, nem kell másnak tűnnie. Jó esetben...
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 02. 21:46 #76
Jennyke
Jennyke
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.18.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 16
Azonosító: 134961
Offline offline
nekem sincs sztár példaképem de nem is akarok!
2011. szeptember 02. 21:46 #77
Jennyke
Jennyke
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.18.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 16
Azonosító: 134961
Offline offline
am jó lett a cikk
2011. szeptember 02. 21:52 #78
- törölt felhasználó -    
ha tőlem véletlenül megkérdezik akk vagy nem mondok senkit vagy Johnny Depp-et mondok wub.gif biggrin.gif
2011. szeptember 02. 23:30 #79
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Nekem Beyoncé a "példaképem", ám ez nem azt jelenti hogy minden de minden tulajdonságát le akarom másolni. Én önmagam vagyok, külön ember vagyok, nem vagyok Beyoncé. Csak tisztelem őt, mert nem iszákos, pasifaló, drogos sztár, és a hangjától mindig megnyugszom. Hát igen, nem titkolom, hogy engem is vonz a sztárság, a csillogás, és nagy álmom hogy egyszer híres leszek. De nem celeb, egy olyan aki azért sztár mert sok hülyeséget csinál, hanem azért mert én a zenémmel majd szeretnék az embereken segíteni, és példát mutatni. Az is igaz hogy ez nehéz... Nekem a zene önbizalmat ad. Nem tudom mi az igazság...Valahol középen!
2011. szeptember 02. 23:36 #80
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Nos, nem is tudom. Én sokáig azt mondtam, hogy nincs példaképem, mert senki nem tökéletes. Aztán elővettem Lisieuxi Szent Terézt, most meg nem nagyon foglalkozom ezzel, maximum egy sztár megihlet, legyen szó az öltözködésről, de nem a viselkedésről. Minden sztárban van valami becsületes dolog - ha nem sok, hanem egy dolog, az is valami - a kitartásuk, az mindenképp, meg persze még személyenként jó tulajdonságok. Egyébként pedig ők nem azért vannak, hogy példaképek legyenek,hanem hogy szórakoztassák az embereket, csak sajnos a média át esett a ló túlsó oldalára, hiszen miattuk, a kíváncsiságért, a pénzért fényképezik őket minden nap, fordítják ki minden egyes mondatukat.

Idézet
Nem is kell olyan messzire visszautaznunk az időben, elég, ha néhány évtizeddel ezelőttre tekintünk vissza, mikor a fiatalok még édesanyjukra, édesapjukra, esetleg nagyszüleikre vagy idősebb testvérükre tekintettek követendő példaként.

Hát, az jó régen lehetett, mert már 1970-1980-ban(és még lehet előbb is) léteztek énekesek, színészek, akik egyébként becsülendőbbek mint a mostaniak, és már akkor is felnéztek rájuk. Így nem értem ezt a részt, de a külsőség miatt értem, hogy számít.

Idézet
Nem is lenne ez olyan nagy probléma, ha ők nem azt sugallnák rajongóik felé, hogy mennyire jó rossznak lenni, alkoholt fogyasztani, dohányozni, drogozni, lógni az iskolából, vagy épp folyamatosan koplalni.


Az, hogy mit csinál a forgatáson, és a filmvásznon kívül, nekünk az SEMMI KÖZÜNK nincs. Az ő dolguk, hogy teszik tönkre az életüket. Nekik csak az a dolguk, hogy szórakoztassanak minket, de az már túlzás, hogy a magánéletébe turkáljunk. Így ez alapján egyik sztárt sem lehet kérdőre vonni és lefújjolni hogy mit csinál, és hogy hogy viselkedik.

Idézet
Saját céljaik elérése érdekében szinte kötelező a botránykeltés, hiszen másképp nem könnyű a címlapokra kerülni, ennek viszont az az ára, hogy milliónyi, még kiforratlan személyiséget csapnak be és vezetnek tévútra.

Igen, a botránykeltés, sajnos ma már nem sokan kerülnek a címlapra tényleg, csak a tehetségük miatt. De szerencsére sok sztár van, aki teljesen normális életet él, és mégis kevesebben ismerik, de azokat tényleg jobban megbecsüli az a kevés ember.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!