Starity

Jung Ji-Hoon/Rain (Bi)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 14. 13:39 #1
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Ez a téma, Jun Ji-Hoon-ról, avagy Rain-ről szól. Ide leírhatjátok, hogy miért szeretitek, melyik a kedvenc számotok, doramátok, vagy filmetek tőle... Linkeket, videókat, képeket, animációkat, vagy bármi ami, ha kicsit is, de köze van hozzá rakhattok ki. Ha valamit érdekesnek találtok vele kapcsolatban, és szeretnétek megosztani a többi taggal is... És nem utolsó sorban, barátkozhattok is. biggrin.gif
/Jelenleg nem hiszem, hogy sok újat mondhatnánk róla, hisz közel 2 éves kötelező katonai szolgálatát tölti. sad.gif /
Akkor kezdem én:
Mindent szeretek benne. Nincsenek sztárallűrjei, és igazán sokat foglalkozik a rajongókkal. Megdolgozott azért, hogy most világhírű legyen. Kitartott, és soha nem adta fel. Meg van a munkája gyümölcse. smileeee.gif Eszméletlenül táncol, a hangja fenomenális, színészként leírhatatlan (mint minden másban), tökéletesen irányítja a vállalatot - vagyis nem pont most... A mosolyával mindenkit levesz a lábáról (ha belátja az illető, ha nem rohog.gif ). Szépen kidolgozott teste van, amire büszke lehet. biggrin.gif
Próbáltam megfogalmazni, hogy miért istenítem őt... Kevés sikerrel.
5 felhasználónak tetszik: brigicyy, Cloudagota, Kirilla, Shawool Lilla, ziziblans
2011. december 14. 19:14 #2
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Teljesen egyetértek veled smileeee.gif eszeméletlenül jól néz ki és nagyon tehetséges. Nagyon megérdemli hogy híres legyen hisz borzasztóan megdolgozott érte smileeee.gif
EGyik örök kedvencem tőlle wub.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Lakreen., Cloudagota
2011. december 17. 12:48 #3
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Idézet (brigicyy @ 2011.12.14. 19:14)
Teljesen egyetértek veled smileeee.gif eszeméletlenül jól néz ki és nagyon tehetséges. Nagyon megérdemli hogy híres legyen hisz borzasztóan megdolgozott érte smileeee.gif
EGyik örök kedvencem tőlle wub.gif  blush.gif 

Vérbeli profi. heart.gif Alig várom, hogy visszatérjen, és megajándékozzon minket, még sok-sok ilyen produkcióval. Bár nekem a létezése is, eleve egy hatalmas dolog. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: brigicyy, Cloudagota
2012. február 05. 23:14 #4
Cloudagota
Cloudagota
új tag
 
StátuszIt's always raining in my mind!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 168673
Offline offline
Szia! Örülök, hogy találtam hozzám hasonló érdeklődésű rajongókat! Én is imádom Rain-t! Előadásait, filmjeit, sorozatait, a megjelenését! És mindent ami Rain!
Itt Magyarországon kevés emberrel találkoztam akit érdekel a Kpop, de szerencsére most rátaláltam erre az oldalra!
Remélem sikerül megosztanunk egymással a híreket nagy kedvencünkről!
biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lakreen.
2012. február 10. 13:34 #5
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Cloudagota @ 2012.02.05. 23:14)
Szia! Örülök, hogy találtam hozzám hasonló érdeklődésű rajongókat! Én is imádom Rain-t! Előadásait, filmjeit, sorozatait, a megjelenését! És mindent ami Rain!
Itt Magyarországon kevés emberrel találkoztam akit érdekel a Kpop, de szerencsére most rátaláltam erre az oldalra!
Remélem sikerül megosztanunk egymással a híreket nagy kedvencünkről!
biggrin.gif

és melyik a kedvenc dalod tőlle? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lakreen.
2012. február 10. 22:36 #6
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Rain heart.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lxmbbnrKws1qg2snto1_250.gifhttp://26.media.tumblr.com/tumblr_lxmbbnrKws1qg2snto2_250.gif
3 felhasználónak tetszik: Lakreen., Kirilla, ziziblans
2012. március 08. 00:36 #7
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Jesszus... Csak most vettem észre, hogy rosszul írtam a nevét Jung helyett Jun. unsure.gif Pedig annyira tökélyre akartam a hozzászólást csinálni. sad.gif
Nem csoda egyébként, hogy sok dél-koreai sztárnak a példaképe Rain. De azért érdekes, hogy az emberek inkább a csapatokat részesítik előnyben, meg a saját korosztályukat.
Bár az a lényeg, hogy mi szeretjük! biggrin.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2012. március 08. 17:58 #8
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Lakreen. @ 2012.03.08. 00:36)
 
Bár az a lényeg, hogy mi szeretjük! biggrin.gif heart.gif

Bizony smileeee.gif És még mennyire szeretjük heart.gif leglábbis én smileeee.gif hisz ő volt az egyik aki híressé tette a Kpoppot smileeee.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Lakreen.
2012. március 10. 01:17 #9
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!!

Én is csatlakozom hozzátok IMÁDOM Rain-t!!!
A zenéjét, a színészi képességét, a mozgását, egy szóval mindent amit ő csinál!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lakreen.
2012. március 17. 00:36 #10
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Két kedvenc élő fellépése:

Itt nem tudom, hogy min mosolyog. Valószínű, hogy a rajongók hangján - amit én nem hagytam nevetés nélkül -, vagy csak úgy. biggrin.gif De az ő mosolya őrülten szexi, és édes. heart.gif

Ez is az Asia Song Festivalon volt - mint láthatjátok laugh.gif -, és hát mikor leveszi a napszemüvegét. *_* Olyan "Rain vagyok" bemutatkozás, és mellé megint, az a mosoly... heart.gif És, és, és gyönyörű, mesés hangja van mindkét videón, mint mindig. heart.gif
Szóljatok, hogyha túl sok a szív. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: brigicyy, Shawool Lilla
2012. június 01. 18:12 #11
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Istenem... Milyen szép, aranyos mosolya van. Na meg ő maga is édes. Bi heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Kirilla
2012. június 16. 16:07 #12
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Nekem a Love Song a kedvencem tőle. rolleyes.gif
Nagyon imádni való a hangja,és a tánca is.. blush.gif
Dél-Korea No.1. szóló előadója! thumbsup.gif

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_iMbwoJLnKTc/SkBiyQRa5RI/AAL0/AppC01C_3Kg/...9,r:11,s:0,i:86
4 felhasználónak tetszik: brigicyy, Kirilla, Lakreen., ziziblans
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok