Starity

Halloween Party-sminkek Mártai Mariannától

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 30. 13:27 #21
- törölt felhasználó -    
Nekem például megvan a kézügyességem ehhez, de magamnak nem hiszem, hogy menne is dolog. Ettől eltekintve ez a smink már a művészet kategóriába tartozik, és a magyaroknak még mindig semmi köze a Halloweenhez. blink.gif A "Trick or treat?" mióta elhíresült Magyarországon?!
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Rekahhh
2011. október 30. 13:47 #22
- törölt felhasználó -    
ilyet ki ken magára
2011. október 30. 14:02 #23
Nikee98
Nikee98
 
Státusz☆ ♥♥♥ ♡♡♡ ▶ happy ◀ ♡♡♡ ♥♥♥ ☆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 0
Azonosító: 130049
Offline offline
széépszéép. de ezt Angliába kell megírni, itt nem járunk cukorkákért máshoz át.. ezért minek a smink?? :"D elég egy halloweeni tök :'D
2011. október 30. 14:10 #24
- törölt felhasználó -    
Lehet hogy velem van a baj de én úgy semmi különöset nem látok ezekben a sminkekben. Ami azt illeti, nem is a sminkre tették a hangsúlyt hanem a kiegészítőkre (pl. a narancssárga strasszok), de szerintem magában a sminkben egyáltalán semmi különös vagy művészi nincsen.
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. október 30. 14:18 #25
bogsika88
bogsika88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.19.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 127597
Offline offline
ez nagyon egyszerű
2011. október 30. 14:36 #26
WA01
WA01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 143927
Offline offline
A fehér állati jó
2011. október 30. 14:40 #27
lollipop13
lollipop13
visszatérő vendég
 
StátuszVampire Diaries<3....Damon<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.20.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 4
Azonosító: 162366
Offline offline
Nagyon szepek!Imadom az ilyen fajta sminkeket!Szerintem a piros szebb.thumbsup.gif
2011. október 30. 16:12 #28
Esy55
Esy55
új tag
 
StátuszEsik az eső ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 129540
Offline offline
tök jók lettek!
2011. október 30. 17:18 #29
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Jól néznek ki *o*
2011. október 30. 17:35 #30
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Nekem nagyon nem tetszenek. Egyátalán nem szépek és semmi extra nincs bennük. Youtube-on sokkal jobbakat lehet találni. Nem nagy dolog egy ilyet elkészíteni ha van hozzá türelmed, egy kis kézügyességed és sminked. Harmadrészt meg sehova nem tudnám magama kenni...
Amúgy Youtube-on egyértelműen ez a lány a kedvencem. Nagyon ügyes és rohadt jól néz ki amit csinál: http://www.youtube.com/user/NikkieTutorials
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2011. október 30. 17:48 #31
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Egész jók.Bár én nem festeném ki ilyenekre magam
2011. október 30. 18:02 #32
- törölt felhasználó -    
Rekahhh nagyon tetszik, amit linkeltél köszi! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. október 30. 18:43 #33
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
egyszerű,de nagyszerű
2011. október 30. 19:54 #34
- törölt felhasználó -    
Tényleg nagyon jók. smileeee.gif
2011. október 30. 20:36 #35
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
nem rosszak **.**
2011. október 30. 22:49 #36
Adrihanna - TM
Adrihanna - TM
új tag
 
Státusz:) barátkozom a Starity oldallal és közben vadul írom a TMes cikkeimet :)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 151240
Offline offline
sziasztok! a narancs modell én voltam és a cikket is én írtam... azt hittem jobban fogják értékelni az olvasók... hát látom nem nagyon... ez van... =) köszönöm azoknak akiknek tetszik a közös munkánk Mariannal... akinek meg nem, hát igazából ízlések és pofonok. mi ezzel be szerettünk volna mutatni egy olyan fantáziasmink kategóriát, ami nem arról szól, hogy festünk egy sima füstös szemet meg felveszünk egy fekete cuccot és kész a halott menyasszony, hanem egy picit extrémebb forma... egy ilyen smink nem 50 ezer és egy kis kreativitással simán elérhettek egy hasonló sminket... =) én pesten lakom és a környéken mindenhol töklámpás van kitéve és meg van a halloween feeling... az ünnepnek itthon nincs múltja de valamilyen mértékben begyűrűzött... ezek a képek és a cikk főleg szórakoztatásotokra készült el... nem kell így mászkálni (bár mi a modell társammal simán hazajöttünk ezekbe a fantázia sminkekbe tongue.gif) .... ja és aki megítélte a munka minőségét az írjon az adrihanna@trendmagazin.hu -ra legyen szíves mert jövőre szeretettel várom egy fantázia smink elkészítésére a magazinnál... szabály: köss magadra kengúrúba egy picibabát és sminkelj ki így két modellt, mert hogy a sminkmester aki készítette, a szülőszabadsága alatt rángattam be a fotózásra... nos ennyi =) a trendmagazinon hamarosan megjelennek hasonló cikkeink normál smink kategóriában is...
2011. október 31. 01:45 #37
MeaNO1
MeaNO1
visszatérő vendég
 
StátuszDavid Drum is God!!!:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 145184
Offline offline
Jujj,ez nagyon-nagyon tetszik,szívesen kiprobálnék ilyet bármikor...imádom a sminket..és a szélsőségeket e téren(is)...smileeee.gif
2011. október 31. 02:01 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrihanna - TM @ 2011.10.30. 22:49)
sziasztok! a narancs modell én voltam és a cikket is én írtam... azt hittem jobban fogják értékelni az olvasók... hát látom nem nagyon... ez van... =) köszönöm azoknak akiknek tetszik a közös munkánk Mariannal... akinek meg nem, hát igazából ízlések és pofonok. mi ezzel be szerettünk volna mutatni egy olyan fantáziasmink kategóriát, ami nem arról szól, hogy festünk egy sima füstös szemet meg felveszünk egy fekete cuccot és kész a halott menyasszony, hanem egy picit extrémebb forma... egy ilyen smink nem 50 ezer és egy kis kreativitással simán elérhettek egy hasonló sminket... =) én pesten lakom és a környéken mindenhol töklámpás van kitéve és meg van a halloween feeling... az ünnepnek itthon nincs múltja de valamilyen mértékben begyűrűzött... ezek a képek és a cikk főleg szórakoztatásotokra készült el... nem kell így mászkálni (bár mi a modell társammal simán hazajöttünk ezekbe a fantázia sminkekbe tongue.gif) .. ja és aki megítélte a munka minőségét az írjon az adrihanna@trendmagazin.hu -ra legyen szíves mert jövőre szeretettel várom egy fantázia smink elkészítésére a magazinnál... szabály: köss magadra kengúrúba egy picibabát és sminkelj ki így két modellt, mert hogy a sminkmester aki készítette, a szülőszabadsága alatt rángattam be a fotózásra... nos ennyi =) a trendmagazinon hamarosan megjelennek hasonló cikkeink normál smink kategóriában is...

Szerintem itt sokan úgy gondolják, hogy a kevesebb néha több. Számomra ez a smink már valahol a művészetet súrolja, szóval az elkészítése legalább 60 perc, legalábbis nekem lenne annyi. Van sminkem, van kézügyességem, de saját magának az ember nem tud olyan szépen sminkelni. Persze, fantáziasmink, de igaza van Rekahh-nak, mert az ilyenek dögivel vannak fent Youtube-on, és pár sminktippet már én is lestem el innen és onnan. Abszolút értékeltem volna, ha némi instrukciót kapunk e remekmű elkészítéséhez, mert így láttatlanba nehéz ilyen sminket összedobni egy olyannak, aki nem profi, csak hobbi szinten űzi a dolgot, mint pl. én. A Halloween picinyke kis országunkban egyszerű marketing és az ivászat netovábbja. Se értelme, se jelentősége. Ezért is utálom hazánkban ezt az ünnepet, mert az ég világon közünk sincs hozzá és mindenki annyira odavan, hogy Halloween így meg úgy, pedig még az ünneplés módja sem hasonlít egy kicsit sem az eredetihez. Az USA-ban és Angliában kicsit másképp ünneplik. Ők mulatnak, nevetnek, mi meg gyertyát és mécsest gyújtunk a halott szeretteink emlékére. Miért nem lehet ezt tiszteletben tartani? Magyarország egyedisége valahol a béka horizontján van. blink.gif Nem azért, de szerintem szánalmas majmolni a Nyugatot. Pedig én abszolút USA párti vagyok, imádom, de ez a szint, ahová eljutottunk a Halloweennel kapcsolatban... hát...
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. október 31. 07:51 #39
Vampiregirl15
Vampiregirl15
 
Státusz♥♥♥ Beast - Yoseob ♥ MBLAQ - Thunder ♥ NU'EST - Ren ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 0
Azonosító: 133668
Offline offline
nagyon állat .. biggrin.gif tök jól néznek ki biggrin.gif
2011. október 31. 09:12 #40
doriella
doriella
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 1
Azonosító: 157843
Offline offline
jól néznek ki!!!nagyon királyak!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!