Starity

Ke$ha megsértette magyar rokonait

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 29. 19:47 #61
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Milyen jó, hogy manapság a fiatalok egy része leszólja felmenőit, szerintem inkább büszkének kéne lennünk a felmenőinkre,mert nekik köszönhetjük, hogy ma úgy élünk ahogy! rolleyes.gif
2011. szeptember 29. 20:26 #62
B.Bess
B.Bess
Los Angeles
 
StátuszJust Leave me alone... I know what I'm doing!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2454
Csatolások: 0
Azonosító: 131871
Offline offline
megértem a magyar rokonokat...
nagy bunkóág volt Ke$hától...
Amúgy most jól elmondta a magyar cigányságot mindennek s most az egész világ azt hiszi a magyar cigányok tolvajok...
Ezzel jól elásta magát Ke$ha
2011. szeptember 29. 21:14 #63
- törölt felhasználó -    
Hát ha azok, azok
2011. szeptember 29. 22:28 #64
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
B.Bess egyetértek
2011. szeptember 30. 10:06 #65
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
moonprincess94
ennél nagyobb hülyeséget még nem is halottam.

Pixie Buue -val egyet értek, mert nem kéne ezt általánosítani.
kesátul meg mit várjunk
2011. szeptember 30. 10:48 #66
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Most erre mit mondjak? Ha olyan primitív, hogy nincs tisztában vele, mit jelent a fogalom, akkor ne is írogasson hülyeségeket! Pedig itt volt...
[quote]Tök bírom,amikor az egyik percben még imádja a "Magyar rokonait"-a másikban meg sértegeti őket.Döntse már el,hogy mit akar.[/quote]
Na ez meg a másik. Ezzel meghazuttolja önmagát, mert nincs olyan, hogy most szeretem, holnap meg már nem!
[quote]Nekem úgy tűnik, mintha inkább a tolvaj banda miatt lett volna mérges.[/quote]
Szerintem is, mert ha még nem is cigányok, de ezt Ke$ha nem tudhatta, a tolvaj banad már erős!
[quote]Mekkora nagy türhő ez a nő, meg az anyja is. "tolvaj magyar cigánybanda" A helyében én nem kérkedtem volna ezzel a Twitteren. Ha igaz, akkor azért nem, ha meg nem igaz, akkor ez egy borzasztó nagy sértés, ráadásul cigányozni sose szép dolog. Ebből a kijelentéséből is látszik, hogy totálisan fogalmatlan, már ami Magyarországot illeti, és csak dobálózik szerinte jól hangzó szavakkal. Erre szokták mondani, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. És ez egy világsztár! Anyám, ne sirass! [/quote]
Na ez is:azt se tudja, hogy itt mi fából van a cigány jellző, akkor meg mit írogat hülyeségeket???
[quote]Próbálta volna a budapesti koncert elött kitwittelni ... azt hitte volna, hogy ráomlik a színpad, úgy megdobálták volna.

Ennyit a szent, angyal és sérthetetlen kedvenceitekről. Mindig azt mondják amit kell, de időnként kicsúszik a buta szájukon olyasmi amitől tátva marad a rajongók szája és kitalációnak, hazugságnak meg lejáratásnak kiáltanak ki. Pedig a hazugság nem az ilyen kijelentésekben van, hanem az összes többiben ahol jobbnak, okosabbnak vagy többnek próbál látszani valaki, hogy rácuppanjanak a rajongók.
[/quote]
Azt hiszem rohog.gif Megnéztem volna _nevet.gif
Na ez tényleg igaz! Az egész karrierjük, meg a mindenség, egy felépített, hazugságon alapuló sz*r!
[quote]Most nem azért de ma már kiben nincs cigány vér? De egyébként tudjátok mikor vágnék fel ezzel. Ha megtanulja, hogy Magyarországon mit jelent cigánynak lenni, akkor már nem fog annyira felvágni vele...[/quote]
Nekem például nincsenek cigány rokonaim! De a második fele igaz. Majd nagyot fog koppanni, ha megtudja, mit is jelent itt a cigány szó rohog.gif
[quote]ez inkább a magyar családot jellemzi... mi bajuk a cigányokkal? Kesha csak viccelt, ők meg tisztára besértődtek. rasszista népség... hülye, aki nem tudja viccként felfogni.[/quote]
Inkább az a hül*e, aki ezt viccnek fogja fel! Ez nem vicc, hanem abszurd sértés!
[quote]Jajj ne már, Keshának fogalma sincs róla,hogy a ma a cigányok már nem olyanok mint régen voltak (tisztelet a kivételnek)! Nem tudja, hogy itthon mekkora sértés "tolvaj cigánynak" nevezni valakit... most komolyan, honnan is tudhatná... pff...
Ezzel persze nem védeni akarom (nem nagyon szeretem Keshát), és igaz ha nem is ismeri a családot akkor nem kellene nyilatkoznia róluk,de sztem ezt nem bunkóságból írta. Szimplán csak primitív szerencsétlen...[/quote]
Akkor meg ne írogasson baromságokat, ha nem is tudja a fogalmat...
[quote]az amcsik ilyne téren olyan tudatlanok, mint egy hal[/quote]
Ez is szánalmas... De nagyon szépen megkérnélek, hogy senkit se sértegessünk, mert ez ugyancsak sértés volt, a halakra nézve! Nekik is van eszük, felfogásuk, csak ezt mi nem fogjuk fel!
[quote]Azok a Kecse-Nagy-ék igen elszálltak maguktól,mert kiderült,hogy Ke$ha rokonai!Azt hitték ettől híresek lesznek?xD[/quote]
Elszálltak??? ohmy.gif Miért te örülnél, ha egy híres énekesnő lecigányozna, meg tolvaj bandázna? Mert szerintem nem.
[quote] Ez egy normális visszaválasz a nem mindennapi kedves kiírásra.[/quote]
Pontosan! Csak ezt nagyon sokan nem fogják fel...
[quote]Hát én mindenesetre gratulálok neki ehhez a véleményhez.. -.- Ha mondjuk megtudom, hogy kiktől származom, akkor örülök neki, ha meg nem, akkor sem írogatok ki ilyeneket, mert talán megbánthatja őket. Szerintem ez meg se fordult a pici agyacskájában.. Én őszintén szólva, részben rasszista vagyok, de a családomat akkor se szólnám le, még ha cigányok is lennének, főleg úgy, hogy nem is tudok semmit róluk.[/quote]
Hát igen. Szerintem nem is gondolkozott, el rajta, hogy ezzel a kijelentéssel megsérti őket.
[quote]ez még jobb fényt vet a magyarokra,ugyanis több millióan követik Keshat -.- kösszi[/quote]
Hát igen. Újabb szuper pont. Pedig már így is elégszer lejárattak minket...
[quote]Ke$Ha ez nekem is nagy csalódás volt,most őt több millióan követik,és aki ezt elolvassa azt képzeli majd a magyarokról h tolvajok,és rossz emberek,főleg úgy h ezt tök alaptalanul írta ki,mert attól h valaki cigány még nem biztos h bűnöző,sőt amerikaiakat nem is mondom...ott is rengeteg a bűnözés,én legalábbis büszke vagyok arra h magyar vagyok,mert ez egy szép kis ország [/quote]
Hát igen. Akkor minek cigányozni, ha ott is ez megy csak más néven? Én sem leszek öngyilkos, mert nem egy poros New Yorkban kell élnem!
[quote]Milyen jó, hogy manapság a fiatalok egy része leszólja felmenőit, szerintem inkább büszkének kéne lennünk a felmenőinkre,mert nekik köszönhetjük, hogy ma úgy élünk ahogy! [/quote]
Na ez is:szép dolog ez, mert olyan menő leszel tőle, hogy leszólod az őseid, de mire is mész vele?
[quote]Amúgy most jól elmondta a magyar cigányságot mindennek s most az egész világ azt hiszi a magyar cigányok tolvajok...[/quote]
Pedig nem! Még egy dolog az elásás listán mad.gif
Remélem, azért nem sikerült, olyan hosszúra blush.gif
2011. szeptember 30. 14:11 #67
Lilla2
Lilla2
 
StátuszKi tudja mi jön, nem? Éljünk a mának, ennyi a lényeg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 1334
Csatolások: 425
Azonosító: 139586
Offline offline
Ez nagyon bunkó tőle.
2011. szeptember 30. 14:17 #68
Evaline
Evaline
új tag
 
StátuszGossip Girl..:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 161374
Offline offline
Ez eléggé bunkóság!
Ez nem volt valami kedves!
2011. szeptember 30. 15:25 #69
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
hát, ez nem volt valami kedves tőlle...
2011. szeptember 30. 16:30 #70
Jebi
Jebi
visszatérő vendég
 
Státusz#SWAGGIE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.28.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 68
Azonosító: 144266
Offline offline
hát ez nagy bunkóság volt tőle!
2011. szeptember 30. 16:33 #71
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Egyetértek a többiekkel, ez valóban bunkóság volt.
2011. szeptember 30. 17:41 #72
Zsanika01
Zsanika01
 
Státusz"Wear a necklace of hope, side by side with me.~ Mockingjay ♥"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.30.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 29
Azonosító: 144433
Offline offline
Sértegetni meri a rokonait nem is értem h képzeli phh............
minket is megsértett ezzel
2011. szeptember 30. 19:00 #73
x-Hera-x
x-Hera-x
visszatérő vendég
 
Státusztheenchoice awards-on Robert Downey Jr.-ra szavazzatok ha tudtok♥mertmegérdemli
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.27.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 5
Azonosító: 154015
Offline offline
kapjabe -.- ha a rokonait nem tiszteli ne tisztelje de mért kell a magyarokat lecigányozni és tolvajnak nevezni?? mi semmit nemmondunk a származásáról semmit nem kell sértegetni a mienket ... picsa utálom most az emberek mit fognak hinni rólunk ?? :@
2011. szeptember 30. 19:00 #74
- törölt felhasználó -    
hát ez már semétség...nem hittem volna hogy Kesha ilyet mond...és ahogy már a többiek mondták valóban nagy bunkóság volt tőle...
2011. szeptember 30. 19:04 #75
Ev Bry
Ev Bry
crazymofo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 1435
Csatolások: 18
Azonosító: 133565
Offline offline
Evelin0623: Én nem arról beszéltem!Hanem,hogy még mielőtt ezt írta Ke$ha,akkor a tv-be ott örültek,(Ami nem baj,de már úgy tapadtak Ke$ha-ra és dicsekedtek vele!)de nem is tudták ki az!-.-
2011. szeptember 30. 19:47 #76
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem amúgy, hogy Kesha ezt sértésnek szánta, mert az USA-ban eléggé mást jelent a cigány kifejezés, mint itt. pl. Shakirának is volt egy száma a Gipsy (ha jól írtam o.O) és az ugye cigányt jelent magyarul. Az sem sértésből van..
De azért így magyarra fordítva tényleg elég bunkón hangzik biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 30. 21:31 #77
barli
barli
 
StátuszSUMMER!:) (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 618
Csatolások: 63
Azonosító: 142944
Offline offline
fashionbébíí egyetértek
2011. október 01. 08:54 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (xilence @ 2011.10.01. 02:22)
Hát roha** meg eddig a kedvencem között volt, de most letörlöm, mehet a fenébe, fuu... ez egy buta liba, semmihez se ért.

(a cigány mindenhol cigányt jelent, és fashionbébii, ha ezt sértésnek értelmezik, az nem véletlen)


Szerintem csak arról van szó, hogy Kesha ostoba és nem néz utána vajon mit is jelentenek NÁLUNK ezek a kifejezések.. Amúgy igazad van, mert én is kiakadtam volna.
És akkor most a fél világ tolvaj cigányoknak nézi a magyarokat? mad.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. október 01. 09:03 #79
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Ke$ha, te mennyire h*lye vagy!! dry.gif Én is szentesi vagyok, és anyumék ismerik a Kecse-Nagy családot és nem ők nem holmi c*gányok meg tolvajok blink.gif . Így fognak minket magyarokat is elítélni, mert a drága Ke$ha azt állítja dry.gif
2011. október 01. 09:10 #80
- törölt felhasználó -    
Ilyeneket azért nem kellett volna mondania!!! blink.gif Mellesleg ez a kifejezése nagyon sértő, és egy "picit" árulkodik az intelligencia szintjéről!! tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: L.Crepsley
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 58.