Starity

One Direction

970 oldal 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 25. 01:24 #3161
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2012.07.25. 00:28)
Zendaya Bella BFF meg Luckie:
(...) egyszerűen unják a kis buksijukat, amiben káposztalé lötyög az agynak nevezett valami helyett (...)

Kikérem magamnak, hogy nekem is az van a fejemben. _nevet.gif Fogalmazzuk úgy, hogy lejárt szavatosságú, de csak azért, mert szépen fejezem ki magamat, és nem szeretném, ha valamelyik moderátor kitörölne. biggrin.gif
2012. július 25. 10:00 #3162
timike94
timike94
új tag
 
StátuszCloser to me means closer to you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 175404
Offline offline
Idézet (Kikiih @ 2012.07.23. 18:20)
from: One Direction Hungary /http://www.facebook.com/k.kingaa/
Boldogak vagytok utálók.?
Igen.?
Niall megváltozott.
Louis megváltozott.
A One Direction megváltozott.
Az egész miattatok van.
Szóval boldogak vagytok.?
Boldogak vagytok,hogy Harry sírt a sok utálat miatt.?
Boldogak vagytok,hogy Niall megváltoztatta stílusát/kinézetét.? Alig lehet ráismerni.
Boldogak vagytok,hogy Zayn eltakarja tetoválásait, mert a sokan azt terjesztették róla ,hogy terrorista.?
Boldogak vagytok,hogy Louis most már nem ugyanaz az őrült, „örökké fiatal” ember.?
Boldogak vagytok, hogy Liam is megváltozott, mert utáljátok őt és a barátnőjét.?
Azok vagytok.?
Ez volt a célotok.?
Az volt a célotok, hogy Harry lefogyjon, mert az emberek kövérnek nevezték.?
Ez volt.?
Az volt a célotok, hogy Louis komoly legyen.?
Az volt a célotok,hogy Liam elveszítse önmagát.?
Az volt a célotok,hogy Niall sírjon miattatok.?
Az volt a célotok,hogy Zayn még zárkózottabb legyen.?
Köszönjük nektek, most ez van, és már nem tudjuk visszaváltoztatni.
Boldogak vagytok.?
Ez volt a célotok.?
Ez elég tökéletes nektek.? :'cc
ez mennyire rohadtul igaz. :'/:((

én imádom-szeretem a one directiont, de nem gondoljátok, hogy ez egy kicsit túlzás?
2 felhasználónak tetszik: nick j and selena g, MaCica
2012. július 25. 10:20 #3163
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Idézet (timike94 @ 2012.07.25. 10:00)
én imádom-szeretem a one directiont, de nem gondoljátok, hogy ez egy kicsit túlzás?


Ez nem túlzás ez inkább baromság.
Őket nem csak utálók változtatták meg hanem ti is. Ti tukmáljátok a fejükbe, hogy tökéletesek és mivel emberből vannak egy idő után el is fogják hinni. Elszállnak maguktól úgy ahogy mindenki más elszállna magától. Az meg sem fordult a fejetekben, hogy ezért van az a sok változás?
Ráadásul mivel úgy vannak vele, hogy ti tökéletesnek látjátok őket egy idő után nem fognak azzal foglalkozni, hogy eleget tegyenek a rájuk kiszabott szerepnek. Ha tüsszentenek az is tökéletes lesz, akkor nem tökmindegy, hogy ülnek vagy állnak? unknw.gif
2 felhasználónak tetszik: nick j and selena g, Abogy
2012. július 25. 10:29 #3164
timike94
timike94
új tag
 
StátuszCloser to me means closer to you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 175404
Offline offline
én azért ennyire nem sarkítanám le a dolgot. itt nem arról van szó, hogy vannak rajongók, akik Istenként tekintenek rájuk hanem, hogy míg az 1D-nek van mondjuk 1 millió utálója, ugyanakkor 20-szor annyi rajongója.
csak abba gondoljunk bele, hogy a valóéletben hány embert bántanak mondjuk az iskolában és nem olyanokkal, hogy sok tetkód van ezért terrorista vagy, hanem a porig alázzák őket és kegyetlenül bánnak velük. nekik nincs a hátuk mögött több millió Directioner, hogy támogassák őket és érdekes módon nekik is sikerül túlélni ezt anélkül, hogy gyökeresen megváltozna a személyiségük. szerintem inkább ezen kéne igazán elgondolkodni.
2012. július 25. 10:43 #3165
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Idézet (timike94 @ 2012.07.25. 10:29)
én azért ennyire nem sarkítanám le a dolgot. itt nem arról van szó, hogy vannak rajongók, akik Istenként tekintenek rájuk hanem, hogy míg az 1D-nek van mondjuk 1 millió utálója, ugyanakkor 20-szor annyi rajongója.
csak abba gondoljunk bele, hogy a valóéletben hány embert bántanak mondjuk az iskolában és nem olyanokkal, hogy sok tetkód van ezért terrorista vagy, hanem a porig alázzák őket és kegyetlenül bánnak velük. nekik nincs a hátuk mögött több millió Directioner, hogy támogassák őket és érdekes módon nekik is sikerül túlélni ezt anélkül, hogy gyökeresen megváltozna a személyiségük. szerintem inkább ezen kéne igazán elgondolkodni.


Ez egy hatalmas igazság. De ettől függetlenül én amit írtam azt úgy is gondolom.
2012. július 25. 13:41 #3167
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Miért van az, hogy egyre több a veszekedés ebben a fórumban?

Nem szeretném csúnyán kifejezni magam, szóval megpróbálom szépen megtenni. Mi a fenének kell azoknak az embereknek ide írni, akik nem szeretik a One directiont?? Miért jó ez nekik?? Olyan... nem is tudom, normális itt a közösség, amikor csak fanok vannak, minek, mondjátok meg, minek kell ebbe a közösségbe belerondítaniuk az utálóknak??? Nagyon jól tudjátűk, hogy ITT, ebben a fórumban senkit, de senkit sem érdekel, hogy mennyire utálják, meg mit gondolnak róluk. Miért nem képesek megérteni, hogy itt senkit nem érdekel, hogy mennyire utálják őket???

MOndjátok, miért nem képesek ezt felfogni egyes emberkék???

mad.gif dry.gif
8 felhasználónak tetszik: zsurika9899, christina1D, laura96, anna21, Ayame.01, Small Selena ., Molnár Renáta, atticusfan-noncsi
2012. július 25. 13:45 #3168
- törölt felhasználó -    
Idézet (melody1Dfan @ 2012.07.25. 13:41)
Miért van az, hogy egyre több a veszekedés ebben a fórumban? 
Nem szeretném csúnyán kifejezni magam, szóval megpróbálom szépen megtenni. Mi a fenének kell azoknak az embereknek ide írni, akik nem szeretik a One directiont?? Miért jó ez nekik?? Olyan... nem is tudom, normális itt a közösség, amikor csak fanok vannak, minek, mondjátok meg, minek kell ebbe a közösségbe belerondítaniuk az utálóknak??? Nagyon jól tudjátűk, hogy ITT, ebben a fórumban senkit, de senkit sem érdekel, hogy mennyire utálják, meg mit gondolnak róluk. Miért nem képesek megérteni, hogy itt senkit nem érdekel, hogy mennyire utálják őket???
MOndjátok, miért nem képesek ezt felfogni egyes emberkék???
mad.gif  dry.gif

Vagy fogyatékosak, vagy fejre ejtették őket kiskorukba vagy csak annyira unalmas az életük, hogy inkább ide rondítanak be ahelyett, hogy mennének a p*csába rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: melody1Dfan, laura96, Molnár Renáta, atticusfan-noncsi, LULUPeas, xx Lex xx, MaCica
2012. július 25. 13:49 #3169
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
"Kedves" utálók!

Igen, tudom, hogy jogotok van írni minden fórumba, na de légyszíves, ide ne már. Most őszintén, nektek hogy esne, hogy, teszem azt, imádjátok Lady Gagát, mi meg odaírnánk a fórumotokba, hogy mennyire gáz, vagy ilyesmi. Gondolom, ti sem örülnétek ennek. Na, szóval szerintem nem jó dolog, hogy itt szépen írjuk a híreket, hozzuk a képeket, stb és egyszercsak valami utáló beírja, hogy mennyire utálja a 1D-t.

Szerintem több emberk nevében is beszéltem. unsure.gif
11 felhasználónak tetszik: KathPierce., Amcs28, LadyAlexa, NikiBlack, zsurika9899, laura96, Molnár Renáta, atticusfan-noncsi, nick j and selena g, xx Lex xx, MaCica
2012. július 25. 14:15 #3170
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
na jó én is csatlakozok az előttem szólókhoz, mert már rohadtul elegem van, hogy nem bírunk normálisan beszélni az 1Dről mert mindig jön 1-2 idióta akik úgy gondolják, hogy milyen menők lesznek attól, hogy ide írják hogy utálják az One Directiont. Esküszöm még egy ilyen nyomorék idejön csinálok nekik egy külön topikot, hogy ott utálkozzanak bmeg. mert ez nem az utálóknak van.
szóval mindenki kotródjon innen aki nem ide való vagy úgy pofán vágom, hogy kiskanállal kell majd összeszedni. -.-"
7 felhasználónak tetszik: melody1Dfan, Amcs28, NikiBlack, zsurika9899, Molnár Renáta, atticusfan-noncsi, LULUPeas
2012. július 25. 14:44 #3171
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Idézet (Kikiih @ 2012.07.25. 14:15)
na jó én is csatlakozok az előttem szólókhoz, mert már rohadtul elegem van, hogy nem bírunk normálisan beszélni az 1Dről mert mindig jön 1-2 idióta akik úgy gondolják, hogy milyen menők lesznek attól, hogy ide írják hogy utálják az One Directiont. Esküszöm még egy ilyen nyomorék idejön csinálok nekik egy külön topikot, hogy ott utálkozzanak bmeg. mert ez nem az utálóknak van. 
szóval mindenki kotródjon innen aki nem ide való vagy úgy pofán vágom, hogy kiskanállal kell majd összeszedni. -.-"



Egyetértek. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Molnár Renáta, atticusfan-noncsi
2012. július 25. 14:53 #3172
Eszty99
Eszty99
visszatérő vendég
 
StátuszHungary wants 1D!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥ D!r€cł!on€r... ♥ ♫ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 24
Azonosító: 162632
Offline offline
angel2.gif Teljes mértékben egyet értek az előttem szólókkal, de ha ők (az utálók) már vannak olyan hülyék, hogy azt hiszik ez menő (vagy nem tudom ilyenkor mit éreznek xd) akkor mutassuk meg nekik hogy MI, DIRECTIONEREK okosabbak vagyunk. Szerintem inkább szóljunk a modarátornak, hisz az egyik még írta is, hogy ha ilyen van nyugodtan szóljunk, és elküldi szabadságra smileeee.gif Pontosan CSAK ezért írnak ide, mert tudják, hogy kiállunk a kedvenceinkért, és "megvédjük" őket, és ezt kihasználják. Mert én már azt is elképzeltem (lehet hogy hülyeség), hogy addig addig irogatnak, amíg az összes forumban tartozkodó DIRECTIONER nem kezd el ilyen visszafeleselő üziket (tudjátok miket) irogatni. És lehet hogy akkor megszüntetik ezt a topikot. Persze lehet hogy ez abszolút valótlan, és összegondolok mindenfélét, és ha ez tényleg nem igy van mint ahogy leírtam, ne oltsatok le! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Molnár Renáta, atticusfan-noncsi
2012. július 25. 14:55 #3173
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Próbáljunk meg nem foglalkozni az utálókkal. Ne foglalkozzunk velük, mert előbb vagy utóbb úgyis megunják. cool.gif
7 felhasználónak tetszik: Eszty99, LadyAlexa, NikiBlack, zsurika9899, Lady Suzy, Molnár Renáta, atticusfan-noncsi
2012. július 25. 16:09 #3174
Cher.04
Cher.04
visszatérő vendég
 
StátuszLittle Things *.* egyszerűen perfect. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 0
Azonosító: 176624
Offline offline
de aranyosak *-* man_in_love.gif
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/526620_352740634803723_535898194_n.jpg
26 felhasználónak tetszik: zsurika9899, LadyAlexa, laura96, Lolla, anna21, Kikiih, NikiBlack, Ayame.01, niki62, MycySmiley, Amcs28, Small Selena ., FruzShina., Lady Suzy, DisneyFans, atticusfan-noncsi, nick j and selena g, Barbii, pink_bunny, LULUPeas, Rebíí97, Diinaa, x Maite_Sandra x, xx Lex xx, MaCica, one direction zoé
2012. július 25. 16:21 #3175
- törölt felhasználó -    
kösz a képeket!!! nagyon jók smileeee.gif
2012. július 25. 16:50 #3176
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline

Magyar felirattal is elérhető Harry, Liam és Niall átverése. biggrin.gif
19 felhasználónak tetszik: Lolla, melody1Dfan, Kikiih, zsurika9899, Galexa93, MycySmiley, Amcs28, Small Selena ., FruzShina., laura96, Lady Suzy, DisneyFans, atticusfan-noncsi, nick j and selena g, pink_bunny, Diinaa, xx Lex xx, MaCica, one direction zoé
2012. július 25. 16:57 #3177
Eszty99
Eszty99
visszatérő vendég
 
StátuszHungary wants 1D!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥ D!r€cł!on€r... ♥ ♫ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 24
Azonosító: 162632
Offline offline
https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/378290_367544843318669_1357569913_n.jpg
Igaz ezen nincsenek rajt a fiúk, de mégis közük van hozzá, hszen mint ti is tudjátok fellépnek. Szerintetek szép lett?? smileeee.gif
a dátum azért nem stimmel, mert nem ma csináltam smileeee.gif
24 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, anna21, NikiBlack, Kikiih, zsurika9899, Ayame.01, MycySmiley, Amcs28, Small Selena ., Lolla, FruzShina., Lady Suzy, DisneyFans, atticusfan-noncsi, szendreigabriella, nick j and selena g, pink_bunny, Rebíí97, Diinaa, Molnár Renáta, xx Lex xx, vanda15, MaCica, one direction zoé
2012. július 25. 17:13 #3178
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Idézet (LadyAlexa @ 2012.07.25. 16:50)

Magyar felirattal is elérhető Harry, Liam és Niall átverése. biggrin.gif



Juuj, ez nagyon jóóóó!! biggrin.gif Szegények, hogy bevették...

De én azon elcsodálkoztam, hogy Niall nem is csinált semmit... MÁmrint... úgy értem, hogy nem rohant oda hozzá segíteni, meg a végefele csak leült oda a kanapéra.. Nem baj, így i szeretjük. smileeee.gif Lehet, anniyra megijedt hogy nem tudta mit kell csinálni... De Harry annyira édes volt, hogy ott próbált neki segíteni. wub.gif
6 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, NikiBlack, atticusfan-noncsi, szendreigabriella, nick j and selena g, one direction zoé
2012. július 25. 17:19 #3179
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (melody1Dfan @ 2012.07.25. 17:13)
Juuj, ez nagyon jóóóó!! biggrin.gif Szegények, hogy bevették...
De én azon elcsodálkoztam, hogy Niall nem is csinált semmit... MÁmrint... úgy értem, hogy nem rohant oda hozzá segíteni, meg a végefele csak leült oda a kanapéra.. Nem baj, így i szeretjük. smileeee.gif Lehet, anniyra megijedt hogy nem tudta mit kell csinálni... De Harry annyira édes volt, hogy ott próbált neki segíteni.  wub.gif

Lehetséges, hogy már valahogyan sejteni kezdte, hogy mi a helyzet. Miért tűnne el az egész stáb az interjú kellős közepén? biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Amcs28, MycySmiley, Lady Suzy, atticusfan-noncsi, szendreigabriella
2012. július 25. 18:14 #3180
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
Idézet (melody1Dfan @ 2012.07.25. 17:13)
Juuj, ez nagyon jóóóó!! biggrin.gif Szegények, hogy bevették...
De én azon elcsodálkoztam, hogy Niall nem is csinált semmit... MÁmrint... úgy értem, hogy nem rohant oda hozzá segíteni, meg a végefele csak leült oda a kanapéra.. Nem baj, így i szeretjük. smileeee.gif Lehet, anniyra megijedt hogy nem tudta mit kell csinálni... De Harry annyira édes volt, hogy ott próbált neki segíteni.  wub.gif


azért mert Niall rájött. pontosan nem tudom, h hányadik másodpercnél, de vhol hallani lehet ahol mondja, h 'i know' :'DD
5 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Amcs28, atticusfan-noncsi, LULUPeas, Domii81
970 oldal 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok