Starity

12 megmagyarázhatatlan tény a popiparból

16 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 11. 11:36 #181
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12514
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Elolvastam újra a hozzászólásokat mivel többen mondták, hogy más idők voltak, más stilusok, más zenék és más módon lehett hozzájutni a zenékhez. Jogos felvetés mind, de az én következtetésem az, hogy azt kellene figyelembe venni, hogy ki mennyi munkával,idővel és megbecsüléssel és elismeréssel érte el a mostaniak közül ugyanazt vagy többet, mint elődeik? Ez a nem mindegy. Visszatérünk rá 30 év múlva pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, janet7, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. december 11. 12:21 #182
givi6
givi6
új tag
 
StátuszA zene határtalan, mindig élni fog........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 133573
Offline offline
Ez szomorú, a Beatles, vagy Jackson ezerszer jobb mint az a tátogó Justin, vagy Katy Picsa, és sorolhatnám még a sok tehetségtelen mixelt hangú sztárt....
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2011. december 11. 12:38 #183
Olyvia
Olyvia
új tag
 
StátuszYou're all a bunch of fuckin' slaves!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.09.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 129032
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.12.11. 08:02)
Az nem Jacko!
Michael Jackson mindig is utálta ha így hívták, ez egy gúnynév!
A cikk nagyon jó, azonban megdöbbentő és valamennyire elszomorító is!
'17 éves körömlakk-király.'
Ezen sírok!  _nevet.gif  _nevet.gif

Igen, én is tudom. Nagyon szerettem Michael Jacksont, és ilyeneket, hogy mennyire utálta ezt a nevet én is olvastam róla. Nem is én írtam így a nevét, de 'jeko' helyett már azért mégis csak Jacko-t írjon az aki ragaszkodik a 'rövidítéshez'. Úgyhogy ne nekem okoskodj, köszi wink.gif
2011. december 11. 16:34 #184
N.Dobrev
N.Dobrev
 
StátuszI love Kim but she's like the most boring person ever -Scott Disick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 1289
Csatolások: 670
Azonosító: 163475
Offline offline
Jó cikk lett smileeee.gif Rihanna heart.gif
2011. december 11. 16:49 #185
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9536
Csatolások: 117944
Azonosító: 67956
Offline offline
Tényleg van pár megmagyarázhatatlan furcsaság. Justin Bieber létezése a legrosszabb, ami az emberiséggel történhetett. biggrin.gif Én viszont személy szerint leginkább a Bob Marley - Billy Ray Cyrus lemezeladáson döbbentem le... Érthetetlen... o.O
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Black Hearth2
2011. december 11. 16:54 #186
- törölt felhasználó -    
Elég szubjektívre sikeredett a cikk...arról nem is beszélve hogy úgy baromság az egész ahogy van!
Régebben sokkal nehezebben lehetett hozzájutni a zenéhez, sokkal kevesebb emberhez jutott el, nem létezett még internet sem ebből következik hogy youtube és itunes meg...stb sem! Arról nem is beszélve hogy legalább 2-3 milliárddal kevesebben is éltek a Földön. A dalok és a lemezek is jóval ritkábban jelentek meg mint manapság és klipekből is jóval kevesebb készült. A mai előadókat a régiekkel egy lapon említeni úgy hülyeség ahogy van. Mert semmi közük nincs egymáshoz! Ez kb olyan mintha Fernando Alonso-t hasonlítanánk össze Niki Laudával vagy Cristiano Ronaldot hasonlítanánk össze Maradonával...(jobb példák most nem jutottak eszembe) Régen teljesen más világ volt. Ma sokkal könnyebb bekerülni a sztárvilágba mert jobbak a lehetőségek is. (Ez persze nem jelenti azt hogy aki bekerül az meg is érdemli hogy ott legyen...SŐT!!!) de azért még vannak kivételek akik még érnek is valamit bár tény hogy egyre kevesebben...sad.gif A másik hogy eltérő zenei stílusok képviselőit szintén baromság egymáshoz hasonlítgatni...annak sincs semmi értelme...
És még egy gondolat a végére. Hatalmas Rihanna rajongó vagyok így nem kicsit szúrt szemet a 2-es pont!!! Kedves cikkíró! Te tényleg azt hiszed hogy a Billboard listát a testi adottságok alapján állítják össze??? Mert ha így gondolod akkor nagyon rosszul teszed. Elmondanám hogy a Hot 100-at a dal/kislemezeladésok,letöltések és rádió játszások és a hallgatottság alapján állítják össze tudomásom szerint hétről hétre és ez a lista több mint 50 éves történetében mindig is így volt és így is lesz!
2011. december 11. 18:55 #187
viki0404
viki0404
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.23.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 153675
Offline offline
szerintem ezek azért vannak mert manapság jobban ismerjük a sztárokat és igy a népszerüségük is nagyobb!! és mindenhol hozzájuthatunk lemezeikhez, letölthetjük őket és a kampányuk sem utolsó...
2011. december 11. 20:13 #188
Eszer.123
Eszer.123
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 3
Azonosító: 160919
Offline offline
Az utolsó nagyon nagy... nevet2.gif omg.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 11. 20:28 #189
Hajni98
Hajni98
visszatérő vendég
 
StátuszK*rvajó évadzáró volt :O ♥ #PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 164756
Offline offline
A 12. a legjobb.xDxD biggrin.gif
2011. december 11. 20:28 #190
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.12.11. 11:36)
Elolvastam újra a hozzászólásokat mivel többen mondták, hogy más idők voltak, más stilusok, más zenék és más módon lehett hozzájutni a zenékhez. Jogos felvetés mind, de az én következtetésem az, hogy azt kellene figyelembe venni, hogy ki mennyi munkával,idővel és megbecsüléssel és elismeréssel érte el a mostaniak közül ugyanazt vagy többet,  mint elődeik? Ez a nem mindegy. Visszatérünk rá 30 év múlva pardon.gif

Az a baj, hogy manapság már nem a tehetségen múlnak a dolgok, amikor valaki évente lemezeket ad ki, akkor annak nyilván olyan is a minősége. De persze ha a mai világot nézzük, akkor veszik mint a cukrot, mert mi a mai politika? Nem megy a szekér? Oké, levetkőzök, szinte csak szexuális elemekre alapuló koncertet nyomok, és máris mindenki figyelni fog rám.

Szerintem a mai kicsik 30 év múlva meg azt fogják mondani, hogy bezzeg Lédi Gyagya meg Bíbor így meg úgy. Michael Jackson, Barbra Streisand, vagy Queen? Azt se tudják hogy eszik-e vagy isszák, ha meg véleményt kell róluk mondani, akkor természetesen sz_r, mert mi más lehetne. 10 évesen én is ezt mondtam, aztán megszerettem a 80-as évek zenéit is. Szerintem korral jár, bár az igaz, hogy a mai fiatal generáció elég degenerált hogy szépen fejezzem ki magam. És persze tisztelet a kivételnek.

Én csak annak örülök, hogy megválogathatom hogy mit akarok megnézni és meghallgatni, és így szerencsére a sok szemetet ki tudom szűrni meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: ophely88, _ToTo_, Grace Benning, Sally Sparrow, Holly Keller, Black Hearth2
2011. december 11. 20:31 #191
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.12.11. 20:28)

Én csak annak örülök, hogy megválogathatom hogy mit akarok megnézni és meghallgatni, és így szerencsére a sok szemetet ki tudom szűrni meghajolo.gif


Más is tudna válogatni csak nem teszik, mert nem tudják, hogy 'létezik más út is', megelégszenek azzal, ami a csapból folyik. Itt a probléma.
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Grace Benning, Black Hearth2
2011. december 11. 21:22 #192
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Nagyon jó cikk.
Az első 'Creed' zenekarról nem is hallottam még, a Beatles anyukám kedvence még mindig......
Celine Dion megérdemli, Katy Perry és Michael Jackson között mérföldek vannak, (K.P. < M.J.)
a Glee szerintem nagyon jó, mondjuk nem halok be értük, viszont nagyon jól énekelnek, jók a feldolgozások is, stb.
Dzsásztin Buburkáról inkább nem mondok sok mindent, csak ennyit: Remélem gyorsan eltűnik a süllyesztőben. (mondjuk az még messze lesz.... =/ )
2011. december 12. 08:59 #193
Lizzy1127
Lizzy1127
új tag
 
StátuszI hope...I believe..!!! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.21.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 164181
Offline offline
Beatles-ön meglepődtem...Barbra Streisand viszont a legjobb smileeee.gif
2011. december 12. 09:00 #194
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (bekikeh @ 2011.12.09. 14:47)
am teljesen egyetértek totoval ... kivéve persze jutinkát mert ö meg érdemli , bár öt sem szeretheti mindenki mert valakinek nyálas, béna vagy bármi 
pl anyám párja imádja a mozartot meg az ilyen szerokat én meg hányoktölük ha meghallom a kocsiba inkább megkérem rakjon be David Guettát biggrin.gif sztem megértitek am utálom a hapsit  kis fos biggrin.gif 
<3

IQ bajnok vagy a javából, gratulálok. omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Black Hearth2
2011. december 12. 09:17 #195
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.12.11. 11:36)
Jogos felvetés mind, de az én következtetésem az, hogy azt kellene figyelembe venni, hogy ki mennyi munkával, idővel és megbecsüléssel és elismeréssel érte el a mostaniak közül ugyanazt vagy többet, mint elődeik? Ez a nem mindegy. Visszatérünk rá 30 év múlva pardon.gif

Igaz. Viszont erre megint csak azt lehet mondani, hogy a világ változik. Ők voltak az úttörők, az újítók, a felfedezők. Mára már szinte minden "fel lett fedezve", az előadók többsége pedig tényleg nem tud semmi újat mutatni. Ezért nyúlnak a régi (már jól bevált) dolgokhoz. Nyilván ez nem feltétlenül jó. Sokkal jobb lenne valami újat, teljesen egyedit alkotni, de ez egy hihetetlenül nehéz feladat. Nyilván aki nagyon tehetséges és kreatív, az képes erre, de belőlük van nagyon kevés. És ez valahol érthető, hiszen egy olyan világban, ahol egy területen belül már szinte mindent feltaláltak, újat mutatni nem könnyű.
A többiek hatalmas, mindent elsöprő sikere pedig annak tudható be, hogy ma már tényleg másodpercek alatt eljutnak a dolgok a világ túlsó pontjára, az interneten olyat láthatsz, amilyet "csak akarsz", elképesztően széles a paletta.
És mivel azokat az embereket karolják fel, akikre igény van, akik eladhatók... Akkoriban sokkal prűdebbek voltak az emberek, illetve másmilyen módon voltak "polgárpukkasztóak". Az emberek ingerküszöbe már máshol van... Sajnos ma már az sem elég megbotránkoztató, ha valaki pucérkodik. Sőt, természetes, a fiatalok elintézik annyival, hogy á, más is ezt csinálja. És ez tényleg probléma. mellow.gif
Az újak dolgát nagyban megkönnyíti a modern technika, de mivel nekik ez sem elég, más módszerekhez folyamodnak és szítják sorra a botrányaikat. Pedig nem ezektől a dolgoktól kellene híresnek lenniük, hanem a munkásságukkal.

Én két dologra lennék kíváncsi. A régi előadók népszerűsége vajon hogyan alakult volna, ha már akkor van modern technika és internet? Az új előadóké pedig hogyan modern technika és net nélkül..?

Szerintem is néhány tíz év múlva érdemes lesz visszatérni erre a témára. Majd akkor meglátjuk a népszerűségi listákat és azt, hogy mennyire felejtődtek el a mostaniak. Én mindenesetre továbbra is tartom a véleményemet, hogy nem lesznek elfelejtve, hiszen a mai fiataloknak ez a zenei korszak, ezek az előadók jelentették a fiatalságukat. Nekünk is megvoltak ezek, ne mondjátok, hogy nem... Nosztalgia mindig is volt, van és lesz is... Már csak ezért is szükség lesz rájuk később is. Legalább hakni vonalon biztosan.
2011. december 12. 13:36 #196
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Az utolsó nagyon nagy rohog.gif
amúgy jó cikk smileeee.gif
2011. december 12. 15:17 #197
- törölt felhasználó -    
egyetértek iloveu2 biggrin.gif
2011. december 12. 15:53 #198
katica_1995
katica_1995
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.22.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 1
Azonosító: 110655
Offline offline
körömlakk-király:D:D:D

Hát szégyen... de hát most mit lehet tenni. Meg szerintem, más ez a kor, és az meg az én egyéni véleményem, hogy sokkal több a hülye ember napjainkban, mint 10-20 évvel ezelőtt.
Minden olyan felszínes lett. Túl sokat adnak az emberek a formaságoknak, és nagyon kevés dolog van mögöttük. Adele mondott valami olyasmit, hogy "szép mellei vannak Katy Perry-nek, de én a fülnek zenélek és nem a szemnek" azt hiszem valahogy így volt.
Sajnos sokan vannak úgy, hogy összetévesztik a kettőt...
Arról nem is beszélve, hogy mennyi showbiznisz van a zenében meg úgy általában az egész médiában. És a sok hülye ember hagyja magát befolyásolni. Nem, hogy körbenézne, hogy mi más van még, amit nem tolnak az ember képébe, hogy tessék ezt hallgasd, ezt nézd...
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, Black Hearth2
2011. december 12. 18:09 #199
sziszuska29
sziszuska29
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 0
Azonosító: 130811
Offline offline
12. Justin Bieber létezése, csak úgy önmagában.
biggrin.gif hát ez nagyon nagy nagyon nagy xD
2011. december 12. 19:15 #200
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1505
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
sztem a cikkbe nem kéne a saját véleményt beleírni.Azt majd hozzászólásba !!! Mind1.
Jó cikk csak az utolsoval nem értek egyet biggrin.gif
16 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!