Starity

Britney látványos koncertet adott Budapesten

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 03. 16:30 #161
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (toth-milan @ 2011.10.03. 16:02)
nincs olyan sztár aki legalább 1-szer ne playbackelne


Ez tévedés, kivéve, ha a felkapott, és tehetségtelen sztárokról beszélünk. Nekem vannak olyan kedvenceim, akikről Én még egy olyan felvételt sem láttam, ahol playbackeltek volna, pedig azért ők is ugrálnak, futnak a színpadon. Természetesen mindenkinek vannak rossz napjai, mikor semmi kedve énekelni, de akiket Én szeretek, azok inkább fáradtan is csinálnak egy hatalmas koncertet, mintsem csak táncikáljanak, meg egy keveset énekeljenek. pardon.gif
7 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, Rekahhh, num1Kolosszus, Rihannna, Glamster, Pandus
2011. október 03. 16:33 #162
uzftv
uzftv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 151465
Offline offline
biztos nagyon jó volt én nagyon bírom...
2011. október 03. 17:46 #163
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
@LULUPeas ezen az albumon rajta van a Scary amit ő írt, de egyet értek veled ebben. De azt tudni kell h britney rengeteg dalt ír de vmiért nem kerülnek fel albumra csak kiszivárogtatják vagy más előadó vásárolja meg. És sok rajongó is azt mondja amit én h azok sokkal jobbak mint némelyik dal ami alapból rajta van egy albumon.
2011. október 03. 17:47 #164
- törölt felhasználó -    
Hát látom benne se csalodunk tongue.gif
2011. október 03. 18:20 #165
- törölt felhasználó -    
Idézet (Esztija @ 2011.10.03. 14:41)
ha meg nem táncolt volna az lett volna a baj. érthetetlenek vagytok... aki hiányolja az éneklést menjen operára. ez egy pop koncert és ha lassan 14 év alatt nem sikerült elfogadni hogy britney playbackel (ezesetben még1x leírom 2DB SZÁMOT MINDÖSSZE) akkor ne nézd illetve ne hallgasd de legfőképp ne szidd mert van aki még szereti és így is elfogadja.

Parancsolj! Itt egy videó, igaz, lassú szám, de esküszöm milliószor jobban elvagyok én is azzal, hogy a csaj áll egy helyben és énekel, nem ugrál összevissza, mint akinek görcse van.

Emilia - Big Big World (LIVE in 1999)

Egy gyönyörű előadás keretén belül a csajszi brutálisan énekelt. Ha megnézed a videót és figyeled, akkor láthatod, hogy szimfonikus ÉLŐ ZENEKAR játszott, nem benyomtak valamit géppel. Oké, nem most volt ez a fellépés, tény, de mit csináltak régen, mikor nem volt ilyen meg olyan pult és olyan szakma nem is létezett, hogy dídzsé? Kérem szépen, régen azok énekeltek, akik tudtak és akiknek gyönyörű hangjuk volt. Egy Madonna, vagy egy Tina Turner nem fog playbackelni már csak azért is, mert tudják magukról, hogy nem szorulnak ilyen fajta segédeszközökre. És, aki hiányolja az éneklést az menjen operába? blink.gif Az operában operát énekelnek, teljesen más műfaj, mint a mai popzene. És megjegyzem az operaénekeseknek az ilyen Britney-félék a kisujjukig sem érhetnek fel. Ember, lebeg a hajad is, ha hallasz egy operaénekesnőt énekelni. A felvételeket megnézve, a hölgy javult egy fokot, mindössze annyival másabb a The Onyx Hotel Tournál, hogy ráénekel a saját hangjára. Gyerekek, ennek a nőnek még hangja sincs! Énekelget valami harmatgyengét, ráadásul a saját hangjára. Ezmijez? Most komolyan! Ha tud normálisan énekelni, hogy nem ugrabugrál, akkor tegye meg, de mint említettem, Madonnának 50 évesen az sem volt gond, hogy egyszerre énekeljen élőben, tisztán miközben a lábán görkori volt. Egyszerűen csak az a nő TUD énekelni, szóval nem lehetetlen, de arra hivatkoztok, hogy hát táncol. A tánc a szakmája? Tudtommal nem. Ha tényleg annyira akar táncolni, akkor legyen táncosnő és ne énekesnő, ennyi. Nem kifogás és nem is magyarázat arra, hogy miért nem hajlandó énekelni élőben. Britney-től élő fellépést nem igazán láttam. Egy Everytime-osat, de a háromnegyede a hamis hangokból állt, el sem találta. Attól, mert valami pop, nem kell feljavíttatni a hangodat és playbacket nyomni. Ha elkérnek 20 ezret egy jegyért, akkor az Istenért is, de tiszteljen meg azzal, hogy a saját hangjával adja elő magát, mert ennyi erővel beteszem otthon a CD-t és annyi. Britney playbackkel. Elfogadtuk, és nem is tartjuk sokra, sőt semennyire. Szánalmas, hogy azzal keresi a pénzét, hogy valamit felénekel, feljavítják és akkor playbackben lenyomja az összes fellépését. Ne haragudj már, de akkor én is meg te is lehetnénk világsztárok. unsure.gif A hozzászólásod tükrözi a mai generáció gondolkodását, és azt kell mondjam, hogy egy kicsit sem vagytok hajlandóak gondolkodni, vagy valami mást meghallgatni. Britney az In the zone óta lecsúszott és nem nagy durranás azóta sem.
4 felhasználónak tetszik: janet7, Rekahhh, Rihannna, Pandus
2011. október 03. 19:57 #166
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Esztija @ 2011.10.03. 14:41)
ha meg nem táncolt volna az lett volna a baj. érthetetlenek vagytok... aki hiányolja az éneklést menjen operára. ez egy pop koncert és ha lassan 14 év alatt nem sikerült elfogadni hogy britney playbackel (ezesetben még1x leírom 2DB SZÁMOT MINDÖSSZE) akkor ne nézd illetve ne hallgasd de legfőképp ne szidd mert van aki még szereti és így is elfogadja.




Pop koncert.


Pop koncert.


Pop koncert.

Tessék. Pop zenét ritkábban hallgatok, de kapásból eszembejutott 3 előadó. Arról nem is ejtenék szót, hogy nyilván nem csak az opera és a pop létezik, hanem még kismillió másik műfaj.
6 felhasználónak tetszik: raspberry, Holly Keller, Rekahhh, ophely88, Glamster, Pandus
2011. október 03. 22:54 #167
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Végigplaybackelte az egészet?! o.O Azért ez egy kicsit durva. Egyébként szerettem volna ott lenni a koncerten, de a cikk alapján nem volt egy nagy szám...
2011. október 04. 15:03 #168
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
http://www.youtube.com/watch?v=ZK_azv7r1hA&

na itt meglehet nézni smileeee.gif elég gyakran veszi az arénát smileeee.gif ez bizony teltház volt smileeee.gif
2011. október 04. 21:16 #169
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Bárcsak én is ott lehettem volna!!
2011. október 05. 11:05 #170
- törölt felhasználó -    
ááááááááá nekem nem jőtt be !!
2011. október 05. 15:30 #171
Fancsii98
Fancsii98
visszatérő vendég
 
StátuszSummertimeee ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 389
Csatolások: 0
Azonosító: 153098
Offline offline
smileeee.gif klassz cikk!!
2011. október 05. 16:00 #172
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
nekem aztán írhatja akárki a többoldalas kommenteket hogy miben nem jó britney... biggrin.gif
ha olyan rossz lenne nem lenne ennyi rajongója. én tényleg nemtudom miért vártok el mindent tőle. baj hogy szeretem ha egy koncert látványos? egy britney koncertet még mindig jobban élveznék azt hiszem mint mondjuk egy adele-t, akármilyen jó hangja van. egy show legyen érdekes.
de hát kinek mi... most jöhet a többi kritika.. smileeee.gif
2011. október 05. 19:50 #173
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Minek neki mikrofon???Úgyis végig PlayBackelt!
Ja és Esztija nem várunk el tőle semmit csak azt
hogyha sztár tudjon énekelni csak mert nem tud!Vannak nála sokkal tehetségesebb emberek a földön akik még sajnos nem sztárok mert ma ilyen tehetségtelen géphangú énekesnők vannak............-.-"
2 felhasználónak tetszik: janet7, Rihannna
2011. október 05. 19:53 #174
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Kimegy el ennyi pénzért a koncertre?Menjen föl a YouTube-ra és hallgassa meg ott a számait.........ugyan olyan.-.-"
2011. október 06. 09:10 #175
mylifeworld
mylifeworld
visszatérő vendég
 
StátuszI love life!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 142238
Offline offline
Nem értem, hogy lehet ilyen negatív hangvételű cikkeket engedéleyezni a starity-n. Ez már nem az első eset. Szerintem undorító dolog.
Nem tudom, a cikk írója ott volt-e a koncerten, de az egyik barátnőm (sajnos én nem) ott volt a koncerten és azt mondta, hogy szerinte biztos azért nem volt teltház, mert nagyon drága volta jegy 8amit meg is értek, nekem sem volt most pénzem rá) és azt is mondta, hogy ez volt eddigi élete legnagyobb élménye. Szerinte nem volt playback, csak esetleg 2 számban, de még az sem biztos, ráadásul látszódott az énekesnőn, hogy örömmel van a színpadon. Szóval aki szerint csak szar az egészre, akkor az inkább foglalkozzon a saját dolgával! Nem értem, akik nem szeretik Britney-t, mindek mondanak róla véleményt, és miért olvassák el egyáltalán a róla szóló cikkekekt? Ha Britney nem lenne jó előadó, nem jutott volna el idáig. Az meg egyébként szintén hülyeség, ha valaki azért kritizálja, mert nem ír dalokat. Mert ő bizony ír (nem mintha egy énekesnőnek az is feladata lenne), ráadásul írt már könyvet is (A szeretet éneke). Szóval ha valaki, hát ő aztán megdolgozott a sikerért, annak ellenére, hogy a magánélete jó ideig szörnyű volt, ő mégis talpra állt. Szerintem becsülendő a kitartása. Én szeretlek Britney!
2011. október 06. 11:04 #176
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
Igazad van mylifeworld. Én sem értem, hogy miért engedélyeznek egy ilyen lehúzó cikket. Igaz, én sajnos nem voltam ott, de biztosan jól éreztem volna magam. Britney egy tökéletes előadó. És ha playbackelt, akkor mi van. Végülis már jó ideje koncertturnén van, nem csoda, ha elfáradt. Én nem ítélkezem felette. Megérdemli a pop hercegnője címet, hiszen kivételese személyiség. Ráadásul még a nagyobb énekesek is elimerik a tehetségét. Csodálatra méltó, hogy hogy ki tudott kecmeregni a mélységből. Gratulálok neki, csak így tovább. Remélem egyszer láthatom majd élőben is.
2011. október 06. 11:06 #177
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
IMÁDLAK BRITNEY!!!!!!!!
2011. október 06. 14:02 #178
- törölt felhasználó -    
Mylifeworld: totálisan egyetértek!!! Ebből a cikkből virít a rosszindulat. Aki nem szereti Britney-t, akkor ne írjon róla cikket!
2011. október 06. 15:32 #179
olívia005
olívia005
 
StátuszStay TRUE! Stay YOU! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 1390
Csatolások: 215
Azonosító: 155353
Offline offline
Biztosan jó lehetett a koncert! smileeee.gif
2011. október 06. 16:36 #180
eninyuszi12
eninyuszi12
visszatérő vendég
 
Státusz<3 ONE DIRECTION <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.12.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 0
Azonosító: 155259
Offline offline
rohadt jó volt a concert!!
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok