Starity

Fame Monster: Érkezik a Gaga-film

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 06. 22:03 #61
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
És itt nem arról beszélek, hogy ha egyszer egy hónapban ezt valaki megcsinálja, de mikor rendszeresen... hát ne is haragudj...
2011. október 06. 22:05 #62
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Egyébként ne haragudj, de túl fiatal vagy ahhoz, hogy leálljak veled vitázni. Elegem van ebből a korosztályból, főleg ezen az oldalon (és ez nem kimondottan egy embernek szól, általános vélemény)
2011. október 06. 22:05 #63
- törölt felhasználó -    
SoLettisha
Mert ezek szerint te olyan személyiség vagy, szó nélkül aki tűri, amit a társadalom rá akar tukmálni. Bocs, de én nem vagyok ilyen.

Túl fiatal vagyok? Már ne is haragudj, de ez most hogy jön ide egyáltalán? Semmi offenzívet, személyeset vagy kulturálatlant nem írtam, csak kifejtettem a véleményem. Még csak tele sem pakoltam a hozzászólásomat smiley-kkal vagy értelmetlen szavakkal/karakterekkel. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, _ToTo_, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:07 #64
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (SoLettisha @ 2011.10.06. 22:01)
Őszintén teszek rá.. smileeee.gif Én meg tudom tenni, hogy nem foglalkozom Rihannával vagy Justin Bieberrel. És miért? Mert nekem akad jobb dolgom is, és van olyan az életemben amire szívesebben áldozok időt, minthogy leüljek a gép elé, és bepötyögjem, hogy mennyire utállak Justin! Bocsi, de az én életem ennél kicsit érdekesebb wink.gif


Csak mert valaki leírja a negatív véleményét valamiről/valamikről, nem jelenti azt, hogy azért teszi, mert sok ideje van, élete az internet vagy unatkozik. Ez egy fórum és ha akarod, leírhatod, hogy nem tetszik valami vagy utálod ezt meg azt. Jól is néznénk ki, ha mindenki ugyanazt szeretné és utálná. Akkor bizonyos cikkekhez szinte senki sem szólna hozzá (ha mindenki, aki nem szeret valamit, nem ír semmit az említett tárgyról, zenéről, filmről, színészről).
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:08 #65
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (SoLettisha @ 2011.10.06. 21:48)
Nem az gáz ha valaki nem kedvel valakit így "látatlanban", hanem az, ha gyűlöl egy olyan személyt aki nem szerves része az életének, akivel nem is kéne foglalkoznia HA nem akarna... Márpedig miért olyan nehéz átsiklani valaki felett akit nem szeret az ember? Azért mert nem is akarnak átsiklani, mert élvezik, hogy azzal, hogy kritizálnak mást, ők okosabbnak tűnnek(saját maguknak). Amikor valaki külön időt áldoz arra, hogy kifejezze utálatát, az elég gáz. Ha valaki felmegy egy fórumra, és elmondja, hogy szereti XY-t, azon nincs semmi különös, de az kifejezetten gáz, mikor valaki csak azért képes "véleményt" írni, vagy ami jobb, leállni az itt lévő gyerekekkel (mert többségük az), hogy hajtogathassa, mint egy pukkancs 5 éves, hogy márpedig ő utálja azt a személyt, és ti mind buták vagytok amiért nem utáljátok ti is... Kissé eltúloztam a kifejtés ezen részét, csak, hogy lehessen érteni amire gondolok smileeee.gif Ami még jobb, mikor általánosítanak és kijelentik, hogy "utálom az összes XX fant"... Örülök, hogy ezek legnagyobb problémáik egyike. Főleg egy bizonyos kor után.


A kornak semmi köze a dologhoz, de ha lenne, akkor azt kell mondjam, hogy volt idő amikor bőven 20-25 év FELETT volt a fórum átlag élet kora. Aztán ez a felére csökkent ahogy a színvonal és a fórumozás szinvonala is. Korábban nem volt ennyi hozzászólás egy témához, de az a kevés legalább értelmes volt, függetlenül attól, hogy pozitiv vagy negativ vélemény volt. És ami a legfontosabb, senki nem fröcsögött a másikra úgy, mint TI, azért, ha negatív véleményt írt valakiről. És akkor itt meg lehet említeni újra a kort, ha akarod, mert el tudtuk fogadni a másik véleményét - sőt, jókat röhögtünk egymás beszólásain, sértődés és beszólogatás nélkül.
Annyiszor elmondtam, de elmondom újra, sokan túl komolyan veszik a rajongást. Eljön az idő amikor mindenki magától fog pofára esni amikor rájön, hogy az imádott sztárjai se nem angyalok, se nem mindenek felett álló sérthetetlen szentek. Hanem halandók, pénzcsináló gépezetek részei.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, num1Kolosszus, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:09 #66
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Mert amit nem akarok, hogy "rámtukmáljanak" azt nem is fogják wink.gif Erről beszélek, ha nem tűnt volna fel. Azzal, hogy ide jössz kifejezni nem tetszésed, máris eléred, hogy olvasottabb legyen a cikk, és általánosságban a hozzád hasonlóknak köszönhetik a nagyon híres emberek, hogy nagyon híresek smileeee.gif Ha esetleg eddig nem esett volna le, ezzel inkább csak növeled a népszerűségét és hozzájárulsz hogy a vízcsapból is ő/ők folyjon/folyjanak. Tehát segítesz a menedzsmentnek "rádtukmálni" Gagát, vagy akárki mást wink.gif Mik vannak, mi? smileeee.gif
2011. október 06. 22:10 #67
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
WÁÁÁ ÚÚÚÚRISTEN!!! *________* Akarom akarom akarom akarom! Oscart neki! Már most, látatlanban. XD
2011. október 06. 22:11 #68
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Én nem azért írom, hogy Gagát védjem, mert értelmetlen lenne. Csak leírtam a véleményem a rendszeresen fröcsögő és rosszmájú emberekről, akiknek látszólag nincs jobb dolguk unalmas perceikben smileeee.gif
2011. október 06. 22:15 #69
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (SoLettisha @ 2011.10.06. 22:09)
Mert amit nem akarok, hogy "rámtukmáljanak" azt nem is fogják wink.gif Erről beszélek, ha nem tűnt volna fel. Azzal, hogy ide jössz kifejezni nem tetszésed, máris eléred, hogy olvasottabb legyen a cikk, és általánosságban a hozzád hasonlóknak köszönhetik a nagyon híres emberek, hogy nagyon híresek smileeee.gif Ha esetleg eddig nem esett volna le, ezzel inkább csak növeled a népszerűségét és hozzájárulsz hogy a vízcsapból is ő/ők folyjon/folyjanak. Tehát segítesz a menedzsmentnek "rádtukmálni" Gagát, vagy akárki mást wink.gif Mik vannak, mi? smileeee.gif


És ha olvasott lesz a cikk akkor mi van? Előre kerül a listán, akkor mi van? A csapból is ő folyik mondatra pedig csak annyit, hogyha nem jelenik meg a hír, nem írna hozzá senki, tehát alapból meg kellene gondolni, hogy milyen hírt teszünk ki. Segítünk a menedzsmentnek? Ez csak egy fórum, nem attól lesz híresebb valaki hazánkban, mert ide véleményt írunk róla. Itt is hallanak róla de alapvetően a tv és a rádió hibás mindenért. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:17 #70
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
_ToTo_
Az az igazság, hogy nagyon sokban egyetértek veled, és felfogom amit írsz, kérlek ne gondold, hogy valami tokos és vak fan vagyok. Nem vagyok az, és nem zavarna a sok negatív kritika, de beláthatod, hogy sokan nem képesek arra, hogy normális mondatokba szedjék amit gondolnak, mert véleményük sincs normális (sem negatív sem pozitív). Ezzel egyszerűen elfogadhatatlanul lesüllyesztik egy szintre a fórumot. El hiszed, hogy nem egy gyerekes hülye vagyok aki azért pattog, hogy védje a kedvencét? Felesleges lenne, hisz nem szerethet mindenki mindenkit. De bizonyos vélemények, és azok stílusa egész egyszerűen nevetséges, nonszensz! Ez az ami kezd sok lenni.
2011. október 06. 22:17 #71
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
SoLettisha: egyet értek, de tudod, hogy én már hányszor leírtam, amit te? És, hogy hányszor lettem kitiltva miatta? XD Nem érdemes velük foglalkozni, ha nekik ez örömet okoz, mondják csak a magukét...
2011. október 06. 22:20 #72
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
ophely88
igen, és ha minden ember azt mondaná a világon, hogy minek foglalkozzunk az ilyen apróságokkal akkor hol tartanánk? Szerinted nem számít az átlag érdeklődébe bele egy személy iránt, hogy pl hány hozzászólást írnak róla, hány fórum foglalkozik vele? dehogynem! hisz ha beírod a google-ba a nevét, ezzel a cikkel máris egyel több találatot dob ki, tehát máris több lett az érdeklődés hivatalos szemmel. Remélem érthető
2011. október 06. 22:23 #73
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (SoLettisha @ 2011.10.06. 22:20)
ophely88
igen, és ha minden ember azt mondaná a világon, hogy minek foglalkozzunk az ilyen apróságokkal akkor hol tartanánk? Szerinted nem számít az átlag érdeklődébe bele egy személy iránt, hogy pl hány hozzászólást írnak róla, hány fórum foglalkozik vele? dehogynem! hisz ha beírod a google-ba a nevét, ezzel a cikkel máris egyel több találatot dob ki, tehát máris több lett az érdeklődés hivatalos szemmel. Remélem érthető


És akkor mi van? Gaga és társai mindenhol ott vannak, ez a fórum nem zavar sok vizet. Ha nem lenne a fórum, akkor is Gaga folyna a csapból.
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:24 #74
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Uhhhhh.... Na, jó, én itt feladtam veled biggrin.gif No hope....
2011. október 06. 22:26 #75
- törölt felhasználó -    
SoLettisha
Idézet
Sokan nem képesek arra, hogy normális mondatokba szedjék amit gondolnak, mert véleményük sincs normális (sem negatív sem pozitív).

Pontosan ezen van a hangsúly. Természetesen itt a sok Lady Gaga rajongó között vannak olyan haterek is, akik átlépik azokat a bizonyos határokat. Ők, ha degenerált ötévesek módjára viselkednek, trágárkodnak és bunkóznak az adott sztárral vagy a rajongóikkal, ugyanúgy ki vannak tiltva, mint a megszállott Mothermonster rajongók, akik szinte ok nélkül, a legkisebb negatív dolog miatt is az ember nyakának ugranak, és mindennek elhordják. Nem hinném, hogy a moderátorok bárkivel is diszkriminálnak.

Egyébként meg nem azon fog múlni Gaga hírneve, hogy egy-két ember hozzászól-e egy fórumon lévő cikkhez, aminek köze van hozzá. Ennél azért nagyobb számokban gondolkozhatunk.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. október 06. 22:27 #76
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.10.06. 22:26)

Egyébként meg nem azon fog múlni Gaga hírneve, hogy egy-két ember hozzászól-e egy fórumon lévő cikkhez, aminek köze van hozzá. Ennél azért nagyobb számokban gondolkozhatunk.


Valaki megértette, amit leírtam. meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2011. október 06. 22:29 #77
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Örülök, hogy valamiben egyetértünk smileeee.gif
Nem, nem sokat számít, de tudod te is: Sok kicsi sokra megy. És a nagy egészbe ez a kicsi is bele számít, és minél több cikk foglalkozik vele, annál több a netes "érdeklődés", és így úgy gondolják, hogy az emberek vevők arra a bizonyos illetőre, ezért nyomatják mindenhonnan. Érted? smileeee.gif
2011. október 06. 22:35 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoLettisha @ 2011.10.06. 22:29)
Örülök, hogy valamiben egyetértünk smileeee.gif 
Nem, nem sokat számít, de tudod te is: Sok kicsi sokra megy. És a nagy egészbe ez a kicsi is bele számít, és minél több cikk foglalkozik vele, annál több a netes "érdeklődés", és így úgy gondolják, hogy az emberek vevők arra a bizonyos illetőre, ezért nyomatják mindenhonnan. Érted? smileeee.gif

Én értem, hogy te mire akarsz kilyukadni, nem itt van a gond.
Igen, sok kicsi sokra megy. De akár kifejezzük nemtetszésünket/tetszésünket Gaga iránt, így is, úgy is jelennek meg róla cikkek, akár akarjuk, akár nem. Ez nem rajtunk fog múlni. Nem egy emberen, nem két emberen, még csak nem is az összes hozzászólóén. Azon múlik, hogy a média mivel akar bennünket manipulálni. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning
2011. október 06. 22:40 #79
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Valamivel/valakivel mindenkit meg lehet etetni, csak mindenkinek más az ízlése, másra vevő smileeee.gif A média pedig nem lesz jobb, ha változik akkor is csak rosszabb lesz. Ezt nem szeretem én sem, de Te is kedvelsz bizonyos embereket és én is, és ez így teljesen rendben van, amíg valaki ilyen normálisan tud beszélgetni vagy leírni a véleményét ami van, és remélhetőleg értelmes is smileeee.gif
2011. október 06. 22:42 #80
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Akiket nem bírok semmi szín alatt, azok a vakon és makacsul elfogultak, akár a rajongás irányát tekintve, akár a gyűlölködését. Mert ha szeretsz valakit akkor sem kell mindent szeretned benne, és ha nem kedvelsz valakit, attól még nem halsz bele ha elismered, hogy valamit jól csinál. Ne legyünk rugalmatlanok, ez ráér majd 60 évesen is biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok