Starity

A sztárok szeretik a rajongóikat?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 18. 13:32 #61
- törölt felhasználó -    
szeretik hát, mert örülnek ha sok a rajongójuk de vannak olyanok is akiknek az agyukra mennek.
2010. október 18. 13:55 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.18. 13:21)
Én úgy szeretnék egyszer belebotlani DT-be vagy CE-ba az utcán... De tényleg. Mindenképpen gratulálnék nekik és lehet, hogy bepróbálkoznék 1-1 aláírással és/vagy fényképpel. Attól függ, mennyire tűnik sietősnek a dolguk.  biggrin.gif 
Az viszont tuti, hogy nem a DW miatt gratulálnék (csak). Hadd lássák, hogy van élet azon túl is.  rohog.gif DT-nek például mindenképpen felemlegetném a Blackpoolt meg a SS-t is.  biggrin.gif


Azért azt is mondhatnád neki hogy ő volt a legjobb a DW-ban nehogy azt higyje már hogy Lurch jobb mint ő biggrin.gif
Ha én neked lennék, emlegetném a Hamletet és a Single Father de elmondanám azt is hogy végigpicsogom a Recoveryt valamint a SS után kellett egy kis idő hogy feldolgozzam amit láttam mert annyira jó volt benne hogy az már félelmetes. Ezt elmondod neki, meg leszel áldva legalább háromszor (God bless ya biggrin.gif ) és ezekután szerintem még egy ölelést is kapsz tőle ha jó kedvében van biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 18. 14:12 #63
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 13:55)
Azért azt is mondhatnád neki hogy ő volt a legjobb a DW-ban nehogy azt higyje már hogy Lurch jobb mint ő  biggrin.gif 
Ha én neked lennék, emlegetném a Hamletet és a Single Father de elmondanám azt is hogy végigpicsogom a Recoveryt valamint a SS után kellett egy kis idő hogy feldolgozzam amit láttam mert annyira jó volt benne hogy az már félelmetes. Ezt elmondod neki, meg leszel áldva legalább háromszor (God bless ya  biggrin.gif ) és ezekután szerintem még egy ölelést is kapsz tőle ha jó kedvében van  biggrin.gif


Látom neked bevált recepted van! Gratula hozzá! beer.gif
2010. október 18. 14:16 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.18. 14:12)
Látom neked bevált recepted van! Gratula hozzá!  beer.gif


Köszönöm. Szép szöveg de úgysem lennék képes ezt előtte elmondani, ráadásul angolul, nyelvtanilag is helyesen biggrin.gif
Valami hasonlót írtam a levélbe is amit küldtem neki és díjazta az illető, névreszóló autogrammal amiből nekem most már kettő is van rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. október 18. 14:22 #65
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 14:16)
Köszönöm. Szép szöveg de úgysem lennék képes ezt előtte elmondani, ráadásul angolul, nyelvtanilag is helyesen  biggrin.gif 
Valami hasonlót írtam a levélbe is amit küldtem neki és díjazta az illető, névreszóló autogrammal amiből nekem most már kettő is van  rohog.gif


De szuper! Annak idején Boldi engem is díjazott, egyszer azzal, hogy szerzett nekem állójegyet a CCS koncertre és a második sorban ültem!!! biggrin.gif Aztán azzal, hogy kaptam CD-t ajándékba. Ám ez nem volt kitüntető figyelem, ő mindenkivel ilyen kedves volt. De azt hiszem tényleg bírta a búrám, néha jókat röhögtünk együtt.
Viszont sok mindent megadnék egy ilyen tuti recepért Sean Beant illetően. blush.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. október 18. 14:25 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.18. 14:22)
De szuper! Annak idején Boldi engem is díjazott, egyszer azzal, hogy szerzett nekem állójegyet a CCS koncertre és a második sorban ültem!!!  biggrin.gif Aztán azzal, hogy kaptam CD-t ajándékba. Ám ez nem volt kitüntető figyelem, ő mindenkivel ilyen kedves volt. De azt hiszem tényleg bírta a búrám, néha jókat röhögtünk együtt.
Viszont sok mindent megadnék egy ilyen tuti recepért Sean Beant illetően.  blush.gif  blink.gif


Ha mindenkivel aranyos az oké. Isten áldja a te kedvenceidet is. biggrin.gif
2010. október 18. 14:26 #67
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 14:25)
Ha mindenkivel aranyos az oké. Isten áldja a te kedvenceidet is.  biggrin.gif


Ámen. meghajolo.gif
2010. október 18. 17:13 #68
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 13:27)
Kisasszony végre megnézte végig az SS-t?  biggrin.gif


Ühhümm... blush.gif yes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 18. 17:19 #69
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 13:55)
Azért azt is mondhatnád neki hogy ő volt a legjobb a DW-ban nehogy azt higyje már hogy Lurch jobb mint ő  biggrin.gif 
Ha én neked lennék, emlegetném a Hamletet és a Single Father de elmondanám azt is hogy végigpicsogom a Recoveryt valamint a SS után kellett egy kis idő hogy feldolgozzam amit láttam mert annyira jó volt benne hogy az már félelmetes. Ezt elmondod neki, meg leszel áldva legalább háromszor (God bless ya  biggrin.gif ) és ezekután szerintem még egy ölelést is kapsz tőle ha jó kedvében van  biggrin.gif


Mondanám, de az nem lenne 100%-ig igaz, mert az én dokim elsősorban Chris... blush.gif De persze gratulálnék a DW-hoz is. biggrin.gif
Hamlet. Tényleg. Én hülye. Persze. SF-t még nem láttam, de biztosan az is dícséretre méltó... Mondjuk mire kijutok Londonba, valószínűleg már aztat is látom, szóval tudok arról is elismerően nyilatkozni. biggrin.gif
"Ezt elmondod neki, meg leszel áldva legalább háromszor (God bless ya biggrin.gif )" --> *sírva röhög* nevet2.gif
2010. október 18. 19:03 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.18. 17:19)
Mondanám, de az nem lenne 100%-ig igaz, mert az én dokim elsősorban Chris...  blush.gif De persze gratulálnék a DW-hoz is.  biggrin.gif 
Hamlet. Tényleg. Én hülye. Persze. SF-t még nem láttam, de biztosan az is dícséretre méltó... Mondjuk mire kijutok Londonba, valószínűleg már aztat is látom, szóval tudok arról is elismerően nyilatkozni. biggrin.gif
"Ezt elmondod neki, meg leszel áldva legalább háromszor (God bless ya  biggrin.gif )" --> *sírva röhög* nevet2.gif


Neked gyakran vannak ilyen sírva röhögös görcseid Sally mi ennek az oka? biggrin.gif
Igaz, akkor csak dícsérd meg hogy milyen jó volt a DW-ban, azt is értékelni fogja. DT akkoris megáld téged ha azt se tudod miről van szó. Emlékezz vissza az alulöltözött hülye nőre aki meginterjúvolta és a kisasszony nem tudta összeadni hogy mennyi 3+2 és nem Dokinak hívta hanem DW-nak pedig az a másor neve, nem a karakteré, ő is kapott áldást pedig a szerencsés libája csak flörtölt vele. Ha valaki értelmesebbet mond, azt többre becsüli. Igen, legalább 3szor, egyet a DW-ért, egyet a Hamletért és egyet SF-ért, úgy gondolom, de persze nem lehet tudni biggrin.gif Én már meg vagyok áldva (online) de több mint 3szor rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!