Starity

Death Note / A halállista 1, 2

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 21. 17:26 #1
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Imádom! Amióta először láttam a kedvencem lett. Állítólag az anime változat sokkal jobb, de utálom az animét, így azt biztosan nem fogom megnézni. Én teljesen elégedett vagyok a filmmel. Szerintem fantasztikusan jól sikerült.
9 felhasználónak tetszik: vikszi15, Meisan, Adri98, Lilly99, Jenny Lawliet, Heetella, tya04, LadyAlexa, Seherezade1050
2011. november 21. 17:29 #2
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
omg Death note *q* wub.gif
2011. november 23. 19:33 #3
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.21. 17:26)
Imádom! Amióta először láttam a kedvencem lett. Állítólag az anime változat sokkal jobb, de utálom az animét, így azt biztosan nem fogom megnézni. Én teljesen elégedett vagyok a filmmel. Szerintem fantasztikusan jól sikerült.


én régebben nem szerttem az animék de meg néztem ezt én nagyon nagyon megszerttem...(azóta már több animét is megnéztem)...de az anime után megnéztem a filmet is és nekem nem tetszett annyira..szerintem az animében sokkal szerethetőbb figura Ryuzaki és ajánlom hogy te is nézd meg nem fogsz csalódni laugh.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Ziitta, LadyAlexa
2011. november 23. 19:35 #4
yvettedancer
yvettedancer
visszatérő vendég
 
StátuszEomma jeongmallo saranghaeyo .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 65
Azonosító: 153146
Offline offline
i-m-á-d-o-m! Ez az egyik legjobb film és anime amit valaha is láttam. Ken'ichi Matsuyama és Fujiwara Tatsuya nagyon jól játszák a szerepüket, amellett, hogy cukik és szexik is. ^^"" de persze a kedvenc Ryuk. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2011. november 23. 20:41 #5
Ziitta
Ziitta
visszatérő vendég
 
StátuszNe hazudj, úgysem hiszek neked.. :]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 155438
Offline offline
Tervező félben van, hogy megnézzem, de valahogy sose jutottam el odáig.
Bár nekem az anime sokkal szimpatikusabb, ajánlom mindenkinek! :]
2011. november 24. 16:14 #6
- törölt felhasználó -    
Én nem tudom megmondani hogy valóban az anime jobb-e vagy a film,én azt tudom mondani hogy érdemes mindkettőt megtekinteni.A film fantasztikusra sikerült és a színészek munkájával teljesen elégedett vagyok bár amúgy ilyen remek történetszállal nem is nehéz jót kihozni a dologból.Viszont hozzá kell tennem azt hogy az anime abból a szempontból mondható jobbnak hogy részletesebb és vannak még olyan cselekményszálai amelyek a filmből hiányoznak vagy nem teljesen úgy jelennek meg.Mindenesetre én ajánlani tudom,akár a filmet,akár az animét nézi meg valaki wink.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2011. november 26. 21:30 #7
Crow
Crow
utolsó csillagharcos
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 456
Azonosító: 445
Offline offline
Nem vagyok nagy "japán film fan" (bár az "Azumi" pl. nagy kedvencem), de a Death Note-ot szeretem. Viszont "L" nagyon idegesítő kis k...csög, felrúgnám!! (Már bocsánat...) biggrin.gif

Az anime verziót nem láttam végig, csak az élőszereplős filmet, így dönteni nem tudnék a kettő között...
2011. november 26. 22:22 #8
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Megfontolom az anime verziót, de annyira távol áll tőlem is utálom, hogy szinte kizárt, hogy tetszene. Elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

Idézet (Crow @ 2011.11.26. 21:30)
Viszont "L" nagyon idegesítő kis k...csög, felrúgnám!! (Már bocsánat...) biggrin.gif 


Én nagyon bírom őt. A kedvencem az édességzabáló, görnyedt, dilis figura. wub.gif
5 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Heetella, tya04, LadyAlexa, Shadygirl
2012. január 02. 16:29 #9
The Fan
The Fan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 166404
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a Death Note. Sajnáltam, hogy Yagami meghalt benne. Először nem annyira kedveltem benne L-t, de aztán ketdett egyre szimpatikusabbá válni..de ettől függetlenül mindig Kirának szurkoltam biggrin.gif

Az animét megemlítve...nos az is jó, de a filmnél nem jobb. smileeee.gif
2012. január 05. 18:20 #10
Lilly99
Lilly99
új tag
 
StátuszVégtelen álmok Kósza árnya... Széllel száguld, S mégsem fárad..♔♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 166407
Offline offline
Nekem is tetszett a Death Note filmben is bár animében még én sem láttam teljesen végig az utóbbi időben nézem néha-néha animében de nem igazan szürün.Amúgy azt én is sajnáltam hogy
Yagami Light és "L" meghalltak.:(Nekem nem igazán tetszett a filmben sem az animében mert ő ölte meg Yagamit azzal hogy a névet a halállistába írta. reklamalo.gif ^^

Am ez a videó a halállista elözetese.smileeee.gif^^
2012. január 07. 20:02 #11
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Imádom a filmet is és az animét is. biggrin.gif Bár a kettő nem egészen hasonlít...
2012. január 10. 17:01 #12
evii23
evii23
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not strange, weird, off, nor crazy, my reality is just different from yours.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 34
Azonosító: 160740
Offline offline
Láttam a filmet és az animét is végig nem is egyszer >< nekem mindkettő nagyon tetszett. biggrin.gif biggrin.gif
2012. február 25. 22:24 #13
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Hát.. Őszintén, a filmmel elég közömbös vagyok. Light karakterét nem találták el, mondjuk én mangával kezdtem, ezt az anime majd a film követte. A mangákba szerelmes vagyok, szerintem magasan azok a legjobban a DN világában, az animével pedig nincs különösebb baj a magyar szinkronon kívül. Lightot kezdettől fogva bírtam, de attól még L az, aki a legkarakteresebb figura mind a három verzióban. Imádjuk. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 14. 19:15 #14
rtz456
rtz456
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.08.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 170819
Offline offline
Nagyon szeretem a filmet is és a sorozatot is, bár az utóbbit valamivel jobban. smileeee.gif Egyébként nem vagyok valami nagy anime-fan, de ez a kedvenc sorozataim közé tartozik smileeee.giflaugh.gif Ryuk a legnagyobb arc az egészben biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 24. 13:30 #15
- törölt felhasználó -    
Először a mangához volt szerencsém, majd az animéhez. Aztán a filmhez 2007-ben. Bevallom, a film a kedvencem, mégpedig olyan okból, hogy szépen lezárja L halála után a dolgokat. Igazából a mangában és az animében pont Near és Mello voltak azok, akiket unalmasnak tartottam. Amolyan L-utánzatféleségek, akiknek igazából egyéniségük úgy nincs, nagyon sok vizet sem zavarnak, nem is izgalmasak, de vannak. Az anime és a manga is csak L haláláig jó, bár addig nagyon profi.

Amúgy mind az animét, mind a mangát, mind filmet nagyon szeretem, de ha választanom kell, akkor film-párti vagyok, főleg Fujiwara Tatsuya miatt, aki Light-ot alakította.

Egyetlen baj a kritikán aluli magyar szinkron, amivel hála égnek nem sok dolgom volt egy fél animerészt leszámítva. A többit természetesen - a filmeket is - japánul néztem meg angol felirattal.
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2014. július 01. 13:31 #16
- törölt felhasználó -    
http://media.animevice.com/uploads/0/2262/171692-dnote2_106_500.jpg
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20120717002136/deathnote/images/4/47/Death_Note_2_5.JPG
http://images6.fanpop.com/image/photos/35700/L-Lawliet-liveaction-death-note-35773838-534-357.jpg
Imádom! heart.gif wub.gif
2015. augusztus 01. 18:14 #17
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Én a Death Note című animét a legjobb barátom tanácsára kezdtem el nézni. Eddig eléggé ódzkodtam az animéktől/mangáktól, valahogy sosem érdekeltek. De ezt megnéztem, és nagyon tetszett. Izgalmas, ahogy a két zseni mindig egymás előtt jár egy lépéssel, a másik gondolataiban olvas.
Személy szerint már az elejétől fogva szimpatizáltam Ryuk karakterével. Ő az a tipikus csöndes megfigyelő, aki nem a főszereplő, mégis kulcsfontosságú a történet szempontjából. És még vicces is. Szerintem a magyar hangja is el lett találva az animében.
L és Light között nem tudok dönteni, mindkettő állati találó, briliáns és szerethető szereplő. És L még cuki is az állandó édességpusztító-hadjáratával.
Amane Misá-t is szeretem, kicsit mondjuk irritáló az állandó sipákolásával és visításával, de amúgy egész aranyos.
Viszont akinek a létjogosultságával egyáltalán nem értek egyet, az Matsuda. Szerintem tök idegesítő és felesleges karakter, engem végig idegesített, habár a végére már úgy voltam vele, hogy "okay, itt van, muszáj elviselnem, most nehogy már rajta legyek kiakadva!"
És akit kifejezetten nem szerettem, az volt Near, Rem és Mello. Őket egyszerűen csak nem bírtam.
A mangát még nem olvastam, de erősen tervben van csakúgy, mint a film.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok