Van-e élet a halál után?
2013. augusztus 02. 20:05
#161
|
|
ticimicivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.30. Hozzászólás: 142 Csatolások: 0 Azonosító: 207706 offline
|
jó cikk lett,elgondolkodtató.mikor ezen gondolkozok,hogy mi lehet a halál után,annyi minden felmerül bennem.és mikor oda jutok hogy csak egy nagy sötét semmi (nem igazán tudom megfogalmazni de szerintem értitek:D) na ott abba hagyom.kiborító.
2013. augusztus 25. 11:37
#162
|
|
D.KPOPvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.20. Hozzászólás: 464 Csatolások: 0 Azonosító: 196411 offline
|
Nagyon elgondolkodtató cikk!! Én is néha elgondolkozok rajta, és egyszer az ugrik be, hogy fényesség minden szép, máskor pedig egy nagy sötétség és ilyenkor abbahagyom!!Nem bírom tovább!!De néha az is eszembe jut hogy lentmaradok az élők között, szellemként, és úgy "élek" tovább!! De van úgy hogy ujjászületünk, a külsőnk majdnem ugyanaz de a személyiségünk más!! Én kicsit hiszek benne!!!
2013. augusztus 29. 21:31
#163
|
|
AnymButterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.23. Hozzászólás: 860 Csatolások: 1 Azonosító: 165763 offline
|
Jó cikk lett, én például emlékszem arra, amikor három évesen elkezdtem azon hisztizni a nagymamámnak, hogy nem akarok meghalni, ő meg azzal vígasztalt, hogy az még nagyon messze van. Nem tudom miért, egyszer csak felhoztam ezt a témát, de azelőtt még nem is nagyon tudtam, mi az a halál, most így visszagondolva nagyon ráijeszthettem a nagymamámra
2013. november 06. 17:28
#164
|
|
viki1995 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.12. Hozzászólás: 1966 Csatolások: 0 Azonosító: 191436 offline
|
Ez igaz történet! A mi közelünkben meghalt kb. 7-8 éve egy 8 éves kislány. Barátnők voltunk,én 2-3 évvel idősebb voltam akkor. Nagyon kedves volt. Egyszer mondta hogy ilyen angyalokat látott.Nevettem,de egy idő után ezen elgondolkodtam. Utána 4-5 nappal meghalt. :'( Ami eléggé megviselt
2014. március 29. 19:40
#165
Nem tudom,hogy igaz-e mert még nem voltak ilyen élményeim.De ha lesz megmondom,hogy láttam-e angyalt vagy nem.
2014. május 22. 14:12
#167
Ha én meghalok abban a világban akarok újjászületni amilyet én elképzeltem . Amiben ott van egy bizonyos személy .
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


