Starity

Sehol sem találok egy filmet. Fontos!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 04. 13:19 #1
- törölt felhasználó -    
Az a címe, hogy Karácsonyi kívánságok. Felkutattam az egész világhálót, de sehonnan sem tudom letölteni, de még csak megnézni se. sad.gif Pedig nagyon szeretem, életbevágóan fontos lenne. Régen minden karácsonykor leadták a Jetixen.

Akinek megvan, és feltölti nekem valahova, vagy tudja, hol találom, mindenképp írjon. Előre is köszi. smileeee.gif
2011. december 04. 13:23 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.12.04. 13:19)
Az a címe, hogy Karácsonyi kívánságok. Felkutattam az egész világhálót, de sehonnan sem tudom letölteni, de még csak megnézni se. sad.gif Pedig nagyon szeretem, életbevágóan fontos lenne. Régen minden karácsonykor leadták a Jetixen.
Akinek megvan, és feltölti nekem valahova, vagy tudja, hol találom, mindenképp írjon. Előre is köszi. smileeee.gif

Olyanra nem találtam, hogy "Karácsonyi kívánságok", de olyanra igen, hogy "Karácsonyi kívánság". Ezen a címen Ncore-on fent van. Ilyen mesefilm lehet, ha valami ilyesmire gondolsz.
2011. december 09. 17:34 #3
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Ez a film nagyon jó, és tényleg az a címe, hogy a Karácsonyi kívánságok. Én is kerestem most a neten, de semmi eredmény. Nekem mondjuk megvan videón, régebben mikor adták akkor felvettem. Nagyon jó kis film, majd még keresgélek, hátha találok valamit!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!