Starity

Super Junior

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 19. 19:51 #101
- törölt felhasználó -    
Superjunior K.O-val kiütötte tamcsi12-t xD
Hát sztem az egész fellépés alatt levegőt nem vettem blush.gif ahogy mondtad fantasztikusak wub.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. január 22. 22:11 #102
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Jajj hát ez nagyon nagy xD xD szegény lány anyukája hogy megijedt smileeee.gif rohog.gif _nevet.gif

Amúgy én mikor mutattam anyukámnak egyből az volt az első kérdésem, hogy neki ki tetszik a legjobban közülük smileeee.gif
És neki a legjobban Donghae tetszik smileeee.gif aztán Siwon és Leeteuk tongue.gif
De az a legfurcsább, hogy akármelyik csapatból kérdeztem, hogy ki tetszik neki, mindig mást mondott mint aki nekem a kedvencem laugh.gif
Ti kérdeztétek már szüleiteket, hogy mi a véleményük arról a zenéről, amit hallgattok, vagyis a kpopról?
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2012. január 22. 22:36 #103
Semestre
Semestre
új tag
 
StátuszDream High *-* Jason a best <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.20.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 11
Azonosító: 167566
Offline offline
Suju!!! <33 Én most a karácsonyi dalukra vok rákattanva biggrin.gif
2012. január 22. 23:08 #104
ZankokunaSekai
ZankokunaSekai
új tag
 
StátuszSummer feeling: more sleep, more eating, more of G-Dragon ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.20.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 167589
Offline offline
Énis imádom, azóta kedvenc mióta először hallottam egy számukat (ez a Mr. Simple volt), és minden daluk a kedvenceim közt van. Elképesztően szerethetőek, és én szeretem is mindannyiukat, még ha nem is ugyanannyira..x) Énekelnek, táncolnak, modellkednek, színészkednek, és még mi minden máshoz érthetnek... Hogy oszthatnak valakinek ennyi mindenhez tehetséget? És szorozd meg 13-al, és kapsz egy kellő mennyiségő Ego-val megáldott Super Junior-t.

Ami a kedvenceimet illeti: Donghae, Kyuhyun, Leeteuk, Siwon, és ha még belefér akkor Eunhyuk is... és még sorolhatnám...^^"

Műsoraikat illetően pedig én az Exploration Of The Human Body-t néztem angol felirattal ameddig tudtam, de a 13. rész után már angolul sem találtam...Ha valaki találkozik teszemazt a 14. résszel angolul, az küldje el üzenetben a linket... Hálám üldözni fogja a sírig.smileeee.gif meghajolo.gif

http://www.showwallpaper.com/wallpaper/0903/027380.jpg
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 03. 22:40 #105
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
~Nagyon nagyon Boldog Szülinapot Kyuhyun wub.gif ~
1 felhasználónak tetszik: rami0401
2012. február 08. 15:59 #106
- törölt felhasználó -    
Nekem a kedvenceim Donghae, Eunhyuk és Leeteuk blush.gifheart.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 14. 22:09 #107
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (rami0401 @ 2012.02.08. 15:59)
Nekem a kedvenceim Donghae, Eunhyuk és Leeteuk blush.gifheart.gif

És melyik a kedvenc számod töllük?
2012. február 18. 18:04 #108
- törölt felhasználó -    

Imádom őket . de könyörgöm ki nem ?! *---* a HÜLYÉK , és akiknek nincsen ízlésük . Szerintem mind egy HÜLYE ÁLLAT ! :'DD Főleg Eunhyuk és Donghae :'DD Szerintem ők a legviccesebbek . És még az a jó hogy Legjobb barátok (több mint 10 éve).
A kedvence(i)m : Donghae : $ Eunhyuk : $ Ryeowook :$ és Heechul : $ :'DD


ui.: Egy kérdésem van hozzátok . Íme a kérdésem :
Nektek nincs elegetek abból , hogy cikizik a Kpop-ot azaz a Koreaiakat (Japánokat,Kínaiakat) ? mad.gif


Igaz, mindenkinek meg más az ízlése , de könyörgöm miért kell őket cikizni ?! Ők is normális emberek csak egy kicsit eltér a szemük alakja a miénktől . na és?!
[/size]
2012. február 18. 18:24 #109
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Adriie @ 2012.02.18. 18:04)

Imádom őket . de könyörgöm ki nem ?! *---* a HÜLYÉK , és akiknek nincsen ízlésük . Szerintem mind egy HÜLYE ÁLLAT ! :'DD Főleg Eunhyuk és Donghae :'DD Szerintem ők a legviccesebbek . És még az a jó hogy Legjobb barátok (több mint 10 éve). 
  A kedvence(i)m : Donghae : $ Eunhyuk : $ Ryeowook :$ és Heechul : $  :'DD

ui.: Egy kérdésem van hozzátok . Íme a kérdésem :
Nektek nincs elegetek abból , hogy cikizik a Kpop-ot azaz a Koreaiakat (Japánokat,Kínaiakat)mad.gif

Igaz, mindenkinek meg más az ízlése , de könyörgöm  miért kell őket cikizni ?! Ők is normális emberek csak egy kicsit eltér a szemük alakja a miénktől . na és?!
[/size]

Valójában engem különösképpen nem érdekel más véleménye hisz én ha szeretem akkor engem nem tud senki lebeszélni róla... pedig már voltak rá jelentkezők... amúgy azért is nem nagyon húzom fel magam ilyeneken mert mindenkinek más az ízlése és valószínűleg nekem is vannak olyan előadók akik nem tetszenek másnak pedig igen.. de ez már egy megszokott dolog a mai világban hogy ami új azt az emberek elsőre elítélik... később pedig fogják a fejüket hogy miért nem találtak rá erre hamarabb. így lesz a kpoppal is...viszon ez nem azt jelenti hogy nem védem meg a csapatokat akiket szeretek.. hisz azért ha valaki szídja vagy becsmérli őket azért azt én sem hagyom smileeee.gif
na kicsit hosszú lett de nekem erről ez a véleményem biggrin.gif
2012. február 18. 18:37 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (brigicyy @ 2012.01.22. 22:11)

Ti kérdeztétek már szüleiteket, hogy mi a véleményük arról a zenéről, amit hallgattok, vagyis a kpopról?

Először is becsatlakoznék a beszélgetésbe mivel nagy rajongója vagyok egyaránt a koreai egyaránt a japán zenének,ebből pedig az is kikövetkeztethető hogy imádom ezt a bandát is.Nem egy számuk letöltöttem már és iskolába menet gyakran hallgatom őket laugh.gif
Hogy a kérdésre is válaszoljak sajnos az én szüleim nem rajongói ennek a zenei ágnak ellenben a hugom igen így van kivel megosztanom az ilyen gondolataim.
Kedvenc,noss,nehéz lenne kiemelni..de ha muszály lenne mondanom akkor Heechul és Sungmin.
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 18. 20:29 #111
- törölt felhasználó -    
Igazság szerint abból van elegem a legjobban, h úgy cikizik őket h még nem is ismeri őket, nem hallottak egy bandát sem mad.gif És igaz mindenkinek más az ízlése, de mielőtt bármit is mondana róluk, előtte kicsit ismerje meg őket... Csak az a baj ha már látják h "húzott" a szemük akkor már nem is akarják meg ismerni sad.gif és ez az amit én soha nem fogok megérteni :|
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 18. 20:39 #112
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (tamcsi12 @ 2012.02.18. 20:29)
Igazság szerint abból van elegem a legjobban, h úgy cikizik őket h még nem is ismeri őket, nem hallottak egy bandát sem mad.gif És igaz mindenkinek más az ízlése, de mielőtt bármit is mondana róluk, előtte kicsit ismerje meg őket... Csak az a baj ha már látják h "húzott" a szemük akkor már nem is akarják meg ismerni sad.gif és ez az amit én soha nem fogok megérteni :|

Ebben teljesen igazad van smileeee.gif de szerencsére vannak olyan emberek is mint mi akik megismerik őket smileeee.gif és eszméletlenül megszeretik smileeee.gif wub.gif
2012. február 18. 22:26 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (tamcsi12 @ 2012.02.18. 20:29)
Igazság szerint abból van elegem a legjobban, h úgy cikizik őket h még nem is ismeri őket, nem hallottak egy bandát sem mad.gif És igaz mindenkinek más az ízlése, de mielőtt bármit is mondana róluk, előtte kicsit ismerje meg őket... Csak az a baj ha már látják h "húzott" a szemük akkor már nem is akarják meg ismerni sad.gif és ez az amit én soha nem fogok megérteni :|

Igen,ilyenbe én is futottam bele de nem tudom megváltoztatni és nem is várom el mástól hogy megváltozzon az ő ízlése.Végtére is mindenki azt szeret akit akar..a lényeg hogy én tudom hogy jók,tudom hogy jó zenét csinálnak és vannak olyan jók mint a többi. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 18. 22:41 #114
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2012.02.18. 22:26)
Igen,ilyenbe én is futottam bele de nem tudom megváltoztatni és nem is várom el mástól hogy megváltozzon az ő ízlése.Végtére is mindenki azt szeret akit akar..a lényeg hogy én tudom hogy jók,tudom hogy jó zenét csinálnak és vannak olyan jók mint a többi. biggrin.gif

Sőőőőt még jobbak is wub.gif thumbsup.gif
2012. február 18. 23:39 #115
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (brigicyy @ 2012.01.22. 22:11)
Jajj hát ez nagyon nagy xD xD szegény lány anyukája hogy megijedt smileeee.gif rohog.gif  _nevet.gif 

Amúgy én mikor mutattam anyukámnak egyből az volt az első kérdésem, hogy neki ki tetszik a legjobban közülük smileeee.gif
És neki a legjobban Donghae tetszik smileeee.gif aztán Siwon és Leeteuk tongue.gif
De az a legfurcsább, hogy akármelyik csapatból kérdeztem, hogy ki tetszik neki, mindig mást mondott mint aki nekem a kedvencem  laugh.gif 
Ti kérdeztétek már szüleiteket, hogy mi a véleményük arról a zenéről, amit hallgattok, vagyis a kpopról?


Uhh a vidit most néztem meg olyan jót röhögtem XD tiszta jófej család, a csaj tuti szívott valamit előtte xD anyuja meg h kétségbe volt esve, de a végére belelendült _nevet.gif
amúgy Mr. Simple-t már én is mutattam anyumnak, de ő nagyon kritikus volt rolleyes.gif a tánc tetszett neki a legjobban xD viszont az A-Cha-t meg imádja w00t.gif
Elsőre Yesung és Sungmin voltak a legszimpibbek neki biggrin.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: brigicyy, Kiss Vivien Zsebi
2012. február 18. 23:41 #116
monulu
monulu
új tag
 
StátuszÖrült vagyok,valaki azt mondja rám,de a világ tesz ilyenné,nem az én hibám! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.15.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 36
Azonosító: 162160
Offline offline
Imádom a Super Juniort!smileeee.gif
2012. február 18. 23:43 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (lA-dONNA @ 2012.02.18. 23:39)
ó
amúgy Mr. Simple-t már én is mutattam anyumnak, de ő nagyon kritikus volt rolleyes.gif a tánc tetszett neki a legjobban xD viszont az A-Cha-t meg imádja w00t.gif 

Hát amit sikerélményt tudok mesélni én az az hogy egyik barátnőm aki régen nem nagyon érdeklődött a koreai zene iránt ma már fanatikusa ezeknek a bandáknak ami egy másik barátnőmre is átragadt.Valamint akadt néhány olyan ismerősöm is aki habár nagy rajongó nem lett,akadt olyan szám aminél elismerte hogy az valóban jó. biggrin.gif
A szüleimnél sajnos erre kicsi az esély de sebaj,hamár akad akit rá tudok venni az bőven elég laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: brigicyy, lA-dONNA
2012. február 18. 23:57 #118
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2012.02.18. 23:43)
Hát amit sikerélményt tudok mesélni én az az hogy egyik barátnőm aki régen nem nagyon érdeklődött a koreai zene iránt ma már fanatikusa ezeknek a bandáknak ami egy másik barátnőmre is átragadt.Valamint akadt néhány olyan ismerősöm is aki habár nagy rajongó nem lett,akadt olyan szám aminél elismerte hogy az valóban jó. biggrin.gif 
A szüleimnél sajnos erre kicsi az esély de sebaj,hamár akad akit rá tudok venni az bőven elég laugh.gif

Már 1 sikerélmény is több mint a semmi... én is próbálkozom.. de nállam kicsit nehezebb.. az egyik barátnőmnek mutattam a múltkor azt hiszem Kyuhyun wub.gif egyik fantasztikus képét de neki nem tetszett ... és csak annyit mondott hogy kínai? na hát azt hittem meghalok.. dry.gif hogy lehet összekeverni a kínait a koreaival ohmy.gif . úgyhogy én még csak próbálkozom a többieknek mutatni őket... de még ha nem is sikerül én akkor is oda leszek értük wub.gif
1 felhasználónak tetszik: lA-dONNA
2012. február 18. 23:58 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (brigicyy @ 2012.02.18. 23:57)
de még ha nem is sikerül én akkor is oda leszek értük wub.gif

Ez a jó hozzáállás.Más véleménye nem számít,lényeg hogy te szereted őket és ezt ők nem tudják megváltoztatni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. február 19. 11:31 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (brigicyy @ 2012.02.18. 23:57)
Már 1 sikerélmény is több mint a semmi... én is próbálkozom.. de  nállam kicsit nehezebb.. az egyik barátnőmnek mutattam a múltkor azt hiszem Kyuhyun wub.gif egyik fantasztikus képét de neki nem tetszett ... és csak annyit mondott hogy kínai? na hát azt hittem meghalok.. dry.gif  hogy lehet összekeverni a kínait a koreaival ohmy.gif . úgyhogy én még csak próbálkozom a többieknek mutatni őket... de még ha nem is sikerül én akkor is oda leszek értük wub.gif

Ugyan így vagyok én is xD Mutattam az egyik barátnőmnek és ugyan ez volt a reakciója h kínai?-.- És van egy másik barátnőm aki még régen hallgatott Jrock-ot és én nem is tudtam :$ De mikor mondta akkor tökre megörültem neki biggrin.gif Csak sajnos már nem hallgat sad.gif És a családom meg nincs nagyon oda az ázsiaiakért szóval még nem mutattam nekik semelyik kedvencemet... De am az a legrosszabb az egészbe h nincs senki a közelembe akivel tudnék ilyenről beszélni dry.gif De hál' Istennek itt vagytok ti laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok