Kat Graham átigazolna?
2011. szeptember 12. 21:20
#41
Hát tényleg jó lenne, ha egy kicsit énekelne is de az ő döntése.
2011. szeptember 13. 17:37
#42
|
|
Hailie95Ani_1D |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.21. Hozzászólás: 7221 Csatolások: 0 Azonosító: 158900 offline
|
még jó,h nem megy el a 3 évadban sem ^^ szeretem Bonny-t
am azért nem csak erdőben van
sok van a városban is,suli,Elenáéknál stb..
am már jópár sztár szeretne menni a Glee-be
nem újdonság.
am már jópár sztár szeretne menni a Glee-be
2011. szeptember 15. 19:14
#44
|
|
SmileyZHappiest girl in the world ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.12. Hozzászólás: 8757 Csatolások: 33707 Azonosító: 122565 offline
|
Felőlem mehet.Bonnie volt a 2. kedvencem az elején,de sikerült teljesen megutálnom..Ez nem jelenti azt,hogy Kathet is,mert őt szeretem,csak a karakterét nem.
Jó hangja van ez nem titok.Hogy mit sikerülne kihoznia egy olyan karakterből??Nem tűnik nagy kihívásnak..Már nem azért,de énekelni tud..Színészkedni tud.Nincs egy olyan szerepben semmi nehézség.Ő sokkal nagyobb falattal is megtudna birkózni.
Jó hangja van ez nem titok.Hogy mit sikerülne kihoznia egy olyan karakterből??Nem tűnik nagy kihívásnak..Már nem azért,de énekelni tud..Színészkedni tud.Nincs egy olyan szerepben semmi nehézség.Ő sokkal nagyobb falattal is megtudna birkózni.
2011. szeptember 17. 15:47
#46
Glee és Katerina?
Senki félre ne értsen, mind a kettőt imádom, de valahogy nem férnek össze. Nem hiszem, hogy Katerina szerepet kapna, tényleg odáig vagyok érte, de az énektudása közel sincs Lea Michele, vagy akár Matthew Morrison szintjéhez. A Glee-beli színészeknek pedig több énekesi tapasztalatuk is van (Broadway stb.)
2011. szeptember 17. 19:45
#47
|
|
vampiregomezTeen Wolfer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.05. Hozzászólás: 1759 Csatolások: 310 Azonosító: 146677 offline
|
Na csak ezt ne.Maradjon csak a VD-nél.Szerintem Bonnie karakterét nagyon jól alakítja és illik is hozzá ez a szerep.Most némi bogár miatt nem kellene ilyeneken gondolkodnia.Ráadásul el sem tudnám képzelnie a Gleeben.
2011. szeptember 19. 19:42
#48
Ne már.Mostanában úgy megkedveltem a karakterét,mert összejön majd Jeremyvel...♥♥♥
2011. szeptember 20. 10:13
#49
|
|
Vampire Ladykiss me or kill me. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 2397 Csatolások: 151 Azonosító: 156029 offline
|
Nem szeretném,h ha elmenne
szerintem Bonnie karaktere jó,és nem tudom,h h helyettesítnék...
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:
offline

