Le a körlevelekkel!
2011. november 05. 08:14
#21
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Küldjünk körbe egy körlevelet a körlevelezőknek, melyben az áll, hogy ha még egy ilyet körbe mernek küldeni, 7 nap múlva eljön értük a Hétnyűszű Koponyányi Monyók és levágja a fejüket.
Valaki biztos bevenné ezt is.
12 felhasználónak tetszik:
ophely88,
SweetBlair.,
Miley-fan09,
Minimanó94,
itsmestella,
Rékakroki72,
KathPierce.,
ssszzzandy,
Lindsay019,
Bessie,
Rap4ever8,
pink_bunny
2011. november 05. 08:22
#22
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.05. 08:14)
Küldjünk körbe egy körlevelet a körlevelezőknek, melyben az áll, hogy ha még egy ilyet körbe mernek küldeni, 7 nap múlva eljön értük a Hétnyűszű Koponyányi Monyók és levágja a fejüket.
Valaki biztos bevenné ezt is. 
Nem is rossz az ötlet..
2011. november 05. 10:25
#23
|
|
Pillebaba98New York *-* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.11. Hozzászólás: 1505 Csatolások: 10 Azonosító: 152801 offline
|
Ja engem is nagyon idegesítenek ezek a körlevelek
2011. november 05. 10:34
#24
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Hát eléggé zavaróak, de ami kiütötte nálam a biztosítékot az az a bizonyos körlevél, ami egy éves halott kislányról szól..
Istenem...
szánalmas
2011. november 06. 15:40
#25
|
|
LauszAz egyetlen aki a boldogságod útjában áll, az te magad vagy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.03. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 90 Azonosító: 154541 offline
|
Én ezt kaptam laura_lesku-tól:
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!
Forrás: http://starity.hu/profil/uzenetek/reszletek/893274/#ixzz1cXlwvVch
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!
Forrás: http://starity.hu/profil/uzenetek/reszletek/893274/#ixzz1cXlwvVch
2011. november 10. 15:54
#27
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Megvan az első ember, akit ki kellett tiltanom a körlevelek miatt.
Jutalma 30 napos kitiltás! Vajon tényleg megérte?
Jutalma 30 napos kitiltás! Vajon tényleg megérte?
7 felhasználónak tetszik:
House Of Wax,
SweetBlair.,
Eszter655,
Pixie Buue,
Bessie,
kriszti145,
pink_bunny
2011. november 10. 15:58
#28
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető.
2011. november 10. 16:09
#29
|
|
Rékakroki72these are the badlands |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 3905 Csatolások: 326 Azonosító: 124542 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. 
velem is ez a helyzet.
én nem vagyok olyan türelmes, mint mások, engem már az első három körlevél kiakasztott.
támogatom az ötletet, hogy az illetőket kitiltsák egy darabig...
2011. november 10. 16:20
#30
Idézet (SweetBlair. @ 2011.11.03. 05:33)
Végre szűnjenek már meg, azok a körlevelek. Már így is kettőt kaptam, és az utolsó levél szövegével itt telt be a pohár.
Ezt nézzétek!
" Kesty üzeni:
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!"
Azt hiszem, hogy ez már mindennek a határa. Hogy lehet valaki ennyire ostoba és primitív? Na jó, remélem leszünk páran, akik ez ellen leszünk, és legalább pár hét pihenőt kapnak a küldözgetők. Legalább ez az egy oldal NE legyen ilyen.
Ezt nézzétek!
" Kesty üzeni:
Én Jenni vagyok 7 éves és halott. Ha>nem küldöd el 15 ismerrősödnek 10 >>>napon belül ezt az>üzenetet, akkor éjfélkor ott fogok állni az ágyad >>>mellett>és meg akarlak ölni. Ha elküldöd, akkor 7 órakor valami jó fog>>történni. Valaki felív és azt mondja szeret!"
Azt hiszem, hogy ez már mindennek a határa. Hogy lehet valaki ennyire ostoba és primitív? Na jó, remélem leszünk páran, akik ez ellen leszünk, és legalább pár hét pihenőt kapnak a küldözgetők. Legalább ez az egy oldal NE legyen ilyen.
Igazad van
Nekem is elegem van a körlevelektből
2011. november 10. 16:24
#31
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. 
Én is borzasztó népszerűtlen vagyok. Se egy körlevél, se egy "szaviztam, várom vissza", se egy "jelöld be lécci a kedvencemet" típusú üzenet. Vannak akik próbálkoznak persze ilyen-olyan trükkökkel, de engem sem ejtettek a fejemre.
Elkiabáltam! Most kaptam egy végtelenül értelmes levelet arról, hogy jelöljem már kedvencnek Rihannát és írjak róla véleményt, mert fontos.
2011. november 10. 16:43
#32
|
AmyVieLike a soldier.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.28. Hozzászólás: 21368 Csatolások: 1198286 Azonosító: 91559 offline
|
Emlékszem, annak idején ez a myvipen volt akkoriban divat, most már itt is? Én tényleg értékelem, ha valaki hisz benne (komolyan, egészségére!) de engem egyszerűen már megőrjítenek ezek. Szóval az, hogy az emberi tudatlanság ilyen messze legyen, az, hogy elhisszük, a hét éves Jenny (aki már kb 5 éve is 7 éves volt, tehát ezek szerint halhatatlan és semennyit nem öregedik...) ott fog állni az ágyam mellett és meg akar majd ölni. Szerintem borzalmas az, hogy valaki tényleg elhiszi és tényleg el is küldi.
Én is kaptam a minap egy ilyet, amely nem az első volt - visszaírtam a lánykának, hogy remélem a továbbiakban nem fogok kapni tőle ilyet, mert jelen pillanatban nem aktuális számomra. A lány válasza az volt: én vagyok a hülye, mert "nem értem" a játék lényegét. Én néztem egy szép wtf-os tekintettel, hogy ez milyen játék?
Én is kaptam a minap egy ilyet, amely nem az első volt - visszaírtam a lánykának, hogy remélem a továbbiakban nem fogok kapni tőle ilyet, mert jelen pillanatban nem aktuális számomra. A lány válasza az volt: én vagyok a hülye, mert "nem értem" a játék lényegét. Én néztem egy szép wtf-os tekintettel, hogy ez milyen játék?
2011. november 10. 17:57
#34
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.10. 16:24)
Én is borzasztó népszerűtlen vagyok. Se egy körlevél, se egy "szaviztam, várom vissza", se egy "jelöld be lécci a kedvencemet" típusú üzenet. Vannak akik próbálkoznak persze ilyen-olyan trükkökkel, de engem sem ejtettek a fejemre.
Ez van, örüljünk neki, hogy elrettentő a személyiségünk.
Elkiabáltam! Most kaptam egy végtelenül értelmes levelet arról, hogy jelöljem már kedvencnek Rihannát és írjak róla véleményt, mert fontos.
A francba, kell nekem korán jártatni a számat. 
Elkiabáltam! Most kaptam egy végtelenül értelmes levelet arról, hogy jelöljem már kedvencnek Rihannát és írjak róla véleményt, mert fontos.
Én is kimaradtam ebből a körleveles buliból.
A körlevelek küldözgetői mellett az ilyen "jelöld a kedvencemet kedvencednek" zaklatókat nem lehetne hasonlóképpen büntetni?
7 felhasználónak tetszik:
Emily O.,
thunderbird,
Rap4ever8,
Grace Benning,
kriszti145,
pink_bunny,
SweetBlair.
2011. november 10. 20:19
#35
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (szavy @ 2011.11.10. 17:57)
A körlevelek küldözgetői mellett az ilyen "jelöld a kedvencemet kedvencednek" zaklatókat nem lehetne hasonlóképpen büntetni?
De lehetne.
Csak akkor kellene belőlem még legalább négy.
Meg az, hogy tudja róla, mert gondolatolvasó még nem vagyok.
2011. november 10. 20:40
#36
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:58)
Érdekes, én még egyet se kaptam. De lehet, hogy ez csak a nagy népszerűtlenségemnek köszönhető. 
Ezekszerint én is
A szavaztam üzik mondjuk még jönnek(bár azok se sűrűn) de a körlevelek engem eddig teljesen elkerültek
2011. november 10. 20:50
#37
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Aki kimaradt belőle, annak küldhetek.
Ha még meg vannak. Ugyanis kapásból törlöm az ilyen hülyeségeket.
Viszont azt megtehetjük, hogy a körlevelek küldőit bejelentjük a moderátoroknak.
Aztán jön a korbács.
Viszont azt megtehetjük, hogy a körlevelek küldőit bejelentjük a moderátoroknak.
2011. november 10. 21:03
#38
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (Bessie @ 2011.11.10. 20:50)
Viszont azt megtehetjük, hogy a körlevelek küldőit bejelentjük a moderátoroknak.
Csókolom, az első oldal nyolcadik hozzászólásában én mit írtam le?
2011. november 10. 21:12
#39
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Ebből a hullámból most én is kimaradtam. Úgy látszik esik a népszerűségem.
Az előző körlevéllázból nekem is jutott bőven.
1 felhasználónak tetszik:
Rékakroki72
2011. november 10. 21:30
#40
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (joe_r @ 2011.11.10. 21:03)
Csókolom, az első oldal nyolcadik hozzászólásában én mit írtam le?

Az első oldalt nem olvastam, csak a második oldalhoz csatlakoztam.
1 felhasználónak tetszik:
SweetBlair.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline


