Starity

Britney látványos koncertet adott Budapesten

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 02. 19:04 #141
- törölt felhasználó -    
Erre nem tudok mit mondani.Szeretem Britney pár számát,de végig playbackelni egy koncertet.Azért ez már pofátlanság,elnézést kérek pardon.gif Én például nem azért mennék el egy koncertre,hogy lássak táncot és fénytechnikát,hanem,hogy az énekesnő/énekes hangját halljam.EZ az én szerény véleményem pardon.gif
2011. október 02. 19:24 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (Esztija @ 2011.10.02. 16:40)
Aki szereti és ott volt, annak egy élmény volt. Gondoltam hogy mindenki a playbackel meg a kevés tánccal fogja vádolni, akár ott volt akár nem. Ez elég nagy túlzás az igazsághoz képest. A hasonlítgatást is imádom.. Emberek, ő Britney! Ez ő. Fogadjátok el. A cikkben pedig a megfogalmazás...akárcsak valami Blikk magazint vagy valami hasonló "igényes" szennylapot olvasnék, mert támadni azt mindenki tud de fel is mutatni mellé valamit már nehezebben...

Én ezt most totál pártatlanul mondom, mert nem is utálom Britney-t, de nem is rajongok érte. Tény, Britney-t hallgatva nőttem fel, mint sokan mások. Rongyosra hallgattam a kazikat, amiket emlékbe meg is tartottam, hogy hát volt egy Britney imádós korszakom úgy 9 éves koromtól 14-15 éves koromig. Kb. a pályafutásától kezdve addig szerettem, amíg meg nem ismerte Kevint és onnantól kezdve ábrándultam ki belőle. Azóta elvagyok vele, de az In the zone után úgy látszik neki ennyi volt a max. Azóta csak erőlködik, hogy felküzdje meg az In the zone-os korszakához, de nem megy neki. Mindenki azt mondja, hogy hú így meg úgy Britney a régi, de nem. Más Britney-t szerettem a Stronger vagy a Toxic idején, nem ezt a divatnőt, aki lett belőle. Anno a The Onyx Hotel Tourra azért nem tudtam elmenni, mert az iskolával külföldi osztálykirándulás lett tervbe véve. Anglia, Belgium és Franciaország. Én meg úgy voltam vele, hogy Britney jöhet máskor is, de csak egyszer juthatok el ebbe a három országba. Aztán mikor haza jöttem, hallottam a szidásokat, az, hogy playbackelt. Csalódás volt? Igen, az volt. Miért? Mert ez azt bizonyítja, hogy az általam bálványozott énekesnő még énekelni sem tud. Hihetetlenül kiábrándultam belőle és azóta elvétve hallgatom őt, de csak is a régebbi számait, nem ezeket az agyon technózott szemetet, amit ő mostanában nyom. Már nem azért, de csak én vagyok azon a véleményen, hogy egy énekesnő énekeljen, egy táncosnő táncoljon?! Egyszerűen egy gyenge kifogás az, hogy ő táncol. Ha a tánc az ének rovására megy, akkor oldják meg. Bár érdekes módon Madonnának éneklés közben a görkorizás sem volt probléma. Britney egyszerűen nem tud énekelni. Jókor volt jó helyen, és a tinédzserek régen kajálták őt. Ezért tart ott ahol, mert 1999-ben még nem volt annyira elterjedve a tuningolt hang. Arról meg ne is beszéljünk, hogy ő beetette az egész világnak, hogy szűz, utána meg kiderült, hogy 14 évesen vesztette el a szüzességét. Én nagyon szeretem Britney régi számait, konkrétan az első négy albumát, de, hogy én kiadjak 20 ezret egy playbackre? Még nekem sem ment. Gondolkoztam, hogy talán el kéne menni, de menjek el playbackre? Az mi már? Ha látni akarok egy énekest/együttest, akkor az igen is nyomja élőben! De, ahogy látni sok eszes emberke van, mondván, hogy tök mindegy, hogy playbackel-e, de nagy a show. Néztem, WTF?! Ez komoly?! És akkor csodálkozunk, hogy manapság mindenki a tehetségtelenekért van oda, de mondjuk egy olyan banda, mint a Skillet vagy az Ivyrise, akik tehetségesek, nem is rémlenek senkinek. Hát pont ezért. Mindenki azt kajálja be, amit a média rak elé. Gratulálok nektek, komolyan!
4 felhasználónak tetszik: janet7, LULUPeas, Rekahhh, Pandus
2011. október 02. 19:45 #143
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Wááá Skillet imádom!!!!

És most komolyan mi a fontosabb egy énekesnőnél, a táncolás vagy az ÉNEKLÉS??? Akkor menjen el táncosnőnek! DE inkább álljon egyhelyben a szinpadon és énekeljen! Én legalábbis azért járok koncertekre, hogy élőben halljam a kedvenceimet!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. október 02. 19:51 #144
Lordi Angel
Lordi Angel
 
StátuszFirst rule of avoiding disappointment: lower your expectations.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.11.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 323
Azonosító: 126872
Offline offline
végig playbackelte a teljes koncertet? O.O
az igen...
2011. október 02. 20:02 #145
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
biztos jó volt. happy.gif
2011. október 02. 20:20 #146
Mary Alice Brandon
Mary Alice Brandon
 
StátuszElisabeth <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.27.
Hozzászólás: 1006
Csatolások: 45
Azonosító: 137286
Offline offline
kár h nem lehettem ott
2011. október 02. 20:21 #147
puppymore.L
puppymore.L
visszatérő vendég
 
StátuszYou are beautiful. Remember that ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.02.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 132435
Offline offline
szomorúan olvastam, az egyébként nagyon jól megírt cikket!!4 smileeee.gif :/ smileeee.gifsmileeee.gif
2011. október 02. 20:40 #148
Lilivagyok helloszia
Lilivagyok helloszia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.02.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 161545
Offline offline
Jó lehetett a koncert.*-*
2011. október 02. 20:53 #149
Beaaaa
Beaaaa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.24.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 0
Azonosító: 141537
Offline offline
Szeretem Britneyt és valóban nem voltam ott a koncerten, de a kommenteket végig olvasva ezt még muszájnak éreztem leírni.
A playbackre vissza térve lehet, hogy csak 2számnál playbackelt, DE
1. Ne menjen már az igazi, valódi éneklés rovására a tánc. A tánc már azért sem mentség mert egy énekesnő inkább énekeljen mit táncoljon, nem táncos hanem énekes. Biztos lehetett volna olyan koreográfiát alkotni ami jó lett volna ahhoz, hogy ne keljen playbackről nyomnia.
2. Egy koncert azért koncert, hogy az előadó élőben énekel, és ott van. Az nem elég, hogy nagy showt csinál. Ott a lényeg az éneklés. Legalább is szerintem. Aztán lehet, hogy csak én vagyok olyan "régi módi", hogy az éneklést is nézem nem csak a showt...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. október 02. 21:01 #150
PankaaFruit
PankaaFruit
 
StátuszÚj adatlap,kis változás de annál jobb:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 526
Csatolások: 94
Azonosító: 138629
Offline offline
végigplaybackelte a koncertet?
2011. október 02. 21:21 #151
Jonas Brothers Music
Jonas Brothers Music
új tag
 
Státusz"Criticize us if you want but do not touch our fans!" - Jonas Brothers
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 160947
Offline offline
blaybacelt? ez komoly??
2011. október 02. 21:58 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jonas Brothers Music @ 2011.10.02. 21:21)
blaybacelt? ez komoly??

Hú, gyerekek, ezek az értelmes kommentek... blink.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, LULUPeas, Rekahhh, Pandus
2011. október 02. 22:57 #153
xBeusx
xBeusx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.27.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 144186
Offline offline
Szerintem nagyon jó volt a koncert!!!Én imádtam és máskor is elmennék. smileeee.gif
2011. október 03. 07:12 #154
ashey
ashey
visszatérő vendég
 
StátuszMindenki képes egyaránt jóra és roszra miért hiszed , hogy én nem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 130061
Offline offline
biztos jó volt biggrin.gif biggrin.gif
2011. október 03. 08:01 #155
berki maya
berki maya
új tag
 
Státuszháááát punk mánia XDDDDDDDDDDDDDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.07.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 3
Azonosító: 157646
Offline offline
én nem voltam ott.a kislányommal voltam aki most lesz 2 hónapos
2011. október 03. 09:51 #156
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
na utoljára leírom..NEM PLAYBACKELT..ezen a turnán ez már nincs....csak 1-2szám erejéig de azokra is erősen ráénekel a többi pedig full élő...de nézzétek csak meg a videokat is :)pl. http://www.youtube.com/watch?v=fsI-FDRXkHQ még aki felveszi is mondja...lehet őket is meglepte biggrin.gif
2011. október 03. 14:41 #157
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
ha meg nem táncolt volna az lett volna a baj. érthetetlenek vagytok... aki hiányolja az éneklést menjen operára. ez egy pop koncert és ha lassan 14 év alatt nem sikerült elfogadni hogy britney playbackel (ezesetben még1x leírom 2DB SZÁMOT MINDÖSSZE) akkor ne nézd illetve ne hallgasd de legfőképp ne szidd mert van aki még szereti és így is elfogadja.
2011. október 03. 14:50 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (Isti @ 2011.10.03. 09:51)
na utoljára leírom..NEM PLAYBACKELT..ezen a turnán ez már nincs..csak 1-2szám erejéig de azokra is erősen ráénekel a többi pedig full élő...de nézzétek csak meg a videokat is :)pl. http://www.youtube.com/watch?v=fsI-FDRXkHQ  még aki felveszi is mondja...lehet őket is meglepte biggrin.gif

Britney mindig is playbackelt, nem számít mennyit, a lényeg hogy volt olyan száma is. Ennyi.
Én őt, inkább előadónak tartom mint énekesnek. Meg már bocs, de ez az album, nem a legjobb munkája lett ha tényleg a legfinomabban akarok fogalmazni. Ez a cikk is olyan stílusban íródott, amit ez a koncert megérdemelt. Nem voltam ott, nem is érdekel, azon is sokat gondolkoztam hogy megéri-e egyáltalán leírni ezt... Meg nem szánalmas egy kicsit, hogy egyetlen egy dalt nem írt se erre az albumra se semelyikre - ráadásul még playbackel is a koncertjén - plusz, szerintem egyik dal sem egy 30 éves mentalitásának felel meg. Britney mindig is tömeg volt, mindig is azt játszotta, amit el lehetett adni, egyáltalán nem a hangjára épített a koncerteken sem, csak arra hogy legyen látványosság, ami eltakarja a hangi hiányosságait, meg ugráljon egy két sort, és passz. Na mindegy, aki szereti szereti, aki nem, nem.
3 felhasználónak tetszik: Rekahhh, janet7, Pandus
2011. október 03. 15:08 #159
Cascadaa
Cascadaa
The Wanted Fan♥™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 1291
Csatolások: 21
Azonosító: 132962
Offline offline
Biztos, hogy nem playbackelt max. 1-2 számot! Még a koncert felvételen is lehet hallani, hogy néha megremegett a hangja!
2011. október 03. 16:02 #160
toth-milan
toth-milan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 556
Csatolások: 0
Azonosító: 155510
Offline offline
nincs olyan sztár aki legalább 1-szer ne playbackelne
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok