Nagy Seherezádé - Photoshoot mix
2011. szeptember 17. 20:34
#3
micsoda egy retek műnő..
23 felhasználónak tetszik:
Fanni00,
Mia,
House Of Wax,
Sugarbabes,
olsenfan..,
doryka88,
Jenny Lawliet,
Stratocaster,
Adri98,
An_d_a,
bibicsibi,
tothbianka,
itsmestella,
Small Selena .,
Thora_90,
Nashine,
Perlita,
Tash20,
WhiteRosee,
anna21,
Eszter655,
LaGirl9292,
kriszti145
2011. szeptember 23. 23:12
#6
|
Vegaszseni |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.21. Hozzászólás: 2553 Csatolások: 7161 Azonosító: 158908 offline
|
Idézet (fashionbébíí @ 2011.09.17. 20:34)
micsoda egy retek műnő.. 
Ezek fotósorozatok, és nem a legjobbak. A retusálás szinte mindegyiken borzasztó. Nem Vivit kell okolni ezért..
2011. szeptember 24. 17:06
#8
Idézet (Vegas @ 2011.09.23. 23:12)
Ezek fotósorozatok, és nem a legjobbak. A retusálás szinte mindegyiken borzasztó. Nem Vivit kell okolni ezért..
ja tényleg bocsi, nyilván az életben sokkal, de sokkal természetesebb...
2011. szeptember 25. 20:13
#9
|
Vegaszseni |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.21. Hozzászólás: 2553 Csatolások: 7161 Azonosító: 158908 offline
|
Idézet (fashionbébíí @ 2011.09.24. 17:06)
ja tényleg bocsi, nyilván az életben sokkal, de sokkal természetesebb...

Igen, szerintem az. Mint egy normális huszonéves lány, úgy festi magát. Szerintem ha a villamoson/buszon körülnézel akkor is látsz ilyeneket sőt, még sokkal vészesebb lányokat is. Csak ő szerepel a médiában, azért böki mindenkinek a csőrét. Ha már kritizálni kell, és nem tudunk ebbe belenyugodni, akkor már kritizáljunk,mindegy hogy ki az..
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2011. szeptember 26. 18:17
#10
Idézet (Vegas @ 2011.09.25. 20:13)
Igen, szerintem az. Mint egy normális huszonéves lány, úgy festi magát. Szerintem ha a villamoson/buszon körülnézel akkor is látsz ilyeneket sőt, még sokkal vészesebb lányokat is. Csak ő szerepel a médiában, azért böki mindenkinek a csőrét. Ha már kritizálni kell, és nem tudunk ebbe belenyugodni, akkor már kritizáljunk,mindegy hogy ki az..
Csak a normális huszonéves lányok nem jelentkeznek olyan retek műsorokba mint a való világ és csalják meg a párjukat a medencében enyelegve ^^ Na de mindegy is a VV fanokat úgy se lehet meggyőzni bármiről is..
2011. szeptember 26. 18:27
#11
Sztem felesleges is itt elcseszni az idődet
Én ezért nem is írkálok már a VV-s cikkekhez, de megláttam, h írtál ide, és furcsálltam, azért néztem be
Egyébként egyetértek veled!
Idézet (fashionbébíí @ 2011.09.26. 18:17)
Csak a normális huszonéves lányok nem jelentkeznek olyan retek műsorokba mint a való világ és csalják meg a párjukat a medencében enyelegve ^^ Na de mindegy is a VV fanokat úgy se lehet meggyőzni bármiről is..
2011. szeptember 26. 18:30
#12
Idézet (Thora_90 @ 2011.09.26. 18:27)
Sztem felesleges is itt elcseszni az idődet
Én ezért nem is írkálok már a VV-s cikkekhez, de megláttam, h írtál ide, és furcsálltam, azért néztem be
Egyébként egyetértek veled! 
Igaz.. Nem is nagyon szoktam ott pofázni minden VV-s témánál, de van amire reagálnom kell néha
2011. szeptember 26. 18:34
#13
|
|
UnhappyMealsWoodstock. Peace & Music. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.18. Hozzászólás: 2095 Csatolások: 446 Azonosító: 151319 offline
|
Idézet (Vegas @ 2011.09.15. 15:52)
+ pár ismeretlen fotósorozatból előkerült képek
A 2. kép hol készült? Dubajban?
2011. szeptember 26. 18:36
#14
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.09.26. 18:34)
A 2. kép hol készült? Dubajban? 
Unhapkém vicces kedvedben vagy??
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2011. október 02. 00:33
#15
|
|
Small Selena .ℒℴνℯ♥ ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 2631 Csatolások: 39 Azonosító: 159323 offline
|
Undorító egy nő tiszta mű
.
2011. október 06. 15:42
#16
|
Vegaszseni |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.21. Hozzászólás: 2553 Csatolások: 7161 Azonosító: 158908 offline
|
Idézet (fashionbébíí @ 2011.09.26. 18:17)
Csak a normális huszonéves lányok nem jelentkeznek olyan retek műsorokba mint a való világ és csalják meg a párjukat a medencében enyelegve ^^ Na de mindegy is a VV fanokat úgy se lehet meggyőzni bármiről is..
Hát persze hogy megvédem, hiszen ő is ember, attól hogy jelentkezett ide. Számtalan hibád van neked is, és még lesz is - nekem is, és mindenkinek. Ki tudja mi lesz belőled 10 év múlva? Ez az egyik, a másik pedig hogy nem vagyok VV Fan, ahogy te mondanád, de én nem nézem le az embereket úgy mint ti, és ti sem könyvelhettek el mert éppen megvédtem Seherezádét. Ennyi.
Kapcsolódó sztárok
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline


