Dubstep
2012. július 01. 15:50
#21
eddig ki nem állhattam
aztán szerdán mentünk voltra a Bodom miatt és persze elmentünk skrillexre
imádom egyszerűen megszerettem de azt azért tegyük hozzá,hogy a négy fal között semmi értelme hallgatni, viszont élőben szétvisz szétcsap és húz
nagyonnagyélmény
2012. július 08. 12:00
#22
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Pár darab az új kedvenceim közül:
És egy kicsit mainstream hadd legyen akkor:
És egy kicsit mainstream hadd legyen akkor:
2012. október 27. 23:09
#23
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Kicsit mélyebb, sötétebb dalok Burial-től.
De még ajánlom ezeket a mixeket meghallgatásra. A dubstep krémjéből!
Ez az utolsó nagyon beteg, egy improvizáló emcee-vel megspékelve még az egész mix!
De még ajánlom ezeket a mixeket meghallgatásra. A dubstep krémjéből!
Ez az utolsó nagyon beteg, egy improvizáló emcee-vel megspékelve még az egész mix!
2012. október 28. 10:35
#24
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
nem tudom, de nekem kell egy fajta feeling és akkor...BUMMM ezt hallgatok
nem mindig van kedvem ezt hallgatni, de amúgy szeretem, és mikor elkap a hév
akkor csak hallgatom és élvezem
Na ezt úgy megmagyaráztam hé
mind1 remélem érthetően legalább
Na ezt úgy megmagyaráztam hé
2013. március 05. 21:57
#25
|
|
No Name Manvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.16. Hozzászólás: 186 Csatolások: 0 Azonosító: 196120 offline
|
szeretem a dubstepet de csak ritkán hallgatom
van pár kedvenc előadóm,pl:feed me,flux pavilion
ezekez hallgassátok meg feltétlen:
feed me-cluodburn
flux pavilion-the scientist
skream&example-shot yourself in a foot again
van pár kedvenc előadóm,pl:feed me,flux pavilion
ezekez hallgassátok meg feltétlen:
feed me-cluodburn
flux pavilion-the scientist
skream&example-shot yourself in a foot again
2013. április 28. 23:27
#26
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Van itt egyáltalán olyan akinek nem csak szemüveges félhajú kisfiúból meg ukf meg a magas hangon visító társaiból áll a "dubstep"? Van aki ismeri is a műfajt, vagy csak olyanok vannak akik a divat brostepnél ragadtak le?
2013. május 12. 12:24
#27
Nekem egyre kevesebb hitem van ebben az egészben. Egyszerűen a dubstep számok kilencvenkilenc százaléka ostoba zörgés, zavaró csattogás, a maradék egy százalék pedig ugye nagyon nehezen fellelhető.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


0 felhasználónak tetszik:

offline
