Starity

Folytatódik az Adele- és Lady Gaga-rajongók harca

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 15. 15:11 #41
- törölt felhasználó -    
Gaguciiii heart.gif heart.gif
2011. november 15. 15:18 #42
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
Idézet (divaft @ 2011.11.15. 15:11)

badperfect: ez nagyon nem igaz. vannak igen hülye rajongók nem csak Little Monster-ök, hanem Adele rajongói is. Nem veszed észre a fát az erdőtől...

Én nem azt mondtam, hogy a litlmánsztörök hülyék, csupán már betegesen szeretik az 'anyaszörnyecskéjüket', ami szerintem már egy bizonyos pont után igen szánalmas.
2011. november 15. 15:20 #43
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Holly Keller: Tudod mit nem zavar, nem érdekel ha rondát mondtok rám, mert szerintem Gaga nagyszerű és remek, nem kell Adele, akinek jó hangja van de a rajongóit semmibe veszi. Nem érdekel ez a egész. Ha valaki szeretné elmondani hogy mit érez akkor azonnal beszóltok. GaGafreaks monster, csak a véleményét írta le és ti mind kiforgatjátok, ez a baj veletek. Ha azt írjátok hogy legyőzi a Adele Gaga-t akkor ez a ti véleményetek, de mások is elszeretnék mondani, akkor Little Monster akár nem. Ez van kész. Lehet megint oltogatni megint, mindig ezt csináljátok.
2011. november 15. 15:21 #44
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
badperfect: Másnak szánalmas, másnak nem. Ez van...
2011. november 15. 15:24 #45
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.11.15. 15:09)

Kb. ez a színvonal a gatya rajongók 90%-ánál. Egyszerűen nem is értem, hogy lehet összehasonlítani kettejüket. Adele messze veri gatyát mindenben, elvégre egy tehetséges énekesnő minden ízben. Lady Gaga meg egyszerűen kovász. Régen nagyon szerettem, de most az egyik legnagyobb divatcikknek tartom, aki bőven lehetne már lejért lemez, hogy átadja a helyét a tehetségeseknek.


Igaz az, hogy van Gagának igen ostoba "rajongói", csakúgy, mint minden más celebnek, így neki is. De az, hogy 90%? Max 5 vagy 10! Csak azért, mert ti csak ezt látjátok és mást nem, nem kell egyből leírni minket, hanem akkor ez után is lehetne nézni! Imádom Adele-t, nagyon szeretem a zenéjét, de ne sz*rjuk már össze magunkat, mert az utóbbi egy évben mindenki tudja a nevét, tudomásom szerint nem ez volt a debütáló dala/albuma, amiket mostanában hallunk. Gaga nem tehetséges? Nézz már utána a dolgoknak egy picit, ha ennyire utánamész mások hozzászólásai után is! Amíg olyan nevek, hogy Cher, Michael Jackson, Tony Bennett vagy Elton John akarnak vele dolgozni, elismerik, dolgoznak vele, addig szerintem te inkább ne mondj semmit, vagy tartsd meg magadnak! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2011. november 15. 15:29 #46
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Uhh...ez durva. mellow.gif blink.gif
2011. november 15. 15:34 #47
- törölt felhasználó -    
Szerintem kár összehasonlítani a két énekesnőt, egyetlen egy dologban egyeznek, tehetségesek, másképp nem is juthattak volna el idáig. Én szeretem Gaga és Adele zenéjét is. A rajongóik meg elég ostobák, ezért is rühellem a Little Monstereket, mert elvakult fanatikusok! Mindkét előadó pályája csúcsán van, kell ennél több? Szerintem senkinek se!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2011. november 15. 15:36 #48
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Ez a "harc" bizonyos fokig szórakoztató, sőt egészen imponáló volt abból a szempontból, hogy Gaga rajongótábora milyen kiemelt figyelmet szentel Adele-nek. Viszont azon a napon, amikor előkerült a torokrák fogalma, ott nagyon sok rajongónál elszakadt a cérna és ellentámadásba lendültek. Pozitív változást nem várok, sőt a helyzet durvulására számítok. Ami itt a fórumon már meg is figyelhető. rohog.gif

Nem akarom vitába bonyolódni, de egy hozzászólás nem kerülhette el a figyelmem. Adele nem törődik a rajongóival? Ezt meg honnan veszed? blink.gif
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, Grace Benning, Holly Keller, Black Hearth2
2011. november 15. 15:42 #49
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.11.15. 15:09)
Nem voltam rest, visszakerestem azt a hozzászólást, amit anno az imént írt divaft nevezetű tag írt az egyik cikkhez. Mikor olvastam, hát néztem WTF?! Az imént olvasott hozzászólás annyira nem is durva. De vannak ám itt olyan egyének, akiknek lédigatya a mindenük. Nem tudom ki emlékszik rá, de ez anno durva volt.
"Johinna: Hey Baby! Sosem koppanok, mert előre nézek. Igen kijelentem Little Monster vagyok a Szörny Anyám Lady Gaga és kurvára szeretem. Tudom ki vagyok baby, és te nem tudod ez a bökkenő. Ő igen Zene királynő bármennyire is fáj, nem csak egy egyszerű Pop-ban nyomja ő bármiben jó. Élőben már halottad gondolom még nem, még egy bökkenő. Ó baby semmit nem tudsz rólam, Szólj be nyugodtan, szúrj meg és Isten megbüntet!"

Posztolás dátuma: 2011.07.26 - Lady Gaga legújabb kislemeze a Yoü and I lesz című cikkhez
Kb. ez a színvonal a gatya rajongók 90%-ánál. Egyszerűen nem is értem, hogy lehet összehasonlítani kettejüket. Adele messze veri gatyát mindenben, elvégre egy tehetséges énekesnő minden ízben. Lady Gaga meg egyszerűen kovász. Régen nagyon szerettem, de most az egyik legnagyobb divatcikknek tartom, aki bőven lehetne már lejért lemez, hogy átadja a helyét a tehetségeseknek.


Tényleg hatalmas baromság ez a hozzászólás, de azért így hónapok után előhozni annyira nem szép. A 90%-os dolog meg elég nagy általánosítás, tény, hogy Gagának rengeteg elfogult és elvetemült rajongója van, akiknek csak ő létezik, de azért nem ennyi. Az azért, hogy kinek melyik énekesnő a jobb az sajátvélemény, nem tény. Adele elképesztően nagy tehetség, ahogy Gaga is, mert az ő hangja is hatalmas, bármilyen is ő maga. Bárkinek a rajongóitól lehetne gyűjteni idióta hozzászólásokat és cikket csinálni belőle. Ez a cikk most megint csak arra jó, hogy ugyanazok leírják ugyanazt amit az összes Gaga cikk alá.
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2011. november 15. 15:43 #50
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Jönnek már a beszólások... blink.gif Senki se mondta, hogy Adele-től hasra kell esni, de akkor Gagától nekünk miért kell? dry.gif (Egyébként én egyiktől se esek kifejezetten hasra, az ingerküszöböm ennél magasabb. rolleyes.gif ) A másik meg az, hogy Gagával azért dolgoznak elismert, régi motoros zenészek, mert most Gaga a menő és minden arannyá válik, amihez köze van. A nagymenők is szeretik ám a pénzt. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: szavy, An_d_a, Holly Keller, num1Kolosszus, Black Hearth2
2011. november 15. 15:44 #51
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2011.11.15. 15:36)
Ez a "harc" bizonyos fokig szórakoztató, sőt egészen imponáló volt abból a szempontból, hogy Gaga rajongótábora milyen kiemelt figyelmet szentel Adele-nek. Viszont azon a napon, amikor előkerült a torokrák fogalma, ott nagyon sok rajongónál elszakadt a cérna és ellentámadásba lendültek. Pozitív változást nem várok, sőt a helyzet durvulására számítok. Ami itt a fórumon már meg is figyelhető.  rohog.gif 
Nem akarom vitába bonyolódni, de egy hozzászólás nem kerülhette el a figyelmem. Adele nem törődik a rajongóival? Ezt meg honnan veszed?  blink.gif


Nem lenne itt semmilyen vita, ha egyes emberek nem dobálóznának olyan szavakkal, hogy; gusztustalan, szánalmas, undorító, fanatikus és a többi.
Azért, mert- teszem fel- 10 ember ilyeneket írt Adele-ról, azt jelenti, hogy akkor a többi rajongó is egy szánalmas, sz*r alak? Ne írogassunk már ilyeneket egymásnak, amikor nem tudunk semmit erről az egészről! Amikor látom azt, hogy a Belieberek meg akarták öletni Selenát, nem azt mondta, hogy "fúj, de undorító szánalmas rajongók!" Hanem azt, hogy egyeseknek el kéne gondolkozni!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2011. november 15. 15:47 #52
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.15. 15:43)
Jönnek már a beszólások...  blink.gif Senki se mondta, hogy Adele-től hasra kell esni, de akkor Gagától nekünk miért kell?  dry.gif (Egyébként én egyiktől se esek kifejezetten hasra, az ingerküszöböm ennél magasabb.  rolleyes.gif ) A másik meg az, hogy Gagával azért dolgoznak elismert, régi motoros zenészek, mert most Gaga a menő és minden arannyá válik, amihez köze van. A nagymenők is szeretik ám a pénzt.  laugh.gif


Ez gondolom az én hozzászólásomhoz ment! biggrin.gif
Mondta bárki is, hogy most akkor mindenki ismerje el Gagát? Lehet, de nem én! Viszont akinek én írtam, az ezt írta, csak Adele-ről. Nem hinném, hogy ezért dolgoznak vele ilyen emberek! Ott van Katy Perry is, ő nem ugyanolyan elismert zenész? Persze, nem az én szememben, de másokéban igen, azaz neki is van akkora sikere, mint Gagának, vele mégse dolgoznak ilyen nevek!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2011. november 15. 15:58 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.11.15. 15:43)
Jönnek már a beszólások...  blink.gif Senki se mondta, hogy Adele-től hasra kell esni, de akkor Gagától nekünk miért kell?  dry.gif (Egyébként én egyiktől se esek kifejezetten hasra, az ingerküszöböm ennél magasabb.  rolleyes.gif ) A másik meg az, hogy Gagával azért dolgoznak elismert, régi motoros zenészek, mert most Gaga a menő és minden arannyá válik, amihez köze van. A nagymenők is szeretik ám a pénzt.  laugh.gif

Pontosan. Most jönnek az oltások már felém is, mert lemertem írni azt, hogy mit gondolok. Ez van, ezt kell szeretni. Én úgy vagyok a dologgal, hogy láttam mind a két hölgytől elég élő LIVE-ot, hogy el tudjam dönteni nekem ki a tehetséges és ki nem. Egyszerűen szánalmas, hogy egyesek itt milyen görcsösen meg akarják változtatni a véleményüket másoknak. Ahogyan te is írtad, nem kell hasra esni Adele-től, de a 21.-dik századi popzene egyik legkiemelkedőbb énekesnője, legalábbis szerintem. Madonnát még mindig többre tartom jó magam is, de a rajongókról a véleményemet én is az alapján formáltam meg, amit itt tapasztaltam. Cannibal3 az egyedüli Gaga rajongó, aki előtt mindig is a kalapomat tudtam emelni, mert sosem állt be a vérengző gatyaimádó zombik közé. A többi itt? Az elmúlt egy éves fórumozásom alatt a gatya rajongóktól én speckó csak hideget kaptam. Tetszik, hogy egyesek néhány napos vagy éppen hetes esetleg hónapos tagsággal meg tudják mondani azt, hogy mi ment néhány topikban esetleg egy-két éve itt. Jókat vidulok a hozzászólásokon egyébiránt. Felemlegettem az adott hozzászólást? És, akkor mi van? Az enyémeket is fel lehet, én speciel mindegyikért felelősséget is vállalok. Számomra hihetetlen és megdöbbentő, hogy az emberi hülyeség mennyire nem ismer határokat. Az emberek többsége még mindig nem tudja elfogadni a negatív véleményeket. Attól, hogy valaki ledegradálja a másikat a véleménye miatt, attól nem lesz sem jobb, sem nagyobb, és az adott nézőpontot sem változtatja meg. Kíváncsi vagyok mikor fogom már megélni azt, hogy valaki érveljen nekem, hogy gatya igen is jó, de nem. Ehelyett... most fejtsem ki? blink.gif De én itt inkább arra asszociálnék, hogy a kivételek is magukra vették a dolgot. Sosem mondták nektek azt, hogy, akinek nem inge...? Ja, és megjegyzem, a hozzászólást azért kotortam elő, hogy szemléltessem azt, vannak itt sokkal elvetemültebb rajongók. Komolyan, idézni sem lehet már? Ez a fórum, vagy nem?
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Cannibal3, num1Kolosszus
2011. november 15. 16:03 #54
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (rideawhitehorse @ 2011.11.15. 15:47)
Ez gondolom az én hozzászólásomhoz ment!  biggrin.gif 
Mondta bárki is, hogy most akkor mindenki ismerje el Gagát? Lehet, de nem én! Viszont akinek én írtam, az ezt írta, csak Adele-ről. Nem hinném, hogy ezért dolgoznak vele ilyen emberek! Ott van Katy Perry is, ő nem ugyanolyan elismert zenész? Persze, nem az én szememben, de másokéban igen, azaz neki is van akkora sikere, mint Gagának, vele mégse dolgoznak ilyen nevek!


A te hozzászólásodról jutott eszembe ez, de mivel téged normálisnak ismertelek meg, és szimpatikus is vagy, nem neked címeztem a választ, mert úgy érzem nem inged. smileeee.gif
Katy Perry korántsem akkora jelenség, mint Gaga, és ezt neked is el kell ismerned. Ő korántsem rendelkezik ilyen menedzsmenttel, és nem is alakult ki ekkora hisztéria körülötte. Hangilag pedig a béka feneke alatt van, egyáltalán nem tud énekelni, még Gaga legalább tud énekelni élőben is.
1 felhasználónak tetszik: szavy
2011. november 15. 16:05 #55
- törölt felhasználó -    
Edele jobb mint Lady GaGa
2011. november 15. 16:17 #56
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Twitteljétek: #MonsterSurprise
2011. november 15. 16:28 #57
- törölt felhasználó -    
Azok a rajongók akik más kedvencén mocskolódnak szánalmasak! Teljesen mindegy melyik táborba tartoznak! Ha valakit nem szeretsz ne foglalkozz vele, vagy legalábbis próbáld meg! És igen nagyon sok Little Monster iszonyat bunkó, nem is csoda ha mindenkit idegesítenek. Rá kéne jönni, hogy attól, hogy valakit szidsz az még nem lesz kevésbé sikeres, sőt a saját kedvencednek teszel rosszat, mivel sokszor a rajongók által ítélik el a művészt.
2011. november 15. 16:44 #58
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
"az Anyaszörny azért nem viselt húsruhát az idei MTV Video Music Awardson, mert rettegett attól, hogy Adele megeszi őt"
ohmy.gif Hát normálisak ezek? omg.gif
Ez azért már túlmegy minden határon, a legszemetebb dolog, hogy a súlya miatt piszkálják. A litülmonszterek nem azt hangoztatják, hogy mindenkit fogadjunk el úgy, ahogy van? Akkor mégis miért mondanak ilyeneket? Egyszerűen szánalmas. 110.gif
Mondjuk az jó, hogy Gaga nem hagyta legalább szó nélkül.
Amúgy meg szerintem Adele és Lady Gaga is kivételes tehetséggel van megáldva, csak az a különbség, hogy Gaga elpazarolja a tehetségét, és a botrányaiból él, Adele pedig nem (neki sem vagyok a rajongója).
2011. november 15. 16:45 #59
LeClerq
LeClerq
 
StátuszFlorence Welch <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 542
Csatolások: 0
Azonosító: 151479
Offline offline
ez viccesek és egyben gyrekes is smileeee.gif am Adele-nek a hangja jobban tetszik de viszont Gagának van jó pár száma amit szeretek...
2011. november 15. 16:50 #60
Wittike16
Wittike16
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not going to find my orgasm in this town
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 124218
Offline offline
én Little Monster vagyok biggrin.gif De semmibajom Adele-vel smileeee.gif és a két sztár között nincs összetűzés... akkor a rajongók között miért kéne???
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 60.