Starity

Britney látványos koncertet adott Budapesten

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 01. 23:54 #201
- törölt felhasználó -    
Bárcsak ott lehettem volna sad.gif smileeee.gif
2011. november 26. 17:43 #202
Barbiee95
Barbiee95
visszatérő vendég
 
Státusz:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 326
Csatolások: 0
Azonosító: 151849
Offline offline
Én is elmentem volna, ha nem lett volna olyan drága a jegy! sad.gif
2011. december 05. 08:54 #203
- törölt felhasználó -    
tökjó lehetett volna elmenni:( de sajnos nem tudtam, am én is azért mert nem volt rá időm sem meg amúgy is drága volt a jegy!!! sad.gif sad.gif
sajnos...........
de azért az jó volt, meglehetett volna próbálni , mert lehetett jegyet nyerni.. ha jól tudom.. mert több koncertet is adott itt Magyarországon, nem csk ezt az egyet.. ha jól emlékszem akkor többet is adott, meg volt az egyik ingyen is!!smileeee.gif az jó volt:) csk kár h nem mentem el arra se sad.gif :'(
de mindegy majd ha egyszer még eljön akkor talán, de csk TALÁN lehet, h eltudok menni:( legalábbis jólenne!smileeee.gif
2011. december 05. 09:56 #204
- törölt felhasználó -    
Elszomorító, hogy sokaknak milyen a hozzáállása. "Na és ha playback volt?!", "Ő Britney, megteheti...", "aki élő koncertre vágyik, válasszon más műfajt!"
Végülis sokaknak az anyuci' és apuci1 megveszi a méredrága korncertjegyet, mindegy ha nem élő, mert ő a Britney! /Egyesek ennyibe nézik a szülei kemény munkáját/... Csak, hogy láthassátok! Az űlő nézők és az állók közül a tömegnyomorban és a végén kandikálók nagyon sokat látnak belőle. Ennyi erővel meg lehet nézni akármelyik videómegosztón, vagy meg még jobb...meg is lehetne venni a lemezét! Én már felvilágosultnak érzem magam. Egy koncertre azért szeretnék elmenni, mert kíváncsi vagyok arra, hogy vajon élőben miképp produkál az énekes.
Az pedig nagy blődség, hogy minden pop előadó playbackel. Michael Jackson ilyen luxust nem engedett meg magának soha!
Beyonce, aki mostanság a pop vízekre evezett szintén elképesztő teljesítményt tud nyújtani élőben és tánctudásban is körökkel jobb, mint Britney. /Ez a Britney már csak aerobicozni tud!/ Vagy akár Pink. Ő sem playbackel! Íme néhány kivétel a mai előadók közül. Persze még vannak! (szerencsére)
2 felhasználónak tetszik: janet7, Holly Keller
2013. október 27. 15:27 #205
kate todd436
kate todd436
új tag
 
Státuszjajjjjjjjjj de jouu
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 172630
Offline offline
én voltam tongue.gif és az írónak még annyit: 21:30 kor kezdodott mert Britney nem tudott idérni mert a hotelnál a rajong´k nem engedték el
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok