Starity

SkyDragon

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 20. 20:40 #1
- törölt felhasználó -    
Nem gondoltam hogy felrakok ilyen képeket biggrin.gif
Minden esetre jókat röhögnek együtt és a stílusuk sem különbözik,ezért imádom őket smileeee.gif
És ha valaki nem érti a "SkyDragon" szót akkor ez a hivatalos becenevük,ami onnan alakult ki hogy kivették GD nevéből a Dragon-t,és CL Franciaországban élt egy ideig,és ha nem tudtátok a neve A francia Ciel szó amely azt jelenti hogy ég (mármint az égboltXD)
És a Ciel angolra fordítva Sky smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2011. november 21. 20:33 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (rami0401 @ 2011.11.20. 20:40)
Nem gondoltam hogy felrakok ilyen képeket biggrin.gif 
Minden esetre jókat röhögnek együtt és a stílusuk sem különbözik,ezért imádom őket smileeee.gif 
És ha valaki nem érti a "SkyDragon" szót akkor ez a hivatalos becenevük,ami onnan alakult ki hogy kivették GD nevéből a Dragon-t,és CL Franciaországban élt egy ideig,és ha nem tudtátok a neve A francia Ciel szó amely azt jelenti hogy ég (mármint az égboltXD)
És a Ciel angolra fordítva Sky smileeee.gif


jaaj hát nagyon cukik thumbsup.gif wub.gif amúgy szerintem ha CL egy pár évvel idősebb lenne akkor már biztos összejöttek volna... thumbsup.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: rami0401
2011. november 22. 14:18 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (I Love GDragon @ 2011.11.21. 20:33)
jaaj hát nagyon cukik thumbsup.gif  wub.gif amúgy szerintem ha CL egy pár évvel idősebb lenne akkor már biztos összejöttek volna... thumbsup.gif  wub.gif

Sajnos nem sad.gif
Mert a lányokat a szerződés arra kötelezi hogy nem lehet barátjuk/férjük egy bizonyos ideig sad.gif
Am,Bommie-nak és Dara-nak 2012-ben
CL-nek és Minzy-nek csak 2014-ben lehet majd barátjuk
És szerintem kettő-három év korkülönbség nem számít smileeee.gif
Ezt bizonyítják az őseim,akik között hét év korkülönbség van biggrin.gif
És tök nagy vidiket láttam rólukXD
pl:olyat amin Dara,Bom és Minzy megtréfálja őket amolyan "show szerelem"-nek szánták laugh.gif
Fel is tudok róla tenni videót smileeee.gif
És olyat amin ott voltak az Mnet Asian Music Awards-on és így ölelkeztek amikor a 2NE1 nyert,és ez azért volt fura mert a többi tagnak GD csak gratulált mellow.gif
és ezt is vidivel tudom bizonyítani biggrin.gif
2011. december 01. 16:57 #4
- törölt felhasználó -    
nagyon jó képek thumbsup.gif
imádom őket wub.gif
köszi meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: rami0401
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

G-Dragon G-Dragon 261.