Starity

Milyen filmet láttál legutóbb?

219 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2006. november 16. 17:06 #1
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
Nem láttam még ilyesmi topicot viszont egy magára valamit is adó fórumon kihagyhatatlan:P 110.gif

Én pár napja néztem meg a Click(Távkapcs) címû új Adam Sandler filmet. Én alapjáraton is szeretem a filmjeit (50 first dates is one of my favourite romantic movie), de ez hatalmas nagy. Nem is igazán vígjáték, inkább dráma. Bõgtem. ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: bekka05, MycySmiley, TheDanush, Alison Lerman
2006. november 16. 17:22 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet(Alfaproton @ 2006. November 16. - 19:06)
Nem láttam még ilyesmi topicot viszont egy magára valamit is adó fórumon kihagyhatatlan:P 110.gif

Benne vagyok. smileeee.gif
Ma néztem meg Az ember gyermeke cé filmet (Children of Men). Lenyûgözött, nagyon tetszett, satöbbi, nálam bekerült a legjobbak közé.
(hm, asszem, inkább felpakolok belõle képeket biggrin.gif )
2006. november 16. 17:27 #3
Luki
Luki
Volt Repost Checker™ v2.0
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 5702
Csatolások: 3363
Azonosító: 194
Offline offline
Idézet(Alfaproton @ 2006. November 16. - 18:06)
Én pár napja néztem meg a Click(Távkapcs) címû új Adam Sandler filmet. Én alapjáraton is szeretem a filmjeit (50 first dates is one of my favourite romantic movie), de ez hatalmas nagy. Nem is igazán vígjáték, inkább dráma. Bõgtem. ohmy.gif

Én is nemrég láttam a filmet, és gondoltam rá, hogy nyitok neki egy témát. Csak hát idõ hiányában elmaradt. Erre viszont reagálok, ha már feldobtad.
Szóval, nekem is nagyon tetszett a film. Úgy mentem a párommal a moziba, hogy vígjátékot fogunk nézni, de aztán valami egészmás kerekedett belõle. Lehetett rajta röhögni persze, de azért elég megrázó és elgondolkodtató is volt egyben. Bizony egszer-kétszer nekem is ehomályosult a tekintetem, de nem a röhögéstõl. Jó film volt, na. Én is ajánlom mindenknek. thumbsup.gif
2006. november 17. 16:41 #4
515
515
 
StátuszBrowsing... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.10.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 1470
Azonosító: 3579
Offline offline
Én ezt láttam legutóbb. biggrin.gif

Nyisd ki a szemed!
(Abre los ojos)
1997
user posted image
Rendezõ: Alejandro Amenábar
Fsz.: Eduardo Noriega, Penélope Cruz, Fele Martinez, Chete Lera, Najwa Nimri
Imdb link: http://www.imdb.com/title/tt0125659/

Történet: A film fõszerelõje César (Eduardo Noriega), aki gazdag, és sikeres a nõknél. Ezért valósággal falja a gyengébb nem képviselõit. Egészen addig, míg születésnapi buliján barátja bemutatja neki Sofia-t (Penélope Cruz). César úgy érzi megtalálta az igazit, de volt barátnõje, Nuria (Najwa Nimri) nem nézi ezt jó szemmel. Ezért egyszer õrült száguldásba kezd az autójával miközben César is vele van, és balesetet szenvednek. Ennek következtében Nuria meghal, César arca pedig összeroncsolódik. Így, ettõl a ponttól kezdve, César élete teljesen megváltozik...

----------

Alejandro Amenábar 1997-ben készült filmje, akitõl még a Más világ, ill. a Belsõ tenger címû filmek ismertek.
A Nyisd ki a szemed egyébként a 2001-es Vanília égbolt eredetije. És igencsak érdemes a spanyol eredetit megnézni a feltupírozott, de szinte teljesen leegyszerûsített, és mûanyag amerikai változat helyett (nemhiába lehet olvasni a neten sok olyan kirtikát, amelyben azt emlegetik, hogy bárcsak a Nyisd ki a szemed!-et látták volna a Vanília égbolt elõtt). biggrin.gif

Annyit elmondhatok, hogy ez a film szépen átvert (most enyhén fejeztem ki magam rohog.gif)...
Nem akarok poénokat lelõni, de kérdés lehet, hogy mi érdekes van egy olyan filmben, amiben nincsenek hosszú akciójelenetek, autósüldözések, ûrlények, stb? Hááát, majd meglátjátok... rohog.gif
(Ha jól tudom a film valamikor lesz majd a TV2 Képírok c. blokkjában is, úgyhogy ha valakit érdekel... biggrin.gif)
2006. november 17. 19:27 #5
gsxr750k3
gsxr750k3
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.29.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 90
Azonosító: 818
Offline offline
Én több filmet is szeretnék ajánlani,mert épp tegnap filmnézõs napot tartottam,és nagyon jó filmek voltak.
A távkapcs volt az egyik ami nagyon tetszett,szerintem is dráma,és elgondolkodtat,milyen kis porszemek vagyunk...
A másik film a Lucky Number Slevin(Josh Hartnett,Bruce Willis,Lucy Liu) c. film amit nagyon ajánlok,iszonyat jó film.
Aki pedig szereti a kemény magányos zsaru kontra szófosógépes filmeket, annak(nemtudom szabad-e,de ez a címe)ajánlanám a Ki a f@sz@gyerek(Samuel L. Jackson) c. filmet
2006. november 19. 11:29 #6
Luki
Luki
Volt Repost Checker™ v2.0
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 5702
Csatolások: 3363
Azonosító: 194
Offline offline
Idézet(Aribeth @ 2006. November 16. - 18:22)
Ma néztem meg Az ember gyermeke cé filmet (Children of Men). Lenyûgözött, nagyon tetszett, satöbbi, nálam bekerült a legjobbak közé.
(hm, asszem, inkább felpakolok belõle képeket  biggrin.gif )

Teganp néztem meg én is a párommal. Gondoltuk, hogy nem lesz egy vidám film, de ez... Szinte semmi pozitívum nincs a filmben. Kicsit sok(k) volt. Az a legszörnyûbb az egészben, hogy nagyon is valóságos jövõképet tár elénk. A végén a menekülttáborban a csatajelenet... Azt hittem, már sosem lesz vége. Mennyi lehetett? 15 perc? 20? unsure.gif Hát az nagyon kemény.
TRÉLER
Nem egy tipikus hollywoodi film. Nincs (vagy legalábbis nem világos) hepiend A föszereplõk egy kivételével meghalnak. Az egyik kulcsfigura (Julianne Moore) még a film közepén, a másik (Clive Owen) a végén.
/TRÉLER
Szóval, mindent összevetve, nagyon jó kis film, csak nagyon lehangoló. Ajánlom mindenkinek. Lehet utána kicsit gondolkodni.
2006. november 21. 21:51 #7
Mr. Hollywood
Mr. Hollywood
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.10.
Hozzászólás: 181
Csatolások: 245
Azonosító: 11932
Offline offline
Ma néztük meg Martin Scorsese legújabb gegnszter-filmjét, ATégla-t.
Pörgõs, kemény film, nem egyszerû történettel és szereposztással (Jack Nicholson, Martin Sheen, Leonardo DiCaprio, Matt Demon, Alec Baldwin, Marc Walhberg).
2006. november 24. 15:56 #8
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Én megnéztem a shop stop 2-t. Aki eddgi nem szerette Kevin Smith filmjeit, az valószínûleg ezután se fogja. Nekem talán túl sok feleslegesen obszcén poén volt, meg akadt pár kínos üresjárat a filmben, ettõl függetlenül azért bejött. biggrin.gif
Benne a kötelezõ Jason Lee és Ben Affleck cameók, ja és ez volt a 2. film, amiben Rosario Dawson tetszett. smileeee.gif
2006. november 24. 17:43 #9
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline

Buhersereg

Hosszú álom

A gépész

2006. november 25. 19:37 #10
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
A Jade Skorpió átka
2006. november 26. 18:07 #11
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(ML @ 2006. November 24. - 16:56)
Én megnéztem a shop stop 2-t. Aki eddgi nem szerette Kevin Smith filmjeit, az valószínûleg ezután se fogja. Nekem talán túl sok feleslegesen obszcén poén volt, meg akadt pár kínos üresjárat a filmben, ettõl függetlenül azért bejött. biggrin.gif
Benne a kötelezõ Jason Lee és Ben Affleck cameók, ja és ez volt a 2. film, amiben Rosario Dawson tetszett. smileeee.gif

Na igen, az a táncolós rész mindenkinek tetszik. rohog.gif
Milyen üresjáratra gondolsz? unsure.gif
(A horror filmjére nagyon kíváncsi leszek. smileeee.gif)


Én pénteken láttam a 93-as járatot. Hát, nem estem hanyatt tõle, de egyszer megnézhetõ. smileeee.gif
2006. november 26. 18:44 #12
Mr. Uriah Heep
Mr. Uriah Heep
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 1448
Csatolások: 3701
Azonosító: 25
Offline offline
Most láttam a Galambos Dorinka-Péló Barnus lájvsóból kb 40 másodpercet.
Ajánlom, ha mûsoron van, még a tv hálózati csatlakozóját is húzzátok ki a konnektorból, biztos, ami biztos.
Remélem a totális ostobaság képernyõn át nem fertõz... bolond.gif
Gõzike ezekhez képest egyedül is egy fenomén. sad.gif
2006. november 26. 18:55 #13
skan
skan
visszatérő vendég
 
StátuszLet us die young or let us live forever!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.03.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 74
Azonosító: 18520
Offline offline
Idézet(Mr. Uriah Heep @ 2006. November 26. - 19:44)
Most láttam a Galambos Dorinka-Péló Barnus lájvsóból kb 40 másodpercet.
Ajánlom, ha mûsoron van, még a tv hálózati csatlakozóját is húzzátok ki a konnektorból, biztos, ami biztos.
Remélem a totális ostobaság képernyõn át nem fertõz... bolond.gif
Gõzike ezekhez képest egyedül is egy fenomén. sad.gif


Mazochista! Én csak 20 mp-ig bírtam! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

...Aztán kapcsoltam is át gyorsan a Rókamangusztákra. Ja, ezt egyébként mindenkinek ajánlom - az Animal Planeten megy a sorozat. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Qiny
2006. december 02. 20:29 #14
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
Sztárral szemben

(Kenneth Branagh-nak nem sikerül felszedni Charlize Theron-t, késõbb dobja Famke Janssen-t Wynona Ryder-ért... laugh.gif )

Szemtõl szemben
2006. december 25. 20:38 #15
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nemrég láttam a Happy Feet (Táncoló Talpak) címû filmet. smile.gif Aranyos, tele van jó poénokkal és szép számokkal. Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom mindenkinek. meghajolo.gif
2006. december 25. 22:12 #16
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
Kikötõi hírek
Isten nagy, én kicsi vagyok
2006. december 26. 00:04 #17
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Ma délután megnéztem a Kisiklottak c. filmet. Nem volt rossz, de azt hiszem kicsit jobbat vártam tõle. Cassel régen nagy kedvenvem volt mondju már ezért megérte. biggrin.gif
2006. december 26. 13:41 #18
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
Én a Kisiklottakban nagyon pozitívan csalódtam. Egyszer a Belsõ Ember-t akartam kivenni de nem volt benn úgyhogy ezt néztem és naggyon ütött a csattanóval a végén, meg a színészek is nagyon jók benne. Aztán késõbb kivettem a Belsõ Embert is azon meg bealudtam....tongue.gif
2006. december 26. 14:20 #19
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet(Alfaproton @ 2006. December 26. - 13:41)
Én a Kisiklottakban nagyon pozitívan csalódtam. Egyszer a Belsõ Ember-t akartam kivenni de nem volt benn úgyhogy ezt néztem és naggyon ütött a csattanóval a végén, meg a színészek is nagyon jók benne. Aztán késõbb kivettem a Belsõ Embert is azon meg bealudtam....tongue.gif


Hali!

Pedig sokkal stílusosabb, kidolgozottabb film, mint a Kisiklottak... persze ez szigorúan saját vélemény. biggrin.gif
2006. december 26. 14:56 #20
Crow
Crow
utolsó csillagharcos
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 456
Azonosító: 445
Offline offline
A Belsõ ember nekem nagyon tetszett. De igazából az tetszik benne, ami annak idején a Fülke címû filmben is, hogy tulajdonképpen 1 helyszínen játszódik az egész, mégis végig izgalmas (azért a Fülke méginkább szükebb környezetre szorítkozott).

Más.: Láttam a Flyboys (Égi lovagok) címû filmet. Egyesek szerint az év / évszázad legjobb (repülõs) filmje, mármint így harangozták be. Na, ehhez képest nagy csalódás volt! Az igaz, hogy maguk a repülõs jelenetek talán a legjobbak, amit eddig láttam, de az akciók közötti összekötõ részek csapnivalóak szerintem. Sajnos kevés I. világháborús film van, úgyhogy majdhogynem unikum a kategóriájában, de azért jobbra számítottam összességében.
219 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!