Starity

Kate Hudson az új Yoko Ono?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 30. 21:43 #21
dll89
dll89
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 145259
Offline offline
Azért attól, h ebben az egyben Yoko-ra hasonlít, még nem kéne köztük párhuzamot vonni. Yoko egy aljas, kétszínű érzéketlen szeretetre képtelen nőszemély, aki nem volt hajlandó nevelni a saját gyerekét, aki John halálának éjszakáján elküldte a gyászoló rajongókat, mert NEM TUDOTT ALUDNI, eladta John véres ruháit, a magánlevelezését kiadta mint könyvet.. Soroljam még? Azért Kate szerintem még nem tart itt...
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2011. november 30. 21:46 #22
Ninaa.
Ninaa.
♛ smuldersholic
 
StátuszBarbie is a b*tch, she is just a witch...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 1120
Csatolások: 117
Azonosító: 144054
Offline offline
Oké,hogy megszületett a baba,és Kate-nek még jobban szüksége van Matt-re,de a teljes ráakaszkodás nem jó.
2011. november 30. 21:47 #23
dll89
dll89
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 145259
Offline offline
janet7, elmondanám neked, hogy NEM volt boldog vele. Én úgy tudom. Biztosak nem lehetünk benne, mivel a saját érzéseit csak ő ismerte, de bárhol bármit olvasol John Lennon életéről, mindenhol azt hallani, hogy Yoko teljesen kihasználta érzelmileg...
2011. december 01. 00:05 #24
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Ebből csúnyán feloszlás lesz..végső esetben szoktak kifakadni egymás ellen az egy csapatban játszó zenészek. Itt kizárt, hogy feltűnési viszketegségük lenne a tagoknak. Sajnálnám a feloszlásukat. Kate-et utálom, unszimpatikus. Owen Wilson-t is kicsinálta. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 01. 15:39 #25
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (dll89 @ 2011.11.30. 21:47)
janet7, elmondanám neked, hogy NEM volt boldog vele. Én úgy tudom. Biztosak nem lehetünk benne, mivel a saját érzéseit csak ő ismerte, de bárhol bármit olvasol John Lennon életéről, mindenhol azt hallani, hogy Yoko teljesen kihasználta érzelmileg...


Tudod engem nem az érdekel, hogy MÁS emberek mit írnak le milyen okból. Engem az érdekel, hogy rájuk nézel, mikor együtt voltak, és egyszerűen LÁTOD, hogy vele boldog volt. Szerinted ha nem volt boldog vele, akkor miért maradt volna vele? Jajj várj, Yoko biztos kényszerítette, igaz? 110.gif Gondolkodj már egy kicsit. Nem kell mindent elhinni mindenkinek, inkább a saját szemednek higgy. Elég sok sz.rt írnak elég sok hírességről, aminek a fele sem igaz. Te inkább hiszel olyan embereknek, akik nem voltak benne a helyzetben, mint magának Johnnak? Én nem.

Egyébként igazán viccesnek tartom, hogy leírtad azokat a dolgokat egy olyan emberről, akit még csak nem is ismersz. Mégis honnan a francból tudod, hogy Yoko ilyen? Mert azt írják? Ez olyan dolog, hogy azt mondják neked, hogy Pistike egy szemét állat, te meg simán elhiszed, igaz, hogy nem ismered, dehát ha már mindenki azt mondja... Ez az egész egy manipuláció. Az egész világ (jó, nyilván nem szó szerint) úgy állítja be őt, ahogy és ezzel arra ösztöznik az embereket, hogy utálják őt. És akik eléggé naivak, azok meg is teszik. Elmondom neked, hogy SOHA nem tudhatod, hogy mi áll a dolgok hátterében, SOHA nem tudhatod, hogy mit miért csinál egy adott ember, SOHA nem tudhatod, hogy John hogy s mint akarta volna (mert ugye te jobban ismered John meg azt, hogy mit szeretett volna, mint a nő, akivel együtt volt) és SOHA nem tudhatod, hogy mi játszódik le az emberekben, hogy mi történik közöttük. Jó, hogy ki nem találod, hogy a rajongóknak jobban fájt John elvesztése, mint Yokonak, akit tulajdonképpen nem is érdekelt, hogy élete szerelmét vesztette el, akit imádott. Ugyan... Írni bármit írhatnak. Ezen kéne elgondolkodni. Komolyan téged sem értelek..Lennon rajongó vagy, de inkább hiszel más embereknek, minthogy elgondolkodj azon, hogy mennyi mindent vittek véghez együtt és mennyire látszott rajtuk, hogy megőrülnek egymásért. Minden sz.rnak elhordod, azt a nőt, akiben John szemmel láthatóan megtalálta azt, amit keresett és imádta őt. Szerinted ez Johnnak mennyire tetszene? Szerinted mennyire tetszene neki, hogy MÁS embereknek mindent elhiszel és azok elmondásai alapján utálod azt a nőt, akit szeretett? Szerinted mennyire tetszene neki, hogy te és a többi elvakult Yoko utáló azt hiszitek, hogy jobban tudjátok kire volt szüksége, mint ő maga? Szerintem semennyire.

Egy olyan találó kommentet találtam erről:
Idézet
IMAGINE... you would marry your "LOVE OF LIFE" and see it murdered live in front of your eyes... and then, IMAGINE the world would attack and hate you for living and working and loving a man she loved before... and then IMAGINE you would still live in in 2011... Hard, isn't it?
3 felhasználónak tetszik: ophely88, raspberry, Riley13
2011. december 01. 18:13 #26
AŁmikaGreen98
AŁmikaGreen98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 0
Azonosító: 134115
Offline offline
ha a Muse feloszlik, kinyírom xD
2 felhasználónak tetszik: Musegirl, zsanata
2011. december 02. 16:30 #27
ani2pont
ani2pont
új tag
 
Státusz"The problem is I don’t think I can stop thinking about you."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 158258
Offline offline
Engem a ,,Hogyan veszitsunk el egy pasit 10 nap alatt"cimu filmben fogott meg Kate,de a Bolondok aranyaban is jot alakitott.En szerintem nem hisztis dehat masok jobban tudjak.
2012. január 15. 16:31 #28
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Persze, most mindkettőre oda kell figyelnie, de remélem hogyha már nagyobb lesz a baba, akkor többet fog 'bandázni'. Ha Kate tényleg ezt csinálja, akkor tényleg szánalmas...Ha miatta feloszlik a Muse, akkor kinyírom őt!!! biggrin.gif
Amúgy én úgy tudom, hogy októberben jelenik meg az új lemez, és hogy Matt írja a lágyabb dalokat a fia születése miatt, de Dom és Chris helyette is keményíteni fog! Szóval szerintem egyelőre nem kell aggódni!
2012. február 22. 13:08 #29
Crissyke
Crissyke
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.01.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 69
Azonosító: 44997
Offline offline
szerintem meg még szép, h a családja fontosabb neki, mint a karrier, pénz......
2012. március 17. 17:43 #30
Lacey
Lacey
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 171311
Offline offline
Egyetértek Zsanata kommentjével, én is remélem hogy Matt hamarosan újra a zenekarnak szenteli magát smileeee.gif Ha meg Kate miatt feloszlik a Muse, akkor...akkor...vááá, jobb bele sem gondolni!
2013. március 23. 08:48 #31
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Húú ez nagyon durva...
2013. július 24. 14:28 #32
AdamSevaniFan
AdamSevaniFan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 207070
Offline offline
Ha a Muse Kate miatt szétmegy, én megkeresem és kinyírom....:@ Eddig még bírtam Kate-et, de ezek után.........:/
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok