Egyik kedvenc zenekarom.
Sajnos nem olyan híres, de attól még ők a legjobbak.
Akik szeretik nyugodtan képeket és videókat is tölthettek fel.
Minden, ami Bloodhound Gang
2011. szeptember 17. 23:14
#2
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Én bírom a bolondos zenéjüket, de ez NEM A KÉPES RÉSZLEG!
2015. február 23. 01:45
#3
Jaj,már ilyen is van?
Szeretem a dalaikat,jó banda.Nem igazán ismertek,de majd egyszer...
Szeretem a dalaikat,jó banda.Nem igazán ismertek,de majd egyszer...
2015. február 23. 10:34
#4
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Sydney Adams @ 2015.02.23. 01:45)
Jaj,már ilyen is van?
Szeretem a dalaikat,jó banda.Nem igazán ismertek,de majd egyszer...
Szeretem a dalaikat,jó banda.Nem igazán ismertek,de majd egyszer...
Nem igazán ismertek?
2015. február 24. 18:37
#5
Elmebeteg emberek, elmebeteg zenével, és még ennél is elmebetegebb koncertekkel (golden shower.... XD). Ez persze nem azt jelenti, hogy ne szeretném őket.
2015. február 24. 20:41
#6
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (MsDeadpool @ 2015.02.24. 18:37)
Elmebeteg emberek, elmebeteg zenével, és még ennél is elmebetegebb koncertekkel (golden shower.... XD). Ez persze nem azt jelenti, hogy ne szeretném őket. 
Nagy barmok, az tuti.
2015. február 25. 18:20
#8
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Elég gyengék ezek az új dalok, nem olyan kapósak, mint a régiek voltak.
2015. február 26. 20:59
#9
Vagy nincs elég, vagy túl sok volt már az anyag, hogy jó számokat csináljanak.
2015. február 27. 08:06
#10
Idézet (lpmaskmancick @ 2015.02.23. 10:34)
Nem igazán ismertek?
Remélem nem csinálod komolyan. 90-es évek vége 2000-es évek közepe időszakban még a csapból is ők folytak. The Bad Touch, Fire Water Burn, The Ballad Of Chasey Lain vagy a Foxtrot Uniform Charlie Kilo dalok elég sokat mentek rádióban, tv-ben (én is így ismertem meg őket). Tény, hogy mostanság már nem annyira felkapottak, mint régen voltak.
Igazad van,viszont az én generációm számára már nem ismertek,mert "kimentek a divatból".
2015. március 01. 20:10
#11
Elnézve a zenecsatornák mai műsorát, nem is nagyon fog már divatba jönni...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



