Adele visszavonul
2011. december 12. 16:00
#23
|
|
boglarkabogi*Borsószem* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.08. Hozzászólás: 4183 Csatolások: 784 Azonosító: 160245 offline
|
mért volnul vissza,olyan jóka dalai
2011. december 12. 16:18
#26
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (boglarkabogi @ 2011.12.12. 16:00)
mért volnul vissza,olyan jóka dalai 
Mert nem akarja összecsapni következő albumát. Az igazi művészeknél nem úgy működik, hogy 'hétvégére írok egy dalt', hanem mikor eszébe ötlik valami, leírja, zenét csinál belőle. Jó munkához sok idő kell.
2011. december 12. 16:20
#27
|
Appalache |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.18. Hozzászólás: 505 Csatolások: 15 Azonosító: 149552 offline
|
Jó is, ha pihen, Beyoncénál is bevált, plusz a hangszálai sincsenek a legjobb állapotban, már ahogy én tudom. Kár, hogy minden rádió agyonnyomatja a számait, szerintem az ismeretlenebb énekesek sokkal izgalmasabbak (természetesen, ha tehetségben is bővelkednek!).
2011. december 12. 16:20
#28
Ha vissza akar vonulni akkor vonuljon,ez az ő döntése,és már biztos vagyok benne,hogy jó dalok fognak belőle születni majd...
2011. december 12. 16:45
#30
|
|
Ninaa.♛ smuldersholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.25. Hozzászólás: 1118 Csatolások: 117 Azonosító: 144054 offline
|
Igaza van,mert az ő albuma attól jó,hogy tele van igazi érzelmekkel,ezáltal fantasztikus dalokkal.Jól meglovagolta a sikert,de egyenlőre elég ennyi,nemsokára úgy is jön számára az "új ló"
Várlak vissza,Adele drága!
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. december 12. 17:25
#33
Abban igaza van hogy nem akarja csak úgy összedobni az albumát de olyan szempontból buta mert csak nem rég lett sikeres és ezt a sikert szerintem tudná folytatni de a döntés az ő kezében van. Ha olyan dalokat fog kiadni mint a Rolling in the deep vagy a Someone like you megéri várni. De énjíobban örülnénk neki ha olyan énekesnők akarnának inkább vissza vonulni mint Rihanna vagy Nicole(Pcd) .
2011. december 12. 17:49
#35
|
|
wickystar98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 163 Csatolások: 0 Azonosító: 155322 offline
|
Pöttömke egyet értek veled.
2011. december 12. 17:51
#37
jajj ne
pedig bizti lettek volna még jóó számai ezekben az években :/
2011. december 12. 17:56
#38
hát igaza van, de azért sajnálom, mert inkább adjon ki egy olyan albumot amivel látszik, hogy dolgozott és nem egy összecsapott munkát
2011. december 12. 18:21
#40
|
|
Maja Cyrus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 791 Csatolások: 0 Azonosító: 142296 offline
|
neeeee :S kár de várom hogy visszatérjen
szeretnék vele duettezni
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline



