Nekem úgy tűnik,hogy igen vagy csak jó barátok,mondjuk szerintem összeillenek.
Beast
2011. december 11. 11:48
#122
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.10. 21:23)
Amúgy lenne egy kérdésem Hyunah & HyunSeung együtt vannak?
Nekem úgy tűnik,hogy igen vagy csak jó barátok,mondjuk szerintem összeillenek.
Nekem úgy tűnik,hogy igen vagy csak jó barátok,mondjuk szerintem összeillenek.
Szerintem együtt vannak!
(Twitterre egyre több képet raknak ki (közös képep + amelyik képen a másikuk van))
2011. december 11. 15:46
#123
Idézet (jang01yoseob @ 2011.12.11. 11:48)
Szerintem együtt vannak!
(Twitterre egyre több képet raknak ki (közös képep + amelyik képen a másikuk van))
(Twitterre egyre több képet raknak ki (közös képep + amelyik képen a másikuk van))
Én nem bánnám ha együtt lennének, mert szerintem nagyon össze passzolnak.
2011. december 11. 16:21
#124
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.11. 15:46)
Én nem bánnám ha együtt lennének, mert szerintem nagyon össze passzolnak. 
Szerintem is,sokkal jobban örülnék nekik,mint most Goo Ha-rának és Junhyungnak.
Szerk.:
Mit találtam?!
1 felhasználónak tetszik:
Lakreen.
2011. december 11. 22:23
#126
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.11. 16:21)
Szerintem is,sokkal jobban örülnék nekik,mint most Goo Ha-rának és Junhyungnak.
Szerk.:
Mit találtam?!
Szerk.:
Mit találtam?!
Nekem azzal sincs semmi bajom, hogy Goo Hara és Junghyung együtt vannak. Szerintem szép párt alkotnak és az a lényeg, hogy boldogok.
2011. december 12. 18:37
#127
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.11. 22:23)
Nekem azzal sincs semmi bajom, hogy Goo Hara és Junghyung együtt vannak. Szerintem szép párt alkotnak és az a lényeg, hogy boldogok. 
Úgy nekem sincsen,mert aranyosak csak szerintem két különböző embertípus,ha így fogalmahzzuk.Persze Goo Ha-ra egy gyönyörű lány,édes és tehetséges és Junhyung-ról ugyanez szinte el lehet mondani.Lehet,hogy csak azért mondom ezt,mert a lányt kb. olyan 2 hónapja ismertem meg és nem úgy,mint a B2st-t.Mondjuk igen gő az,hogy szeretik egymást és boldogok és akorhogy nem örülök a kapcsolatuknak azért nem csak egy ilyen futó kapcsolat,hanem azért 2-3 évig kitart.
1 felhasználónak tetszik:
Lakreen.
2011. december 14. 21:24
#129
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.14. 21:20)
Amúgy most,hogy hogy 2 B2st tagnak más a szerkesztője,mint volt? 
Lehet,hogy a szerkesztőjének már nincs annyi ideje, mert eléggé kiszelektálta a lapjait. Mondjuk 3 lap van már akik más szerkesztőnél vannak, mert Gi Kwang már nálam van.
2011. december 14. 21:28
#130
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.14. 21:24)
Lehet,hogy a szerkesztőjének már nincs annyi ideje, mert eléggé kiszelektálta a lapjait. Mondjuk 3 lap van már akik más szerkesztőnél vannak, mert Gi Kwang már nálam van. 
Nos örülök neki azért,hogy olyanokhoz került akik szerkesztik normálisan a lapot.Viszont én is örülnék neki,hogy ha az egyik B2st tag az enyém lehetne!(Hyun Seung)
1 felhasználónak tetszik:
Lakreen.
2011. december 14. 21:33
#131
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.14. 21:28)
Nos örülök neki azért,hogy olyanokhoz került akik szerkesztik normálisan a lapot.Viszont én is örülnék neki,hogy ha az egyik B2st tag az enyém lehetne!(Hyun Seung) 
Esetleg írhatnál a szerkesztőjének hátha oda adja vagy esetleg cseréli, de ha esetleg nem jön be akkor várd meg míg kicsúszik a hat hónapból és csapj le rá. Tudom ez nem épp szép dolog, de hát élelmeseké a világ.
2011. december 14. 21:37
#132
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.14. 21:33)
Esetleg írhatnál a szerkesztőjének hátha oda adja vagy esetleg cseréli, de ha esetleg nem jön be akkor várd meg míg kicsúszik a hat hónapból és csapj le rá. Tudom ez nem épp szép dolog, de hát élelmeseké a világ.

Nos ha már B2st a téma akkor nemrégiben találtam egy számot.Nekem nagyon megtettszet.Csak sajnos a klipben nem szerepel Yoseob.
2011. december 14. 21:42
#133
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.14. 21:37)
Nos ha már B2st a téma akkor nemrégiben találtam egy számot.Nekem nagyon megtettszet.Csak sajnos a klipben nem szerepel Yoseob.
Igen jó ez a szám már láttam és hát sajnos tényleg nincs benne a kis Yoseob.
Pedig úgy szerintem a klip is jobb lett volna.
2011. december 14. 21:47
#134
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.14. 21:42)
Igen jó ez a szám már láttam és hát sajnos tényleg nincs benne a kis Yoseob.
Pedig úgy szerintem a klip is jobb lett volna.
Pedig úgy szerintem a klip is jobb lett volna.
Hát jobb lett volna,mondjk nem tudtam volne benne elképzelni.Aztán lehet,hogy mégis.Nos mostanra nekem a kedvenc számommá vált és állandóan ezt hallgatom.
1 felhasználónak tetszik:
Lakreen.
2011. december 15. 13:58
#136
egy újabb Jun Hyung közreműködés ^^
sajnos a klipben nem szerepel T-T
sajnos a klipben nem szerepel T-T
2011. december 15. 15:35
#137
Idézet (XUtauxNiichanX @ 2011.12.15. 13:58)
egy újabb Jun Hyung közreműködés ^^
sajnos a klipben nem szerepel T-T
sajnos a klipben nem szerepel T-T
Igen ezt a klipet már láttam és kicsit csalódott voltam, hogy Junhyung nem szerepel benne, de így megnézve még egy párszor a klippet rájöttem, hogy annyira nem passzol hozzá.
2011. december 15. 20:22
#138
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.14. 21:33)
Esetleg írhatnál a szerkesztőjének hátha oda adja vagy esetleg cseréli, de ha esetleg nem jön be akkor várd meg míg kicsúszik a hat hónapból és csapj le rá. Tudom ez nem épp szép dolog, de hát élelmeseké a világ.

Már csak 2 hónapja és 7 napja van!
2011. december 16. 20:46
#139
Nos a B2st imádatom egyre-egyre nagyobb lesz.Hyunseung mostanra az új favrotitom annyira aranyos és bájos pofija van,egyszerűen behalok rajta.A hangja,na arról ne isbeszéljünk az valami bámulatos.Mellesleg nagyon édes is!
Behaltam GD-n és rajta!
Behaltam GD-n és rajta!
2011. december 16. 21:43
#140
hehe
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline



