Starity

10 tehetséges pasi, akit nem ismersz

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 25. 21:29 #41
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Tényleg nem hallottam még róluk XD
2011. szeptember 25. 21:36 #42
- törölt felhasználó -    
én sem ismerem őket.Nettyy egyetértek wink.gif
2011. szeptember 25. 21:41 #43
Hajni-Twilight
Hajni-Twilight
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.18.
Hozzászólás: 809
Csatolások: 294
Azonosító: 147565
Offline offline
Én sem ismerem egyiket sem
2011. szeptember 25. 21:54 #44
leila1992
leila1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 1342
Csatolások: 1701
Azonosító: 139902
Offline offline
Nem is ismerem őket biggrin.gif
2011. szeptember 26. 10:40 #45
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.09.25. 15:55)
Mario Álvarez neve még ismeretlen volt nekem, habár az utóbbi években már nem követtem az Operación Triunfót, szóval nem is csoda.
Bustamante és Ubago a két kedvencem a listából. David ráadásul nagyon szimpatikusnak is tűnik, twitteren nagyon jófej és mindig kedves a rajongókkal. beer.gif 
Azt hallottad, hogy Álex megnősült? Látom ez is benne van a cikkben, úgyhogy nem kérdés. De örültem neki, mert kicsi unalmas, hogy a spanyolok mindig azzal poénkodtak, hogy ez a pasi sosem fog megnősülni. Hát tessék. tongue.gif Egyébként hozzá a lehető legjobb dalt szúrtad be, a Sin miedo a nada az egyik örök favoritom. meghajolo.gif

Nekem is Álex a kedvenc, illetve az Estopa. Most Chenoa révén felfedeztem magamnak 'El Sevillát' is, amit ő csinál, az is tetszik, bár nem mindennel értek egyet, ettől függetlenül egész vicces a pasi és a hangja is tetszik. biggrin.gif
2011. szeptember 26. 14:25 #46
melasz12
melasz12
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 2039
Csatolások: 333
Azonosító: 142106
Offline offline
Ebből csak David Bisbalt ismerem!smileeee.gif
2011. szeptember 26. 16:02 #47
kitty13
kitty13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.28.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 146391
Offline offline
egyiket se ismerem smileeee.gif !!!!
2011. szeptember 26. 17:59 #48
pookins
pookins
 
Státuszafter a hurricane comes a rainbow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.14.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 946
Azonosító: 140772
Offline offline
ezek közül egyedül csak David Bisbalt ismerem (:
őt is csak innen: http://www.youtube.com/watch?v=AqqOrQy7Fe8 - ezt énekeltük spanyolosokkal karácsonykor :'DDDD
2011. szeptember 26. 18:00 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 10:40)
Nekem is Álex a kedvenc, illetve az Estopa. Most Chenoa révén felfedeztem magamnak 'El Sevillát' is, amit ő csinál, az is tetszik, bár nem mindennel értek egyet, ettől függetlenül egész vicces a pasi és a hangja is tetszik. biggrin.gif

Az Estopa zenéjét is bírom, például van egy a Macaco zenekarral közös daluk, és teljesen odavagyok érte már hónapok óta. laugh.gif

Egyébként gratulálnom kell a cikkhez, én képtelen lettem volna leszűkíteni 10-re, mikor még annyi spanyol énekes/zenész van, akit nagyon kedvelek, s akik esetében képtelen lettem volna bárkit is körön kívül hagyni. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 26. 18:47 #50
June15
June15
 
Státusz<3 KANYE WEST <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 612
Csatolások: 31
Azonosító: 141963
Offline offline
És sajnos egyiket sem ismerem. blush.gif Egyébként nagyon aranyos kis cikk! smileeee.gif wink.gif
2011. szeptember 26. 18:50 #51
viritrend
viritrend
❀Mrs. Efron❀
 
StátuszIt's over... :/ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.30.
Hozzászólás: 1205
Csatolások: 161
Azonosító: 159676
Offline offline
Én sem ismerem őket... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
2011. szeptember 26. 21:39 #52
Vazul néni
Vazul néni
visszatérő vendég
 
Státusz▂ ▃ ▅ ▆ █ EMMA WATSON █ ▆ ▅ ▃ ▂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.01.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 8
Azonosító: 154401
Offline offline
én lusti voltam elovasni de a beszámolókat direkt nem kérném mer azt is lusti vok olvasni. de amúgy gőzöm sincs h kik ezek.
2011. szeptember 27. 14:16 #53
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Vazul néni @ 2011.09.26. 21:39)
én lusti voltam elovasni de a beszámolókat direkt nem kérném mer azt is lusti vok olvasni. de amúgy gőzöm sincs h kik ezek.

De ahhoz bezzeg nem voltál elég lusti, hogy ezt ideírjad. dry.gif
2011. szeptember 28. 19:38 #54
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.09.26. 18:00)
Az Estopa zenéjét is bírom, például van egy a Macaco zenekarral közös daluk, és teljesen odavagyok érte már hónapok óta. laugh.gif 
Egyébként gratulálnom kell a cikkhez, én képtelen lettem volna leszűkíteni 10-re, mikor még annyi spanyol énekes/zenész van, akit nagyon kedvelek, s akik esetében képtelen lettem volna bárkit is körön kívül hagyni. beer.gif

Most ezt a dalt hallgatom én is, nekem is tetszik. thumbsup.gif David meg olyan jó pasi... rohog.gif 2000 tájékán már "kinéztem magamnak". rohog.gif Akkor találkoztam velük először. Meg Álexszel is. Fanatikus tve (Musica sí) bámuló voltam minden vasárnap délelőtt. rohog.gif Hú, de mérges voltam, amikor elvették a csatornát... mad.gif
Nem tudom, neked van még német VIVA-d? Úgy 10 éve azt is rendszeresen néztem szombat esténként, volt a Ritmo! című műsoruk és mindig latin előadók klipjeit játszották. Onnan sikerült felvennem rengeteg Thalía, Natalia Oreiro videoklipet videóra, sőt, interjút is. smileeee.gif Itt találkoztam először Malúval is, a "Toda" klipet adták tőle. thumbsup.gif
2011. szeptember 28. 20:25 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.28. 19:38)
Most ezt a dalt hallgatom én is, nekem is tetszik. thumbsup.gif David meg olyan jó pasi... rohog.gif 2000 tájékán már "kinéztem magamnak". rohog.gif Akkor találkoztam velük először. Meg Álexszel is. Fanatikus tve (Musica sí) bámuló voltam minden vasárnap délelőtt. rohog.gif Hú, de mérges voltam, amikor elvették a csatornát... mad.gif
Nem tudom, neked van még német VIVA-d? Úgy 10 éve azt is rendszeresen néztem szombat esténként, volt a Ritmo! című műsoruk és mindig latin előadók klipjeit játszották. Onnan sikerült felvennem rengeteg Thalía, Natalia Oreiro videoklipet videóra, sőt, interjút is. smileeee.gif Itt találkoztam először Malúval is, a "Toda" klipet adták tőle. thumbsup.gif

Ugye? Annyira jó ritmusa és dallama van, hogy hihetetlen. meghajolo.gif

A TVE a mai napig hiányzik, nagyon mérgelődtem anno, mikor kivették a csatornakínálatból. Néha láttam részleteket a Musica sí-ből, de nem voltam követője a műsornak (sajnos). Német Viva ugyanúgy el lett tüntetve, viszont azt tudom, hogy a németek nagyon szeretik a spanyol/latin muzsikát. Tavaly a német RTL-en néztem egy műsort (különböző slágerlistákat állítanak össze benne hétről hétre) és az említett részben David Bisbal volt a meghívott vendég. Néztem ám, hogy a tömeg tombolt a dalára (talán az Ave María vagy a Bulería lehetett, már nem is emlékszem) a stúdióban. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 28. 20:29 #56
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.09.28. 20:25)
Ugye? Annyira jó ritmusa és dallama van, hogy hihetetlen. meghajolo.gif 
A TVE a mai napig hiányzik, nagyon mérgelődtem anno, mikor kivették a csatornakínálatból. Néha láttam részleteket a Musica sí-ből, de nem voltam követője a műsornak (sajnos). Német Viva ugyanúgy el lett tüntetve, viszont azt tudom, hogy a németek nagyon szeretik a spanyol/latin muzsikát. Tavaly a német RTL-en néztem egy műsort (különböző slágerlistákat állítanak össze benne hétről hétre) és az említett részben David Bisbal volt a meghívott vendég. Néztem ám, hogy a tömeg tombolt a dalára (talán az Ave María vagy a Bulería lehetett, már nem is emlékszem) a stúdióban. thumbsup.gif

Hát igen. A németeknek még van zenei ízlése. rohog.gif Ott legalább nagyobb a zenei paletta, szélesebb a választék, nem csak fixen x darab előadót nyomatnak orrba-szájba, hanem vannak kis finomságok is. smileeee.gif Én ezt hiányolom nagyon nálunk. Olyan sok helyet foglalna egy hétvégi egy órácskás műsor, amiben spanyol ajkú előadókat és latin zenéket mutatnának be? unsure.gif
2011. szeptember 28. 20:47 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.28. 20:29)
Hát igen. A németeknek még van zenei ízlése. rohog.gif Ott legalább nagyobb a zenei paletta, szélesebb a választék, nem csak fixen x darab előadót nyomatnak orrba-szájba, hanem vannak kis finomságok is. smileeee.gif Én ezt hiányolom nagyon nálunk. Olyan sok helyet foglalna egy hétvégi egy órácskás műsor, amiben spanyol ajkú előadókat és latin zenéket mutatnának be? unsure.gif

Ezért is irigylem őket, mert náluk nincs az a szűklátókörűség, mint itt, hogy csak az amerikai tucatzenére vagyunk vevőek (tisztelet a kivételnek). dry.gif

Ez a listás dolog abszolút jó ötlet, de már akár annyi is elég lenne, hogy a kívánságműsorok kínálatát bővítsék, és így legyen lehetőség spanyol/latin zenéket is kérni. Nem hinném, hogy ezek olyan megoldhatatlan dolgok lennének, csak nyilván nem igazán van erre kereslet...

Unokahúgom mesélte, hogy a Viván is volt (van?) ilyen slágerlistás műsor minden délután, amikor adott ország top 40 dalaiból adtak le annyi számot/klipet, amennyi mondjuk a 45-50 percbe belefért. Na szerinted hogy sikerült összeválogatni a spanyolországi listánál a lejátszott dalokat? Úgy, hogy egyetlen spanyol nyelvű se legyen köztük, természetesen leszámítva a Pitbull közreműködésével készült "műveket", amikben versszakonként benyög egy-egy spanyol szót vagy kifejezést. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 29. 09:03 #58
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.09.28. 20:47)
Na szerinted hogy sikerült összeválogatni a spanyolországi listánál a lejátszott dalokat? Úgy, hogy egyetlen spanyol nyelvű se legyen köztük, természetesen leszámítva a Pitbull közreműködésével készült "műveket", amikben versszakonként benyög egy-egy spanyol szót vagy kifejezést. rohog.gif

ohmy.gif 110.gif omg.gif mad.gif
Hát erre már tényleg nem lehet mit mondani! dry.gif Ezeknek a listáknak egyébként nem az lenne a lényege, hogy megismerj olyan előadókat is, akik máshol népszerűek és nem csak itt..? unsure.gif Szánalom a köbön... mellow.gif
2014. május 31. 22:20 #59
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
david bisbal hangja elképesztő, a wavin flag-ban mikor meghallottam,csak tátott szájjal hallgattam,csodálatos,igazi latin pezsgés van a hangjában,ha meghallom, végigfut a hátamon a hideg,csodás!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Chenoa Chenoa 4731.
Raphael Raphael 16985.
Edurne Edurne 6260.
Álex Ubago Álex Ubago 15820.