Starity

DVD író programok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 18. 12:22 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy tud-e nekem mondani valaki megbízható DVD író programot ? Eddig a CDBurnerXP-t használtam de az mindig vacakol unsure.gif
Előre is köszönöm beer.gif
2011. szeptember 18. 13:39 #2
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
ImgBurn. http://www.imgburn.com/
Sok beállítási lehetőség van benne, de ő maga is ajánl fel beállításokat, ha valami nem egyértelmű. Magyarítás is van hozzá. Én már jó ideje ezt használom, mert a Nero egy rakás szar.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Christo
2011. szeptember 18. 14:35 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.09.18. 13:39)
ImgBurn. http://www.imgburn.com/
Sok beállítási lehetőség van benne, de ő maga is ajánl fel beállításokat, ha valami nem egyértelmű. Magyarítás is van hozzá. Én már jó ideje ezt használom, mert a Nero egy rakás szar.

Na és az Ashampoo?
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2011. szeptember 18. 15:10 #4
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Az Ashampoo-t nem ismerem.
2011. szeptember 19. 16:26 #5
- törölt felhasználó -    
Én a Nerót használom, korábban volt még a Clone CD/DVD és az Ashampoo is, bár nem tudom, írtam-e ki vele. A legelsővel teljesen meg vagyok elégedve, rájöttem, nálam a cédétől függ az, hogy kiírja-e a gépem a dolgokat, avagy sem. 110.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Sally Sparrow, idone
2011. szeptember 20. 09:11 #6
- törölt felhasználó -    
Én a BurnAware-t használom, előtte én is a CDBurnerXP-t használtam, de nekem is vacakolt. XP-n a Nero volt, ezzel meg voltam nagyon elégedve, de amióta win7-em van azon nem akar működni a Nero.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. szeptember 20. 09:17 #7
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Online online
Idézet (Juanita @ 2011.09.20. 09:11)

Én a BurnAware-t használom, előtte én is a CDBurnerXP-t használtam, de nekem is vacakolt. XP-n a Nero volt, ezzel meg voltam nagyon elégedve, de amióta win7-em van azon nem akar működni a Nero.


Csak úgy halkan jegyzem meg, hogy Win7 alatt csak a Nero 10-es verziója működik kifogástalan minőségben.
Csak azért mondom, mert én is ezt használom, és amikor az innen letöltött képeket, meg egyebeket írom ki vele, még egyetlen lemezt sme rontott el, függetlenül a lemez márkájától.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Kelsey, idone
2011. szeptember 20. 09:18 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.09.20. 09:17)
Csak úgy halkan jegyzem meg, hogy Win7 alatt csak a Nero 10-es verziója működik kifogástalan minőségben.
Csak azért mondom, mert én is ezt használom, és amikor az innen letöltött képeket, meg egyebeket írom ki vele, még egyetlen lemezt sme rontott el, függetlenül a lemez márkájától.


Igen, ezt tudom, még te ajánlottad anno, de valamiért nekem nem működik think.gif
De végülis teljesen mindegy, mert a BurnAware-al is meg vagyok elégedve biggrin.gif
2013. április 15. 17:26 #9
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Talán nem feltétlenül ide tartozik a kérdésem, de hátha kapok választ.
Folyamatos CD/DVD írás problémába ütközök.
Nero 7-et használtam idáig, de voltak gondok vele mostanában, előtte sosem. Töröltem a Nero 7-et revoval, szóval semmi nem maradt hátra belőle. Letöltöttem a Nero 12-őt, de itt is sikertelen volt vagy egy tucat kiírás, próbáltam audió CD-t, adat DVD-t, és DVD-t is kiírni, egyiket sem akarta.
Utána a Free studio, Free Disc Burnerével sikerült pár adat DVD-t csinálnom eredményesen, de a Free DVD Video Burner már itt sem működött. Sem a Free Audio CD Burner.
Most letöltöttem az Ashampoo-t, sikerült kiírnom vele egy DVD-t. Audió CD-t kétszer, majd egy adat DVD-t akartam kiírni utána, és nem sikerült, médium hibára (Maxell, legolcsóbb) panaszkodva. De CD-ből ezt használom 1 éve, és idáig működött. DVD-ből hasonlóan egyszerűt használtam eddig, nem értem, hogy most miért lett hirtelen baja vele. És azért is gondolom, hogy nem a lemezeimmel van baj, mert a múltkor vettem csak egy darab CD-t, egy másik fajtát, talán TDK-t, és azzal sem sikerült audió CD-t írnom.
Már vagy 5x próbáltam FLAC-ből audió CD-t kiírni, majd kipróbáltam MP3-ból, hátha valami kódekkel van baja. De MP3-mal sem sikerült!
A DVD-íróm Pioneer egyébként és lassan 10 éves, nem tudom ez réginek számít-e, de idáig nem volt gond vele. Még egy ötletem van, de lehet, hogy hülyeség. Idáig mellé volt kötve egy talán még régibb CD-író is (Sony), de mivel sosem használom, ki lett kötve. És mintha azóta jelentkeznének ezek az írás problémák. Lehet összefüggés a dolgok közt? Meg azt nem értem miért sikerül néha ez, néha az, egyik dolog ezzel a programmal, másik dolog másik programmal. Hol lehet a baj? Firmware-t is frissítettem, semmi nem változott cry.gif
Lassan rámegy a gatyám, ha minden 6. lemezt sikerül csak jól kiírnom, és audiót meg egyáltalán sehogy.
Egy kis segítség jól jönne!
2013. április 15. 17:58 #10
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Online online
Idézet (Kelsey @ 2013.04.15. 17:26)

Talán nem feltétlenül ide tartozik a kérdésem, de hátha kapok választ.
Folyamatos CD/DVD írás problémába ütközök.


Véleményem szerint már az is önmagában csoda, hogy kb. 10 évig bírta az az író. Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy az elektronika szépen lassan elhalálozott, mert az a legritkább esetben szokott előfordulni, hogy több különböző programmal sem lehet normális végeredményt elérni.

Próbáld meg egy kölcsön meghajtóval lemezt írni, ha sikerül, akkor a jelenlegi meghajtó kuka, és kénytelen leszel venni egy újat. Bár Pioneer-t nem biztos, hogy be lehet még szerezni, de a Samsung is egész jó minőségű írókat gyárt.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. április 15. 18:37 #11
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2013.04.15. 17:58)
Véleményem szerint már az is önmagában csoda, hogy kb. 10 évig bírta az az író. Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy az elektronika szépen lassan elhalálozott, mert az a legritkább esetben szokott előfordulni, hogy több különböző programmal sem lehet normális végeredményt elérni.
Próbáld meg egy kölcsön meghajtóval lemezt írni, ha sikerül, akkor a jelenlegi meghajtó kuka, és kénytelen leszel venni egy újat. Bár Pioneer-t nem biztos, hogy be lehet még szerezni, de a Samsung is egész jó minőségű írókat gyárt.

Oké, majd kölcsönzök egy írót, hogy vele van-e baj, csak sajnálom lecserélni. Amúgy nem ragaszkodom a régi márkámhoz, nekem aztán mindegy, csak menjen! smileeee.gif Ráadásul egyedül nem tudom bekötni, úgyhogy várhatok a sógoromra. rohog.gif Azért is igyekeztem kipróbálni már minden mást, csak az írót ne kelljen cserélni... Köszi a választ! thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!