Starity

Le a körlevelekkel!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 05. 08:14 #21
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3307
Azonosító: 133484
Offline offline
Küldjünk körbe egy körlevelet a körlevelezőknek, melyben az áll, hogy ha még egy ilyet körbe mernek küldeni, 7 nap múlva eljön értük a Hétnyűszű Koponyányi Monyók és levágja a fejüket. rohog.gif Valaki biztos bevenné ezt is. blink.gif
12 felhasználónak tetszik: ophely88, SweetBlair., Miley-fan09, Minimanó94, itsmestella, Rékakroki72, KathPierce., ssszzzandy, Lindsay019, Bessie, Rap4ever8, pink_bunny
2011. november 05. 08:22 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.05. 08:14)
Küldjünk körbe egy körlevelet a körlevelezőknek, melyben az áll, hogy ha még egy ilyet körbe mernek küldeni, 7 nap múlva eljön értük a Hétnyűszű Koponyányi Monyók és levágja a fejüket.  rohog.gif Valaki biztos bevenné ezt is.  blink.gif


Nem is rossz az ötlet.. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Rékakroki72, pink_bunny
2011. november 05. 10:25 #23
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1505
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
Ja engem is nagyon idegesítenek ezek a körlevelek reklamalo.gif
2011. november 05. 10:34 #24
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4150
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát eléggé zavaróak, de ami kiütötte nálam a biztosítékot az az a bizonyos körlevél, ami egy éves halott kislányról szól.. rolleyes.gif Istenem... rolleyes.gif szánalmas dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Pillebaba98, Rékakroki72
2011. november 06. 15:40 #25
Lausz
Lausz
Az egyetlen aki a boldogságod útjában áll, az te magad vagy.
 
StátuszMebi oso na hit choda op nodotaim. (May we meet again) - Lincoln
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 90
Azonosító: 154541
Offline offline
Én ezt kaptam laura_lesku-tól:
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!

Forrás: http://starity.hu/profil/uzenetek/reszletek/893274/#ixzz1cXlwvVch
2011. november 07. 06:56 #26
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Nekem is agyamra mennek a körlevelek! Nem is értem...ki olyan hülye, hogy továbbküldje...?
2011. november 10. 15:54 #27
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15114
Csatolások: 6612
Azonosító: 44
Offline offline
Megvan az első ember, akit ki kellett tiltanom a körlevelek miatt.

Jutalma 30 napos kitiltás! Vajon tényleg megérte? think.gif
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SweetBlair., Eszter655, Pixie Buue, Bessie, kriszti145, pink_bunny
2011. november 10. 15:58 #28
- törölt felhasználó -    
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Rékakroki72, Emily O.
2011. november 10. 16:09 #29
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3905
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. rohog.gif


velem is ez a helyzet. wink.gif
én nem vagyok olyan türelmes, mint mások, engem már az első három körlevél kiakasztott. rolleyes.gif nem akarom, hogy a Starity is, ahogy kb. az összes közösségi oldal, hemzsegjen az értelmetlen körlevelektől. nyilván vannak tagok, akik csak szórakoznak, de a legnagyobb baj talán az, hogy vannak, akik komolyan hisznek abban, hogy ha nem küldik el 10 embernek a levelet, egy halott kislány jön és megöli őket. omg.gif
támogatom az ötletet, hogy az illetőket kitiltsák egy darabig... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: KathPierce., Christinna, Emily O., Pixie Buue
2011. november 10. 16:20 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (SweetBlair. @ 2011.11.03. 05:33)
Végre szűnjenek már meg, azok a körlevelek. Már így is kettőt kaptam, és az utolsó levél szövegével itt telt be a pohár.
Ezt nézzétek!
" Kesty üzeni: 
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!"
Azt hiszem, hogy ez már mindennek a határa. Hogy lehet valaki ennyire ostoba és primitív? Na jó, remélem leszünk páran, akik ez ellen leszünk, és legalább pár hét pihenőt kapnak a küldözgetők. Legalább ez az egy oldal NE legyen ilyen.

Igazad van
Nekem is elegem van a körlevelektből
2011. november 10. 16:24 #31
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3307
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. rohog.gif


Én is borzasztó népszerűtlen vagyok. Se egy körlevél, se egy "szaviztam, várom vissza", se egy "jelöld be lécci a kedvencemet" típusú üzenet. Vannak akik próbálkoznak persze ilyen-olyan trükkökkel, de engem sem ejtettek a fejemre. smileeee.gif Ez van, örüljünk neki, hogy elrettentő a személyiségünk. rohog.gif
Elkiabáltam! Most kaptam egy végtelenül értelmes levelet arról, hogy jelöljem már kedvencnek Rihannát és írjak róla véleményt, mert fontos. rohog.gif A francba, kell nekem korán jártatni a számat. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: KathPierce., thunderbird, Rékakroki72, Emily O., pink_bunny
2011. november 10. 16:43 #32
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1198286
Azonosító: 91559
Offline offline
Emlékszem, annak idején ez a myvipen volt akkoriban divat, most már itt is? Én tényleg értékelem, ha valaki hisz benne (komolyan, egészségére!) de engem egyszerűen már megőrjítenek ezek. Szóval az, hogy az emberi tudatlanság ilyen messze legyen, az, hogy elhisszük, a hét éves Jenny (aki már kb 5 éve is 7 éves volt, tehát ezek szerint halhatatlan és semennyit nem öregedik...) ott fog állni az ágyam mellett és meg akar majd ölni. Szerintem borzalmas az, hogy valaki tényleg elhiszi és tényleg el is küldi.

Én is kaptam a minap egy ilyet, amely nem az első volt - visszaírtam a lánykának, hogy remélem a továbbiakban nem fogok kapni tőle ilyet, mert jelen pillanatban nem aktuális számomra. A lány válasza az volt: én vagyok a hülye, mert "nem értem" a játék lényegét. Én néztem egy szép wtf-os tekintettel, hogy ez milyen játék? blink.gif
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, SweetBlair., Emily O., pink_bunny
2011. november 10. 17:45 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.11.10. 15:54)
Megvan az első ember, akit ki kellett tiltanom a körlevelek miatt.
Jutalma 30 napos kitiltás! Vajon tényleg megérte? think.gif


Hát szerintem nagyon is megérte.
2011. november 10. 17:57 #34
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36075
Csatolások: 1849422
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.10. 16:24)
Én is borzasztó népszerűtlen vagyok. Se egy körlevél, se egy "szaviztam, várom vissza", se egy "jelöld be lécci a kedvencemet" típusú üzenet. Vannak akik próbálkoznak persze ilyen-olyan trükkökkel, de engem sem ejtettek a fejemre.  smileeee.gif Ez van, örüljünk neki, hogy elrettentő a személyiségünk.  rohog.gif
Elkiabáltam! Most kaptam egy végtelenül értelmes levelet arról, hogy jelöljem már kedvencnek Rihannát és írjak róla véleményt, mert fontos.  rohog.gif A francba, kell nekem korán jártatni a számat.  rohog.gif

Én is kimaradtam ebből a körleveles buliból. sad.gif Viszont a jelöld kedvencnek az én kedvencemet az nem került el. biggrin.gif Pár napja kaptam egy üzenetet, hogy ő olvasta, hogy én szeretem a Büszkeség és balítélet című filmet, úgyhogy jelöljem már kedvencnek az egyik szereplőjét, és valami pozitív véleményt is írhatnék róla. Nem tudom honnan szedte, hogy szeretem, mert legjobb tudomásom szerint még csak nem is láttam a filmet. Na meg kezdjük ott, hogy a legnagyobb kedvenceimről sem írtam még véleményt, akkor majd pont az ő kérése miatt fogok írni valakiről. rohog.gif

A körlevelek küldözgetői mellett az ilyen "jelöld a kedvencemet kedvencednek" zaklatókat nem lehetne hasonlóképpen büntetni? unsure.gif Mert ha meg nem jelölöd be, jönnek, hogy miért nem? 110.gif
7 felhasználónak tetszik: Emily O., thunderbird, Rap4ever8, Grace Benning, kriszti145, pink_bunny, SweetBlair.
2011. november 10. 20:19 #35
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15114
Csatolások: 6612
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.11.10. 17:57)

A körlevelek küldözgetői mellett az ilyen "jelöld a kedvencemet kedvencednek" zaklatókat nem lehetne hasonlóképpen büntetni?  unsure.gif  Mert ha meg nem jelölöd be, jönnek, hogy miért nem?  110.gif


De lehetne.
Csak akkor kellene belőlem még legalább négy.
Meg az, hogy tudja róla, mert gondolatolvasó még nem vagyok.
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Rap4ever8, Grace Benning, kriszti145, SweetBlair.
2011. november 10. 20:40 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. rohog.gif

Ezekszerint én is ohmy.gif
A szavaztam üzik mondjuk még jönnek(bár azok se sűrűn) de a körlevelek engem eddig teljesen elkerültek rohog.gif
2011. november 10. 20:50 #37
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15798
Csatolások: 67785
Azonosító: 27941
Offline offline
Aki kimaradt belőle, annak küldhetek. _nevet.gif Ha még meg vannak. Ugyanis kapásból törlöm az ilyen hülyeségeket. rohog.gif

Viszont azt megtehetjük, hogy a körlevelek küldőit bejelentjük a moderátoroknak. blush.gif Aztán jön a korbács. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Szabina2000, Lindsay019, kriszti145, SweetBlair.
2011. november 10. 21:03 #38
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15114
Csatolások: 6612
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.11.10. 20:50)

Viszont azt megtehetjük, hogy a körlevelek küldőit bejelentjük a moderátoroknak. blush.gif Aztán jön a korbács. _nevet.gif


Csókolom, az első oldal nyolcadik hozzászólásában én mit írtam le? unsure.gif tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: kriszti145, Bessie, SweetBlair., Rékakroki72
2011. november 10. 21:12 #39
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9535
Csatolások: 117944
Azonosító: 67956
Offline offline
Ebből a hullámból most én is kimaradtam. Úgy látszik esik a népszerűségem. rohog.gif Az előző körlevéllázból nekem is jutott bőven.
1 felhasználónak tetszik: Rékakroki72
2011. november 10. 21:30 #40
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15798
Csatolások: 67785
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.11.10. 21:03)
Csókolom, az első oldal nyolcadik hozzászólásában én mit írtam le?  unsure.gif  tongue.gif

Az első oldalt nem olvastam, csak a második oldalhoz csatlakoztam. pardon.gif pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: SweetBlair.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!