Dec 23
Mblaq
2012. január 09. 17:46
#46
|
|
brigicyyКp0p Pяiŋ¢єss |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.23. Hozzászólás: 2222 Csatolások: 13090 Azonosító: 110738 offline
|
Idézet (Cuki_17h @ 2012.01.09. 17:30)
wááh
erre megérte várni
teljesen egyetértek
Lee Joon eszméletlenűl jó pasi és ez a szerep
viszont Mir
Thunder a kis cuki pofijával
G.O és Seungho pedig szintén fantasztikusan néznek ki
2012. január 13. 14:29
#51
Lesz 5. évad?
Nem is tudtam
De nagyon örülök, főleg h az Mblaq-el
2012. január 14. 00:19
#52
|
|
brigicyyКp0p Pяiŋ¢єss |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.23. Hozzászólás: 2222 Csatolások: 13090 Azonosító: 110738 offline
|
Idézet (tamcsi12 @ 2012.01.13. 14:29)
Lesz 5. évad?
Nem is tudtam
De nagyon örülök, főleg h az Mblaq-el 
Igen lesz
2012. január 14. 12:35
#53
Hmmm... nekem is olyan érzésem van h kislány lesz
És amúgy is kislányt tudnék elképzelni mellettük
De nem tudom miért
És amúgy is kislányt tudnék elképzelni mellettük
2012. január 16. 14:52
#54
|
|
brigicyyКp0p Pяiŋ¢єss |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.23. Hozzászólás: 2222 Csatolások: 13090 Azonosító: 110738 offline
|
Na mostmár pontosan lehet tudni, hogy a mi drága fiúink 3 kicsire fognak vigyázni
Nekem kicsit soknak tűnik, de biztos, hogy megbírkóznak majd a feladattal
A kicsik nevei: Leo, Lauren és Dayoung és Vietnámból, Franciaországból és Kanadából jöttek.

A kicsik nagyon cukik
meg persze a fiúk is nagyon jól néznek ki
De a 2ik kép hát az valami brutál,ahogy G.O fogja azt a kicsi lányt
szgénykém
És hát a 2 kis bolond
Joonie és Mir hát ők úgy elvannak a kis világukban
A kicsik nevei: Leo, Lauren és Dayoung és Vietnámból, Franciaországból és Kanadából jöttek.

A kicsik nagyon cukik
2012. február 26. 21:12
#58
|
|
brigicyyКp0p Pяiŋ¢єss |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.23. Hozzászólás: 2222 Csatolások: 13090 Azonosító: 110738 offline
|
Na akkor hogy kicsit fellendüljön a téma
Hoztam egy érdekes képet
Na ki mikor született?
Kinek mi jön ki?
Az enyém: SeungHo gave me a hug because I`m pretty
Na ki mikor született?
Az enyém: SeungHo gave me a hug because I`m pretty
2012. március 01. 16:51
#60
|
|
Cuki_17h |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 558 Csatolások: 42 Azonosító: 69466 offline
|
Joon played the piano for me because he can't live without me
Áhhh
... Mondjuk SeungHo-nak (
) jobban örültem volna, de ez is wááááhhh
Áhhh
1 felhasználónak tetszik:
brigicyy
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline





