Starity

One Direction

970 oldal 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 26. 19:57 #5261
adelaiide
adelaiide
új tag
 
StátuszI̲̅D̲̅
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 175246
Offline offline
Idézet (esszti @ 2012.12.16. 18:19)
Taylor írta ki tegnap twitterre, aztán pár perc múlva törölte...
http://kepfeltoltes.hu/121216/470451124167415_303344043116668_1183353061_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
hát nem kedves?:')

Hát nagyon... Eddig se szerettem.. De ezután sem fogom...az tuti! tucherch.gif
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, Amcs28, one direction zoé
2012. december 26. 20:57 #5262
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Igen azért nem fordítottam többet az albumról, mert azokat már lefordították!
2012. december 26. 21:03 #5263
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1338
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
Igazán nem tudom hogy Ti hogy vagytok vele, de én kicsit képmutatásnak tartom azt hogy addig amíg a fiúk fel nem vállalják a kapcsolatukat egy lánnyal addig mindenki mondja hogy ekkora meg akkora r*banc és a többi "kedves" jelző... majd mikor bejelentik hogy egy pár máris mindenki máskép áll hozzá és jaj de édesek jaj de cukik együtt. Nem szeretnék itt megbántani senkit és ez nem is az itteni közönségnek szól hanem úgy átlagban az össze olyan lánynak aki Directioner-nek vallja magát majd feltölt mindenhova képeket videókat hogy mennyire utálja azt a lányt aki éppen valamelyik fiúval jár... majd ezt még meg is írják nekik fenyegető szavakkal karöltve, és pár héttel később már azt írják hogy jaj mennyire szereti(k) a párost. És ugyan ez volt mikor Perrie és Zayn jött össze és most is Haylor-al. Nagyon szerettem Taylor-t, és most is nagyra tartom a zenei életben. A magánéletéhez sok közöm nincs (de szerintem senkinek) az nem igen tetszik hogy mindenkinél megfordul és eszébe se jut hogy nem véletlen hogy bizonyos idő után mindegyik otthagyta... szerintem végig kéne néznie saját magán és tanulnia kéne a zátonyra futott kapcsolataiból és végig kéne gondolnia vajon mit ronthatott el... (?) mert most mindent ugyan úgy csinál mint azelőtt...
5 felhasználónak tetszik: laura96, Amcs28, harry.styles98, LDreamP, zsurika9899
2012. december 26. 21:32 #5264
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1338
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
Haylor is OVER?!

Elméletben Harry a Hits Radion azt nyilatkozta hogy vége van...
Harry azt tagadod, hogy jártok, de megerősíted, hogy szakítottatok. Bírom amikor magadnak mondasz ellent, szívem.
Annyi legalábbis biztos hogy Anne Gemma és a fiúk is unfollowolták Taylor-t a Twitteren. És amit nem nagyon tudok elhinni hogy Taylor mással volt tegnap este és Harry is hazament Cheshie-be és bulizni ment a barátaival...
3 felhasználónak tetszik: Amcs28, harry.styles98, one direction zoé
2012. december 26. 22:13 #5265
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (kesty @ 2012.12.26. 21:32)
Haylor is OVER?!
Elméletben Harry a Hits Radion azt nyilatkozta hogy vége van... 
Harry azt tagadod, hogy jártok, de megerősíted, hogy szakítottatok. Bírom amikor magadnak mondasz ellent, szívem.
Annyi legalábbis biztos hogy Anne Gemma és a fiúk is unfollowolták Taylor-t a Twitteren. És amit nem nagyon tudok elhinni hogy Taylor mással volt tegnap este és Harry is hazament Cheshie-be és bulizni ment a barátaival...


Harry interjúját végighallgattam a Hits Radion (1, 2, 3 ), egy szót sem ejtettek Taylorról, szóval ott biztos nem erősített meg ilyet. A fiúk - Niallt leszámítva - követik Taylort, illetve Gemma is, Anne viszont nem, arról nem tudok, hogy eddig követte-e (itt le lehet ellenőrizni). Szóval nem tudom, hogy az ilyeneket honnan veszik az emberek. Persze ezt nem neked címeztem, hiszen tudom, hogy te is Twitterről, Tumblrről vagy Facebookról vetted, csak azt nem értem, hogy ők miből gondolják. Arról nem tudok, hogy Taylor hol volt tegnap este, de van egy olyan erős gyanúm, hogy ő is karácsonyozott a családdal, persze ez nem jelenti azt, hogy igaz is. Hallottam olyasmiről én is, hogy mással töltötte az estét, de hát nem kötelessége az év minden napján Harry nyakán lógni, lehetnek más barátai is. Vagy pedig egy újabb rosszindulatú pletyka az egész, hogy még inkább növeljék a feszültséget az amúgy is nagy drámában.

Ha már itt vagyok egyébként, leírom én is a véleményemet. Senkinek nem kötelessége szeretni Taylort, nincs is azzal gond, ha valaki nem borul a lábai elé, csak annyira szánalmas tud lenni néhány 1D rajongó, hogy az agyam eldobom. Jön mindenki azzal, hogy Taylor Harry nyakán lóg, hogy minden idejüket együtt töltik stb. Ilyenkor mindenki azt kívánja, hogy menjen már a saját dolgára. Tessék, a karácsonyt nem töltötték együtt, de rögtön jöttek a hírek, hogy Taylor megcsalta őt. Az se jó, ha együtt vannak, az sem, ha külön. Aztán mindenki annyira szeretné már, hogy szakítsanak. Őszintén, milyen rajongó az olyan, aki azt kívánja a kedvencének, hogy szarul érezze magát? Ha Taylort nem is kedvelik, legalább Harryre legyenek tekintettel. De látom itt már ez sem segít. Nincs itt semmi támogatás, már a kedvencünknek is a rosszat kívánjuk. Például én azon akadok ki, mikor látom Twitteren, hogy "Alig várom, hogy Harry és Taylor szakítsanak, hogy utána jöjjön a dal Harryről." Szép dolog lesz, ha szétmennek, a Directionerek majd örülnek a fejüknek, míg Harry mondjuk otthon sír, mert nem is tudom.. ömm.. talán ő szereti Taylort. Alapból is marha jó érzés lehet neki, hogy a saját rajongói ahelyett, hogy támogatnák, inkább küldik neki , hogy a barátnője mekkora egy r*banc, meg, hogy menjenek szét. Egy rajongónak nem az lenne a dolga, hogy támogassa a fiúkat, még akkor is, ha éppen rossz döntést hoztak? Ismétlem, nem szeretni kell Taylort, hanem elfogadni. Ha pedig hamar szétmennek, Taylor pedig majd dalokat ír kettejükről, akkor sem kell Harry fejéhez vágni, hogy 'látod? igazunk volt, mondtuk, hogy egy marha vagy', mert valószínű magától is rá fog jönni az nélkül, hogy a fél világ közölné vele. Elnézést a regény miatt, szerettem volna leírni már a véleményemet. Akinek nem inge, ne vegye magára, de szerintem érdemes lenne elgondolkozni azon, amit írtam.
9 felhasználónak tetszik: Lolla, Amcs28, Sugarbabes, rencsi95, Phopi, Destiny015, Beckie, Ashleys., pink_bunny
2012. december 26. 22:32 #5266
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Nekem meg ez a véleményem:
Hát nekem Taylor nem szimpatikus, nem azért mert Harry csaja és akkor most féltékeny vagyok, vagy valami ilyesmi, egyszerűen nem szeretem! Mert szánalmasnak tartom, hogy az elmúlt években 13 pasija volt, és mindenkivel kavart, aztán mikor vége volt a palikat állította be rossznak, és természetesen a 'milyen szemét voltál velem' dalokat sem hagyhatta ki! És most kövezzetek meg, de szerintem Harry sorsa se lesz más!

De amondó vagyok, hogy ha boldogak együtt akkor legyenek! Én csakis a legjobbakat kívánom nekik, mert tudom, hogy a végén ez úgyis kiderül!
2 felhasználónak tetszik: Blaze, szendreigabriella
2012. december 27. 00:12 #5267
- törölt felhasználó -    
Ez a Harry&Taylor dolog már kezd unalmas lenni. A csapból is ez folyik, és talán még Dunát is lehetne velük rekeszteni. Én megértem, hogy mindenki Taylort támadja hiszen a dalai/pasijai magáért beszélnek. DE nem hinném, hogy attól még egy utolsó sarki lánynak kéne őt beállítani. Igen ő is tett dolgokat, hiszen emberből van. Attól még, hogy sztár neki is van szíve. De milyen fura, hogy ezt ilyenkor sokan elfelejtik, és csak a fejük után mennek, meg azok után akik a nagy h*lyeséget mondják. A kis Facebook-os 1D-s oldalak is olyanokat írnak, hogy néha már annyira fáj, hogy röhögök rajtuk, mivel azon már csak ezt lehet. mellow.gif Komolyan mondom ez már egy olyan mint egy regény. Soha nem lesz vége!?
9 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Amcs28, harry.styles98, Lolla, Beckie, LDreamP, zsurika9899, Ashleys., pink_bunny
2012. december 27. 10:50 #5268
- törölt felhasználó -    
Amúgy valahogy gondoltam hogy Haylor-nak hamar zátonyra fut a kapcsolata... most nem azért, de mit vártunk Swiftől, már bocsánat? Egy másik pasival látták, de persze ez történhetett azután, hogy szakítottak. Minden esetre, megszakad a szívem, hogyha arra gondolok, hogy Hazza tényleg szerette Taylor-t (bár nem úgy látszott, mint aki boldog). Minden esetre csak gratulálok Taylor Swift-nek, mert már amúgy is leminősítette magát a szemembe. De azért remélem hogy egyszer megtalálja az igaz szerelmet, és nem csak b*sztatni fogja a pasikat..
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2012. december 27. 11:57 #5269
- törölt felhasználó -    
Rühellem Taylor-t, és ezt nem Harry miatt mondom, mert nálam ez évek óta nem változott, Hazza csak egy kis ráadás volt. Nekem semmi bajom a Haylor párossal, azt csinálnak amit akarnak, engem az érdekel, hogy Harry-nek jó legyen, Taylor-t meg szépen szólva le se sz@rom. Egyébként jó lenne, ha végre befejeznék ezt a témát, kezd kicsit unalmas lenni, hagyják már őket békén. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: BichGirl, TheDanush
2012. december 27. 12:04 #5270
harry.styles98
harry.styles98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 411
Csatolások: 0
Azonosító: 181246
Offline offline
http://kepfeltoltes.hu/121227/708404464_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
wub3.gif

http://kepfeltoltes.hu/121227/708186758_www.kepfeltoltes.hu_.gif
kis hülyék rohog.gif
20 felhasználónak tetszik: TheDanush, Phopi, LadyAlexa, Barbii, Lolla, itscandice, Beckie, LDreamP, zsurika9899, Ashleys., Amcs28, Small Selena ., laura96, pink_bunny, rencsi95, one direction zoé, arianagrande26, vikosz97, Ayame.01, Selly 13
2012. december 27. 14:55 #5271
- törölt felhasználó -    
Apró kis véleményem Haylorról
Nem,soha nem voltam rajongója,nem szimpatizáltam a csajjal de valahogy hidegen hagyott és a -nem foglalkozom- kategóriába raktároztam. Aztán jottek a pletykák,hogy randizgat Harryvel én meg igaz picit szívtam a fogam de egyáltalán nem azért mert "lecsapja a kezemrol" Harryt. Féltettem Harryt,anyáskodó vagyok. At utálkozó kommentektol egyenesen felfordult a gyomrom. Hihetetlen mennyi az álszent és károrvendo ember. Csak azért képesek kiutálni valakit a világól mert az boldoggá szeretné tenni a kedvencét?én szurkoltam nekik,mindazok ellenére,hogy Haylor nem a szívem csucske.Hogy miért tettem félre minden negatív érzésemet?mert arra gondoltam,hogy lehet ez a lány épp most nevetteti meg Harryt amire jelen esetben én képtelen lennék.Jó,néha elkapott engem is a féltékenység,de ez csak egy kello mértékig ami szerintem normális. Ha a szerettem boldog én is az vagyok. Nem csodálom,hogy Harry titkolni szerette volna a kapcsolatot hisz ígyis mennyien utálják Taylort. Szerintem Hazza nagyot csalódott az úgynev. "directionerek"-ben mivel amit csinálnak egyesek tényleg szánalmas. Harryt támogatni kellene,nem pedig a csaja ellen fordulni.Sokan azt mondják megváltozott Hazza,nem olyan mint rég.Szerintem a gyulolet elvette már egyesek eszét. Nem Harry hagyta cserben a rajongóit hanem a rajongók Hazzát.

Nem tudom egyutt-e vannak még vagy nem,remélem minden úgy alakul ahogy az Harrynek kedvezo.
4 felhasználónak tetszik: Beckie, szendreigabriella, Amcs28, Lady Suzy
2012. december 27. 17:29 #5272
- törölt felhasználó -    
Egyébként én alapból sz*rok rá, hogy kivel járnak. Az a lényeg, hogy boldogok legyenek, és olyannal járjanak, aki valóban normális, rendes ember. Amúgy pedig nem érdekel, nincs közöm hozzá, elfogadom, hiszen azután hozzájuk fognak tartozni. Viszont Taylor Swifttől esküszöm, a hideg is kiráz. Amúgy sem szerettem máskor sem, szerintem nincsen jó zenéje, még különösebb hangja sem, az meg, hogy ekkora r*banc (már elnézést), egyenesen visszataszító. Nem tudhatod, hogy mi igaz, mert annyi pletyka van, de ha valóban bekavart Taylor, és Harry, meg a srácok veszekedtek is miatta, és miatta van feszültség, akkor nem lehet a legjobb ember... Csak ugye a szerelem elvakít.
De nem ítélem el Harryt, mert végül is egy rajongónak az a dolga, hogy akkor is a kedvence mellett álljon, ha valami rosszat tesz, vagy rossz döntést hoz, de én személy szerint nagyon örülnék, ha vége lenne az egésznek. Ha nem lenne a srácokkal emiatt konfliktusa Harrynek, akkor nem érdekelne a dolog. Csak azt meg ugye megint nem akarom, hogy Harrynek ebből baja legyen, mert ha szereti Taylort, akkor ha szakítanak, nyilván megviseli. Meg az, hogy azt mondják, hazudozik, egyenesen undorító. Sok sztár "hazudik", rákényszerül, mert nagy rajta a nyomás (a hírnév árnyoldalai), de ettől még nem lesz rossz ember, mert senkinek nem akar rosszat. Szerintem...
1 felhasználónak tetszik: Blackheart.com
2012. december 27. 17:39 #5273
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
na jó, ha mindenki akkor én is kifejtem a véleményem Taylor-ról. ez a csaj őszintén sose voltam szívem kuglófjának egyetlen mazsolája. ha lett volna akkor is benyalta vna, mert nem bírom a mazsolát... Aztán amikor jött ez a Haylor ügy az elején tököm ki vt, h mindenki szidja. ha én jövök össze Harry-vel engem is utálnak?! aztán láttam a különböző szidó kiírásokat, hogy mekkora egy r*banc meg, hogy hány pasival volt már eddig.
nekem ebből nem az jött le, hogy mekkora egy r*banc, hanem az, hogyha megbántja a mi egyetlen Harry-nket akkor kinyírjuk. ;dd
de biztos voltam/vagyok benne, hogy Harry nem véletlenül van/volt vele.
ha nem próbálják ki sose tudják meg, hogy ez összejött/összejönne-e.

részemről ennyi.
2 felhasználónak tetszik: zsurika9899, Amcs28
2012. december 27. 18:58 #5274
- törölt felhasználó -    
Akkor már én is kifejtem a véleményem Haylor-ról. Taylor az elmúlt években valóban "kissé" elszállt magától, de ha egyszer beleesett ebbe a hibába, akkor ki is fog mászni belőle, amint észreveszi h amit csinál, az nem jó. Igen, én Swiftie és Directioner vagyok, és bevallom én sem ellenkeznék sokat, ha szakítanának. Mindkettőjüket szeretem, de külön-külön és szeretném ha ez így is maradna, mert egyszerűen nem illenek össze. Aranyosak együtt meg minden, de úgy igazán nincsenek egymás hullámhosszán, ha meg mégis, akkor meg reménykedem h ebből a párkapcsolatból tanulnak valamit. Ja és az h agyon r*bancozzák meg k*rvázzák Taylort, valami eszméletlen hülyeség. A féltékenység hidegvérű gyilkos, szokták mondani. Ha viszont minden Directioner csak Hazzának akar jót, akkor sem kell Taylort szidni meg fenyegetni, mert azzal Hazzát is sértik. De azt sem szeretném, ha Hazza teljesen magába zuhanna a szakítás után, de valahogyan úgy is vége lesz ennek, mert idegösszeroppanást fognak kapni mindketten a sok utálkozótól, akik az úgynevezett "Swiftie vs Directioner" harcot vívják. Minek? Ebbe nincs semmi beleszólásuk, főleg így, mert így mutatkozik meg, hogy ők mennyire NEM a rajongóik. Én őszintén örülök h mindkettő boldog, de ez a téma valóban kezd az idegeimre menni, szal ilyen szempontból örülök is h eltitkolták a média elől. HA egyáltalán együtt vannak/voltak. Lesz ami lesz, ez is ugyanolyan zavaros lett már, mint a Jelena ügy.
1 felhasználónak tetszik: Amcs28
2012. december 27. 19:42 #5275
- törölt felhasználó -    
Egyébként én is Swiftie vagyok!!! Nővéreméknek van egy Suzuki SWIFTjük, és én imádom azt az autót <3
1 felhasználónak tetszik: Blackheart.com
2012. december 27. 19:45 #5276
Bonbon007
Bonbon007
új tag
 
StátuszÖrülök, hogy téli szünet van és hogy mindjárt 2013.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.26.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 192324
Offline offline
Bírom őket, jó a hangjuk. smileeee.gif Ennyi... ja és viccesek.
1 felhasználónak tetszik: vikosz97
2012. december 27. 19:50 #5277
Phopi
Phopi
VS angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 1281
Csatolások: 80
Azonosító: 172647
Offline offline
Gemma, Anne és Harry Louis buliján rolleyes.gif
Nagyon aranyos egy család.
http://onedirection.gportal.hu/portal/onedirection/image/gallery/1356556264_86.jpg
2012. december 27. 19:57 #5278
kinx
kinx
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ ♥ ♥ popcorn for ♥♥ ♥ ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 11
Azonosító: 183483
Offline offline
kedvencem Louis !! a legjobb bari inditot egy 1D számott attol kezdve halgatom és imádom őket beach.gif
1 felhasználónak tetszik: harry.styles98
2012. december 28. 09:22 #5280
- törölt felhasználó -    
Zayn! taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif good.gif good.gif good.gif good.gif good.gif good.gif friends.gif
3 felhasználónak tetszik: harry.styles98, Borcoskaa, szendreigabriella
970 oldal 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok