Starity

Britney újra férjhez megy

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 21. 17:24 #41
- törölt felhasználó -    
remélem tényleg igaz grat smileeee.gif
2011. szeptember 21. 17:26 #42
- törölt felhasználó -    
jaj de jó smileeee.gif ha igaz sok boldogságot nekik smileeee.gif
2011. szeptember 21. 17:59 #43
- törölt felhasználó -    
kedves, drága beyaaldama!
Márpedig én fogok válaszolni! Az én kedvencem CHRISTINA AGUILERA, britneyt csak azért ócsárolomc így, mert irritál és idegesít ahogy koppintani/majmolni próbálja/próbálta! és az h vki vállalni és kimondani meri a negativ véleményét egy személyről, nem azt jelenti h a kedvence. De jó, gondolj amit akarsz, teszek rá!
És az első mondatodra még vmi: nem, nekem nincs jobb se jó hangom és ezt tudom, de én NEM HÍVOM MAGAM ÉNEKESNŐNEK!! és nem is nagyon érdekel, mert nem áll szándékomban a hangomból megélni. (jó lenne ha britney is követné a példámat)
Na jó, hát én csak ennyit szerettem volna reagálni a beírásodra, beyaaldama.
2011. szeptember 21. 18:08 #44
Timyy
Timyy
 
StátuszCause in the end only love survives...:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 158267
Offline offline
remélem ez már komolyabb lesz
2011. szeptember 21. 18:17 #45
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
Gratula Remélem boldog lesz.
2011. szeptember 21. 18:22 #46
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Graula:) Sok-Sok boldogságot:)
2011. szeptember 21. 18:22 #47
Tomibritney17
Tomibritney17
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 59502
Offline offline
Negatív...hogy mit tudsz szenvedni wiky96 hihetetlen. Neked semmi nem jó.tulajdonképpen te minek is vagy itt?
2011. szeptember 21. 18:34 #48
- törölt felhasználó -    
sok sikert smileeee.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
2011. szeptember 21. 19:09 #49
Peace_Devil boy
Peace_Devil boy
Supre dan's of care Rarry'ϟ
 
StátuszI'm evil and this is my profillee'ss
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 1205
Csatolások: 2532
Azonosító: 155057
Offline offline
ez már hanyadik? már nem is tudom számolni
2011. szeptember 21. 19:17 #50
- törölt felhasználó -    
wiky96!
Mint látom nem férsz a bőrödbe.
Britney majmol és koppint ezt honnan szedted, ő nem X-tina aki mindenkit csak utánoz és még ugy sem sikeres!
Nem Britney volt az akinek megbukott a lemeze és leszólták mert utánozta Gagát!!!
Ugye ez nem ismeretlen sztori neked????
El kell fogadnod hogy Britney énekesnő, egy tökéletes hangú énekesnő aki sikeres!!!
2011. szeptember 21. 19:44 #51
- törölt felhasználó -    
beya...
megpróbálom elfogadni (kisebb-nagyobb sikerrel) h britney énekesnőnek hívja magát, de igazán sokat kérsz azzal h azt is fogadjam el h tökéletes hangú.
Xtinára terelve a szót:
egyébként (nem tom olvastad-e, v nem a cikket) a lemez bukásával kapsolatban nem nyilatkoznék, ugyanis van az a gyanuper h mások keze is benne van a bukásba, és amig nem tom mi igaz, addig nem szeretnék ehhez hozzászólni.
és a majmolással kapcsolatban: nem fogok belemenni abba a gyerekes játékba, h képekben mutatom ki másol kit, gaga több sztártól vette az ötletet saját stílusához, amiben xtina is benne volt. és lehet h az elfogultságtól de én nem vettem észre az összefüggést a két énekes stílusában, zenéjében, stb....
viszont lehet h britney most megpróbál saját lábra állni, de azt még te se és a többi fan se mondhatja h a circus album nem xtina koppintás volt.
és nem tom honnan veszed h xtina nem sikeres. nem neki van 5 grammy díja, ezen kívül jópár más díja is, nem ő kapott szerepet egy filmben nemrég, nem ő ad ki jobbnál jobb parfümöket és nem ő zsűrije már lassan két éve (a harmadik rész is elképzelhető)egy tehetségkutató shownak. nem, tényleg ez nem xtina, most egy egész másik énekesnőről beszélek.
Észre kéne venned h britney sem hangilag sem sikerben nem léphet CHRISTINA AGUILERA nyomába!
És most senki ne mondja h nincs igazam!!
2011. szeptember 21. 19:52 #52
- törölt felhasználó -    
wiky96
Lol, ez nevetséges. Britney a kedvenceid között van, de csak azért, mert ismered? A 'kedvenc' nem egyenlő az 'ismerem' szóval, drága, azért két külön szó, mert különböző jelentésük van, de úgy gondolom, ez óvodaszint. Ezen az alapon nekem is ott viríthatna Justin Bieber meg Fluor Tomika a kedvenceim között, nem igaz?
Én nem szeretem Britney-t, ezért nincs a kedvenceim között. Christinát ezerszer tehetségesebbnek tartom, mégsem írok ilyesfajta hozzászólásokat a Britney-cikkekhez. Ide is csak azért jöttem, hogy gratuláljak neki. Szerintem neked is illene egy kicsikét moderálnod magad.

beyaaldama
Nem kell megpróbálni a fejébe verni, hogy Brit jó énekesnő. Neki is megvan a véleménye róla, nem fogod azzal meggyőzni, hogy azt hajtogatod, jó a hangja. Engem is irritál. Inkább arra kéne felhívni a figyelmét, hogy ne engedje meg legközelebb magának ezt a stílust.

Ennyi lett volna az én mondanivalóm, elnézést, hogy beleszóltam ebbe a vitába. pardon.gif
2011. szeptember 21. 19:53 #53
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Remélem én is,hogy igaz a hír és lesz belőle valami,na meg,hogy boldogan fognak élni. biggrin.gif
2011. szeptember 21. 20:09 #54
- törölt felhasználó -    
num1kolusszus, semmi gond h beleszóltál, hisz ezért van az üzenőfal és ezért itt vitatkozunk és nem üzibe.
már nem tom hányadszór szólnak azért h kik tartoznak a kedvenceim közé és kik azok akiket csak ismerek.
Nos h mindenki megértse és eloszlassam a kételyeket most leírom, és nem szeretném ha a jövőben vki ezen fönnakadna!
Előszőr is, tudom mit jelent az h "kedvenc sztár", és azt is tom h elvileg csak azokat kellett volna bejelölnöm akik téll kedvencek( Xtina, jhonny depp, J-lo, stb...). De mivel arra törekedtem, h legyen minél több sztár a "kedvenc sztájraim" között, ezért azokat is bejelöltem akiket kevésbé kedvelek, v csak hallottam róluk. Igen, tom h most mondanátok azt h ennyi erővel bejelölhettem volna JB-t is, meg még anyámtudjakit, de nem tettem, mivel őket egyenesen undoritónak találom, viszont régen britneyt szerettem és beyoncét is ezért vannak benn a kedvenc sztárjaim közt. De szerintem mindenkinek a saját dolga h kit tesz be a kedvenc sztárjai közé, és nem hiszem h magyarázattal taroznék nektek mér tettem be britneyt, Beyoncét, stb...
Nos ennyi, ha vki vmit nem ért v vannak kifogásai nyugodtan írja és elfogadom mások kritikáját és próbálom érthetővé tenni számukra a nézeteimet, egyesekkel ellntétben( remélem tudja kinekszólt ez a mondat)
2011. szeptember 21. 20:10 #55
tuccka
tuccka
 
Státuszgame on! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.29.
Hozzászólás: 862
Csatolások: 0
Azonosító: 126048
Offline offline
na de jó, ha igaz akkor sok boldogságot neki, megérdemli! smileeee.gif
2011. szeptember 21. 20:11 #56
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
sok sikert britney wink.gif smileeee.gif
2011. szeptember 21. 20:33 #57
- törölt felhasználó -    
wiky96
De mégis miért, miért, miért teszel ilyet? Nem kapsz csillagot azért, mert minél több sztárod van. Miért jó neked olyanokat tudni a "kedvenceid" között, akiket utálsz? blink.gif Ezt sosem fogom megérteni...
2011. szeptember 21. 20:39 #58
- törölt felhasználó -    
num1...
nem azért h csillagot kapjak, ez egyáltalán nem érdekel. egyszerüen én ilyen vok, minél több annál jobb. igazából az igazi magyarázatát én sem tom és még nem is gondolkodtam rajta
2011. szeptember 21. 20:48 #59
- törölt felhasználó -    
wiky96
Tudom, azért kérdezem. Mert így még az sem igazán hajthat. Mindegy, hagyjuk.
2011. szeptember 21. 20:58 #60
- törölt felhasználó -    
sok boldogságot biggrin.gif thumbsup.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok