Stephen Kramer Glickman
2012. január 13. 22:57
#4
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Én is ismerem, én csináltam neki adatlapot is..
Első adatlapom Starity-n.
Én is bírom, de nem csak mint Gustavo, hanem mint Steve is.
Jó fej, vicces és dilis.
Nem tudom, hogy ki a magyar szinkronhangja, de illik hozzá. Pl. amikor azt mondja, hogy "kutyuliik...!", vagy amikor ordít..
Első adatlapom Starity-n.
Én is bírom, de nem csak mint Gustavo, hanem mint Steve is.
Nem tudom, hogy ki a magyar szinkronhangja, de illik hozzá. Pl. amikor azt mondja, hogy "kutyuliik...!", vagy amikor ordít..
2012. január 14. 11:19
#5
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.01.13. 22:57)
Én is ismerem, én csináltam neki adatlapot is..
Első adatlapom Starity-n.
Én is bírom, de nem csak mint Gustavo, hanem mint Steve is.
Jó fej, vicces és dilis.
Nem tudom, hogy ki a magyar szinkronhangja, de illik hozzá. Pl. amikor azt mondja, hogy "kutyuliik...!", vagy amikor ordít..
Első adatlapom Starity-n.
Én is bírom, de nem csak mint Gustavo, hanem mint Steve is.
Nem tudom, hogy ki a magyar szinkronhangja, de illik hozzá. Pl. amikor azt mondja, hogy "kutyuliik...!", vagy amikor ordít..
Ja..az a legjobb amikor ordibál velük..
2012. január 15. 14:23
#6
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Tudom, ez nem egy "We Love BTR topik", de ide csak a Big Time Rush fan-ek jönnek, úgyhogy ezeket muszáj itt megosztanom a "rássörökkel", remélem nem baj..






Szerintem nagyon jók...






Szerintem nagyon jók...
2012. január 27. 20:30
#7
Idézet (Kyra99 @ 2012.01.15. 14:23)
Tudom, ez nem egy "We Love BTR topik", de ide csak a Big Time Rush fan-ek jönnek, úgyhogy ezeket muszáj itt megosztanom a "rássörökkel", remélem nem baj..






Szerintem nagyon jók...






Szerintem nagyon jók...
Te jó ég!!! James eszméletlenül aranyos!!
2012. június 02. 18:13
#10
|
|
Hustler |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.30. Hozzászólás: 1521 Csatolások: 89 Azonosító: 176857 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.02.26. 17:25)
Megcsináltam az "Évről-Évre" részt az adatlapján..
Esetleg nem tudja valaki, hogy hány centi magas, vagy azt, hogy nős-e? Mert sehol sem találtam meg eddig..
Esetleg nem tudja valaki, hogy hány centi magas, vagy azt, hogy nős-e? Mert sehol sem találtam meg eddig..
A magasságáról fogalmam sincs, de nem nős. Van egy barátnője, Rachel Mullins.
1 felhasználónak tetszik:
Kyra99
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline






