Starity

Mi a dal címe?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 17. 22:34 #1
- törölt felhasználó -    
A Míg a jackpot el nem választ című filmben (What happens in Vegas) csendül fel, amikor a két főhős a bácsika szülinapi partiján van, minden zöld és természetbarát, Jake pedig edzősködik.
Tudja valaki, melyik az a szám? 110.gif meghajolo.gif
2011. október 18. 15:46 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2011.10.17. 22:34)
A Míg a jackpot el nem választ című filmben (What happens in Vegas) csendül fel, amikor a két főhős a bácsika szülinapi partiján van, minden zöld és természetbarát, Jake pedig edzősködik. 
Tudja valaki, melyik az a szám?  110.gif  meghajolo.gif


Már rég láttam,így nem emlékszem pontosan melyik az a szám. De itt sikeresen meg szoktam találni,ha ilyen problémám van. wink.gif
http://www.imdb.com/title/tt1033643/soundtrack
2011. október 18. 21:23 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (s.t.a.r. @ 2011.10.18. 15:46)
Már rég láttam,így nem emlékszem pontosan melyik az a szám. De itt sikeresen meg szoktam találni,ha ilyen problémám van. wink.gif 
http://www.imdb.com/title/tt1033643/soundtrack

Köszi, mindig ezt csinálom, de most nem volt kedvem végignyálazni az összeset. Végül is, odatekertem, kiszedtem némi dalszöveget és meg is találtam. Köszönöm azért beer.gif
2 felhasználónak tetszik: s.t.a.r., zsanata
2024. április 11. 11:06 #4
AlbritDeckle
AlbritDeckle
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 24.04.11.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 440001
Offline offline
Idézet (,2011.10.17. 22:34~2575069)
A Míg a jackpot el nem választ című filmben (What happens in Vegas) csendül fel, amikor a két főhős a bácsika szülinapi partiján van, minden zöld és természetbarát, Jake pedig edzősködik. 
Tudja valaki, melyik az a szám?  110.gif  meghajolo.gif

A "What Happens in Vegas" című filmben az a jelenet, amire utalsz, amikor a két főszereplő, Joy és Jack részt vesz Jack nagybátyja születésnapi buliján. Jack nagybátyja a 80. születésnapját ünnepli, a buli témája pedig a környezetbarát, a természet és a fenntarthatóság előtérbe helyezésével. Ebben a jelenetben azonban nincs konkrét említés sem edzőről, sem számozott hivatkozásról. Lehetséges, hogy félreértés vagy összekeveredés történik a film egy másik részével. geometry dash
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!