Starity

Új klippel jelentkezett a Brown Eyed Girls

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 05. 21:18 #21
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Örülök, hogy van aki osztja a véleményem. meghajolo.gif Lássuk be, mi igen egyedi ízléssel rendelkezünk. laugh.gif Ha nem is szereti mindenki, legalább elfogadhatná. dry.gif Érdekes, a suliban engem így is elfogadtak és most már meg sem szólnak, mert rájöttek hogy nincs értelme.
2011. november 05. 21:29 #22
Micyke14
Micyke14
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.02.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 144595
Offline offline
imádom ezt a számot, meg a koreai zenét is biggrin.gif sokkal jobbakat csinálnak ők, mint Justin Bieber. Nem értem, hogy lehet valaki annyira gyerekes, hogy ránéz a klipre, látja, hogy ez nem amerikai vagy európai, hanem ázsiai, és egyből azt hiszi h. ez is olyan szar minőségű, mint a legtöbb kínai gyártású dolog.. Először hallgasd meg a nyávogós hangú 16-17 éves kaliforniai "zenét", utána azt, amit Ázsiában csinálnak, és majd akkor hasonlítsd össze őket. Nekem semmi bajom nincs azzal, hogyha valakinek nem tetszik ez a szám, de akkor legalább normálisan fejezze ki magát -.-
1 felhasználónak tetszik: Piros0817
2011. november 05. 21:59 #23
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Valószínűleg soha nem leszek nagy rajongója az ázsiai zenének, legyen az japán, koreai, vagy kínai.
De nem olyan rossz szám, valljuk be. Nem lesz a kedvencem, de nem borzongok meg sem a zenétől, sem a kliptől.
a klip amúgy érdekesre sikeredett, és úgy érzem, hogy a figyelmem inkább a videóra, mintsem a zenére irányult volna.
2011. november 05. 22:04 #24
- törölt felhasználó -    
nekem tetszik *-*
én is egyet értek veled Piros0817 biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Piros0817
2011. november 05. 23:41 #25
puszedli0510
puszedli0510
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 156727
Offline offline
nem hallottam meg zenejuket de nalam alap hogy ami koreai az szuper akarhogyis nezem mindenben a K-pop a legjobb szerintem:)<3 de nem ertem hogy akik utaljak vagy nem ismerik a koreai zenet minek szolnak bele...
2011. november 06. 10:55 #26
ZebWolf
ZebWolf
visszatérő vendég
 
Státuszfemalekpopmusicvideos.wordpress.com Női KPOP együttesek képei és videóklipjei
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 151961
Offline offline
olyan meg ne fikázzon aki olvasni sem tud, mivel le van írva, hogy 4 tagú koreai lánybanda biggrin.gif
2011. november 06. 11:15 #27
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
nagyon szép szám, nekem tetszik és a klip is nagyon jóra sikeredett smileeee.gif
2011. november 06. 11:19 #28
SupaLuv
SupaLuv
új tag
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.24.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 151696
Offline offline
Valamelyik horror filmre emlékeztet a klipp ohmy.gif De szerintem szép szám wink.gif
2011. november 06. 11:52 #29
Eszterkeee
Eszterkeee
zeeko™
 
Státuszyou have no power here
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.10.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 7
Azonosító: 134619
Offline offline
ZebWolf: őket az nem érdekli mi van leírva csak a klippet nézik
Micyke14: szerintem is néhány ember csak azt nézi (ezzel kapcsolatba lenne egy történetem, de ezt most nem fejtem itt ki)
2011. november 06. 12:25 #30
- törölt felhasználó -    
nagyon jó lett a szám de sztem a klip is smileeee.gif
Piros0817 veled vagyok!!!!
olyan jó hogy mindig a k***** amerikai fanok miatt van veszekedés!!!már kezd elegem lenni belőlük
2011. november 06. 12:32 #31
Andy1996
Andy1996
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 1931
Csatolások: 436
Azonosító: 160928
Offline offline
Én sose szerettem őket. Most sem változott meg.
2011. november 06. 13:19 #32
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 791
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
nem rossz de nem az én stilusom biggrin.gif
2011. november 06. 18:55 #33
boomy
boomy
visszatérő vendég
 
StátuszHana Yori Dango<3 szar ez a szar pff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 3
Azonosító: 159815
Offline offline
jó szám, bár őket még nem ismertem smileeee.gif kifejezetten tetszik laugh.gif
Fruzsi26: végre egy értelmes ember még ha nem is tetszik a szám, legalább normál hangnemben irtad le a véleményed, köszi smileeee.gif
Évike12:már az előző ilyen cikkhez (és azelőttiekhez is rolleyes.gif )hozzászóltál. és könyörgöm oda van irva hogy ez KOREAI. úgy látszik rövid a memóriád rolleyes.gif ilyeneknek nem a gép előtt kéne ülni, hanem olvasni tanulni, és most is azt mondom ha az előző se tetszett ezt minek nézed meg? ennyire ne erőlködj mert már fáj dry.gif
2011. november 07. 16:57 #34
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
k-pop ballada? Na ilyet sem hallottam még biggrin.gif de tetszik
2012. július 19. 14:42 #35
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Na jól van most jött el az én időm. A lányokat már egész régóta imádom, és egész régóta vagyok BEG fan. Soha nem értettem az olyas embereket akik mást fikáznak, egyszerűen most komolyan a lányokat hallotta kpop rajongókon kívül élőben énekelni? Ha nem akkor itt az ideje, az összes nőnek, mert kimondom, hogy azok eszméletlenül erős a hangjuk Miryo pedig remek rapper. Jobban bírjátok elviselni a Flour (vagy mit tudom, hogy írják) vagy SP esetleg a nincstelen hangú tucat sztárokat? - és igen kiállok a lányok mellett, mert egyesek nem tudom mit szólnának ahhoz, hogy ha mondjuk Selena Gomezkéjét és a többi tehetségtelen tucatot.. Engem már zavar az, hogy lefikázzák az ázsiaiakat, de miért? Ferde a szemük, talán azért mert féltékenyek vagyunk rájuk? Igen én kimondom laknék Japánban, Thaiföldön, Dél-Koreában, Kínában.. Legalább az országukba nem kell szégyenkezni az ilyen Való Világ és más egyéb műsorok miatt, és a magyar énekesekről se beszéljünk inkább. dry.gif Ki kell mondanom azt, hogy lehet hogy nem a legtehetségesebbek, és nekik is vannak hibáik, de nézzetek már meg egy BoA, esetleg Namie Amuro-t.. Több évtizede vannak a toppon és még mindig imádják a tizenévesek, mindemellett ténylegesen tehetségesek. Unom már, hogy a nagyon amerikai, magyar és dizni fanok támadják az ázsai (kpop, jpop, jrock..stb) kedvelőket. Szerintem vagyis én próbálom mindig normálisan kifejezni magamat, ha valami nem tetszik és nem úgy, hogy ez "borzalmas" vagy "hallgathatatlan" és még ragozhatnám. Nem kell akkor hozzászólni az ilyesfajta cikkekhez és le van tudva.. Na, de a lányok most! A szám eszméletlen lett, én véleményem szerint a lányok mindig a maximumot próbálják nyújtani, a klip kicsit fura, de azt is imádom. wub.gif Fantasztikus lett!
2 felhasználónak tetszik: silenc, Without you the Life
2012. augusztus 20. 10:20 #36
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálom azokat, akik erre azt hiszik hogy japán vagy kínai... Most komolyan, teljesen mások a koreaiak a japánok és a kínaiak!
Corby ha nem tetszik tartsd meg magadnak a véleményed, nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi rá! Én még egyszer sem írtam az 1D-ről (vagy azokról a nagyképű nem is tudom milyen nevű hülye kis tini sztárokról) semmi rondát (pedig utálom az 1D-t), sőt még semmit sem, amivel azokat bánthattam meg volna, akik élnek-halnak értük! Pedig szívesen megtenném, csak bennem megvan az a neveltség, ami belőled hiányzik és mindenkiből, aki ilyeket írogat!
Saranghae és boomy nem is mondhatta volna jobban, mint ahogy Piros0817 sem! Mindenesetre nekem tetszik ez a szám! Szerintem nagyon jó lett.
2012. augusztus 30. 20:22 #37
Lexa88
Lexa88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 184629
Offline offline
Szerintem ez egy nagyon jó szám...de a kedvenc még mindig a 1,2,3,4 és a Sixth Sense...Úgy gondolom hogy teljesen igazuk van azoknak akik itt POZITÍV véleményt írtak a Kpop mellett...már elég régóta hallgatok Kpopot...és a legtöbb ember úgy szokott reagálni mint itt a rosszindulató kommentálók...azonnal azt mondják hogy ez igen valóban jó,de csíkszeműek ezért fura vagy ez borzalmas és fiú bandák esetében lebuzizák őket (mert nekik olyan a stílusuk) vagy már meg sem akarják hallgatni mert hogy koreaiak...először is megértem hogy amikor először hallgatod akkor fura de ez attól is függ hogy melyik számot hallgatod és kiktől...mert ez valóban nem volt olyan ütős mint a Sixth Sense de ez is jó, ha meg nem jó a szám akkor tovább keresgélnék mások helyében mert a Kpop az nagyon jó...és valóban tényleg csak azok hallgatják akiknek különleges az ízlésük...nem tetszhet minden mindenkinek(én pl.a B2ST-től a BEAST is the B2ST-t hallotam először NAGYON TETSZETT és azonnal megszerettem a Kpopot,még most is ők a kedvec fiúbandám)másodszor pedig véleményem szerint és azzal amit most mondani akarok nem akarom megbántani azokat akik szeretik az "amerikai"zenét...de szeretem hogy nem ezzel van tele az újság mint pl mostanában a 1D-vel...mondom nem akarok senkit megbántani mert a barátnőm is szereti a 1D-t de emelett a Kpopot is...harmadszor pedig csomó videót nézek ami élő felvétel és pl. a BEG-nek egyáltalán nem turbózzák fel a hangjukat amilyen a klippben olyan élőben....vagy jobb XD viszont össze hasonlítás képpen amerikai sztárokról is szoktam nézni élő felvételt...és azokban sajnos csalódni szoktam...szóval én nagyon IMÁDOM a Kpopot.és ezért is esik rosszul ha valaki sértő véleményt ír.
2013. április 11. 19:17 #38
lucyrean001
lucyrean001
visszatérő vendég
 
StátuszI dont think that ure mean. but ur arrogance is just slapping my face
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.17.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 1
Azonosító: 177980
Offline offline
Megint lekéstem ezt a posztot... xD Egyébként így utólag is: A BEG az egyik kedvenc KOREAI lánybandám <3 Imádom azt amit csinálnak. Ez a dal is eszméletlen jó. Gyönyörű lezárás. smileeee.gif
Egy kis randomkodás; Az a baj, hogy sokakat nem vesz rá a szent lélek, hogy utána járjon egy két dolognak. Bár elég lenne annyi is, hogy rendesen elolvassák a cikket. Koreaiak.
Állításom szerint (és ebben a gondolatban rajtam kívül még kismillióan osztoznak) a koreai zene az egyik legigényesebb ága a zenevilágnak. Persze mindenhol vannak kivételek, de a BEG pont nem tartozik bele az amúgy igencsak kicsi "szégyen foltba". Sőt...
Ajánlom az előítéletekkel teli emberek figyelmébe, hogy ha már leszól valamit akkor járjon utána, hogy milyen ágról szakadt dolgot is néz le. smileeee.gif
2013. november 09. 13:55 #39
- törölt felhasználó -    
A szám nagyon jól sikerült. laugh.gif De a klipje nekem nem tetszik. unsure.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok