Justin Timberlake sikeresnek könyvelheti el a 2011-es filmet, ugyanis csak idén három mozifilmmel sokkolta a nézőket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011 Justin Timberlake éve
2011. október 08. 16:09
#2
|
|
ericsaade.hu |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.27. Hozzászólás: 636 Csatolások: 105 Azonosító: 159469 offline
|
de jó neki lennék szivesen a helyébe
2011. október 08. 16:09
#3
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Sajnos még egyiket sem láttam , pedig nagyon szeretem Justin-t
De ha olyan jól színészkedik mint ahogyan énekel , nem lesz gond
De ha olyan jól színészkedik mint ahogyan énekel , nem lesz gond
2011. október 08. 16:10
#4
A Rossz tanár a kedvencem a felsoroltak közül. Cameron Diaz-zal nagyon jól alakítottak. Továbbá énekesként is remekül megállja a helyét, szóval nekem mindkét formátumban szimpatikus pasinak tűnik. További sok sikert neki!
2011. október 08. 16:18
#7
|
|
ZebWolfvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.30. Hozzászólás: 104 Csatolások: 0 Azonosító: 151961 offline
|
"Justin Timberlake sikeresnek könyvelheti el a 2011-es filmet..."
2011-es filmet? nem évet?
a felsoroltak közül egyiket sem láttam, de a Social Network-ben jó volt.
2011-es filmet? nem évet?
a felsoroltak közül egyiket sem láttam, de a Social Network-ben jó volt.
2011. október 08. 16:19
#9
|
|
Nana Kameovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.23. Hozzászólás: 226 Csatolások: 122 Azonosító: 131784 offline
|
A Barátság extrákkal-t imádtam, Mila és Justin is nagyon jól játszik benne. Ilyenek jöhetnek még:D
2011. október 08. 16:22
#10
Valami zeneféleséggel is előállhatna már. Bírtam a zenéit. Szerintem ahhoz jobban is értett. A Bieberekkel és hasonlókkal már ki van a "nemlétező" tököm.
2011. október 08. 16:33
#12
|
|
SuperRussovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 170 Csatolások: 0 Azonosító: 159230 offline
|
amég hollywood szabadkőműves addig nem érdekel
2011. október 08. 17:06
#17
Nekem a Rossz tanár egyáltalán nem tetszett
Viszont a Barátság extrákkal az jó volt.
2011. október 08. 17:36
#19
|
|
XDoriginal |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.31. Hozzászólás: 949 Csatolások: 0 Azonosító: 157082 offline
|
Nagyon jó filmek voltak
A Barátság extrákkal volt a legjobb
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




