Starity

One Direction

970 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 03. 17:41 #741
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
https://p.twimg.com/AnEsRoiCIAAvLAH.png:large
Istenem de szeretem őket. heart.gif
21 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, brigicyy, DisneyFans, x Maite_Sandra x, TbRéku, ItsLénaa, belieber11, kesty, Bius40, Barbii, BeautifulTears, mikeyla, Lovelygirl98, nick j and selena g, nvirág, itsmestella, pink_bunny, Amcs28, one direction zoé, Small Selena ., Borcoskaa
2012. március 03. 18:32 #742
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Olyan fura, hogy csak négyen vannak.sad.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0b7vrYSGp1qij5jao1_r3_500.png

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m0arfg8t771qij5jao1_500.png
13 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, ItsLénaa, belieber11, kesty, DisneyFans, Barbii, Levyrroni, nvirág, itsmestella, pink_bunny, Amcs28, one direction zoé, Small Selena .
2012. március 03. 18:45 #743
- törölt felhasználó -    
Idézet (TbRéku @ 2012.03.03. 18:32)
Olyan fura, hogy csak négyen vannak.sad.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0b7vrYSGp1qij5jao1_r3_500.png
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m0arfg8t771qij5jao1_500.png

bezony.sad.gif a legrosszabb azt látni, hogy a koncerteken nem azok az ütődött hülyék, ha nem tényleg őket is rendesen megviselte az egész.. Zayn-t, nagyon sajnálom, remélem hamar "túlteszi" magát rajta..már, ha ez lehetséges..://
5 felhasználónak tetszik: belieber11, TbRéku, Lovelygirl98, Amcs28, one direction zoé
2012. március 03. 19:25 #744
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Idézet (ItsLénaa @ 2012.03.03. 18:45)
bezony.sad.gif a legrosszabb azt látni, hogy a koncerteken nem azok az ütődött hülyék, ha nem tényleg őket is rendesen megviselte az egész.. Zayn-t, nagyon sajnálom, remélem hamar "túlteszi" magát rajta..már, ha ez lehetséges..://


Igazad van.sad.gif Alig mosolyogtak, máskor meg az egészet végig nevetik.sad.gif Én is remélem!
4 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, x Maite_Sandra x, Barbii, Amcs28
2012. március 03. 21:18 #745
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1338
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
Sziasztok!
Nem nagyon régóta olvasom ezt a topikot viszont nagyon tetszik jó a hangulata is és nagyon jó látni hogy képesek összefogni az emberek ha valami olyat látnak ami kiverheti a biztosítékot náluk. Nem akarok neveket írni de az előző oldalhoz szeretnék hozzászólni.

Az én véleményem:
Nem kell mindenkit szeretni senki sem kérte nem kért(ük/ték) azt sem hogy ide gyere és negatív kritikával illess olyan embereket akiket nem ismersz! Elismerem mi sem ismerjük őket mert még soha nem találkoztunk velük de talán jobban ismerjük őket mint te! Egy kicsit rosszul vettem a "véleményedet" mert nem muszáj mondom szeretni a fiúkat de akkor tiszteld meg azokat akik szeretik hogy nem pocskondiázod őket...
A közeljövőben kérem az összes olyan személyt aki esetleg nem kedveli az adott fórum vagy cikk "alanyait" ez legyen akárki akárhol a többiekre nézve ne írja le a negatív kritikáját. Ez csak egy kis formalitás és illedelmesség de ettől vagyunk emberek...
És ehhez a kedves személyhez aki nem ideillő módon nyilvánította ki a véleményét kérem hogy ne tegye többet ebben a fórumban és ne rontsa a hangulatát a negatív mondataival!
Köszönöm és remélem az én véleményem nem szúrja majd senki szemét...
13 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Corby, ItsLénaa, belieber11, TbRéku, Barbii, Holly Keller, BeautifulTears, x Maite_Sandra x, WhiteRosee, twilightgirl0910, Amcs28, forever.romanci
2012. március 03. 21:36 #746
- törölt felhasználó -    
Idézet (kesty @ 2012.03.03. 21:18)
Sziasztok!
Nem nagyon régóta olvasom ezt a topikot viszont nagyon tetszik jó a hangulata is és nagyon jó látni hogy képesek összefogni az emberek ha valami olyat látnak ami kiverheti a biztosítékot náluk. Nem akarok neveket írni de az előző oldalhoz szeretnék hozzászólni.
Az én véleményem:
Nem kell mindenkit szeretni senki sem kérte nem kért(ük/ték) azt sem hogy ide gyere és negatív kritikával illess olyan embereket akiket nem ismersz! Elismerem mi sem ismerjük őket mert még soha nem találkoztunk velük de talán jobban ismerjük őket mint te! Egy kicsit rosszul vettem a "véleményedet" mert nem muszáj mondom szeretni a fiúkat de akkor tiszteld meg azokat akik szeretik hogy nem pocskondiázod őket...
A közeljövőben kérem az összes olyan személyt aki esetleg nem kedveli az adott fórum vagy cikk "alanyait" ez legyen akárki akárhol a többiekre nézve ne írja le a negatív kritikáját. Ez csak egy kis formalitás és illedelmesség de ettől vagyunk emberek...
És ehhez a kedves személyhez aki nem ideillő módon nyilvánította ki a véleményét kérem hogy ne tegye többet ebben a fórumban és ne rontsa a hangulatát a negatív mondataival! 
Köszönöm és remélem az én véleményem nem szúrja majd senki szemét...

Tök igazad van! Az előző sokak által sértő véleményre személy szerint nem szóltam hozzá. Magammal megbeszéltem az egészet, de valahogy így nézett ki. Lehet, hogy velem van a baj, de ezt a topikot általánosságba azért hozta létre DiscoDiva, hogy a fiúkkal kapcsolatos híreket, képeket, videókat közölni tudjuk a másikkal, nem pedig ócsárlás céljából kell ide írogatni... mellow.gif Meg értem, hogy van egy véleménye, bárkinek lehet bárkiről, de szerintem, ha rosszindulatú, akkor laza könnyedséggel el kéne kerülni a topikot, és célba venni egy másikat..mondjuk Seherezádé-jét..pardon.gif
11 felhasználónak tetszik: TbRéku, kesty, LadyAlexa, belieber11, x Maite_Sandra x, WhiteRosee, Levyrroni, twilightgirl0910, pink_bunny, Amcs28, forever.romanci
2012. március 03. 21:53 #747
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1338
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
Idézet (ItsLénaa @ 2012.03.03. 21:36)
Tök igazad van! Az előző sokak által sértő véleményre személy szerint nem szóltam hozzá. Magammal megbeszéltem az egészet, de valahogy így nézett ki. Lehet, hogy velem van a baj, de ezt a topikot általánosságba azért hozta létre DiscoDiva, hogy a fiúkkal kapcsolatos híreket, képeket, videókat közölni tudjuk a másikkal, nem pedig ócsárlás céljából kell ide írogatni... mellow.gif Meg értem, hogy van egy véleménye, bárkinek lehet bárkiről, de szerintem, ha rosszindulatú, akkor laza könnyedséggel el kéne kerülni a topikot, és célba venni egy másikat..mondjuk Seherezádé-jét..pardon.gif

Ahogy mondod! Nem akartam személyeskedni mer tnem csak neki szólt de nem egy helyen láttam már olyat hogy oda nem illő véleményeket közölt... most betelt a pohár... bár próbáltam diszkrét maradni és tömören én is véleményt nyilvánítani...!
A Seherezádés dologra meg csak annyit hogy nem tartom őt egy ST.-nek de ha nem lenne érdekelt személy nem lenne műsor ahol foglalkoznak vele... de sajnos volt bár én nem is néztem mert többre tartottam magamat ennél...
De visszatérve a 1D mert ez a fórum róluk szól szeretek kiállni a barátaim és olyan dolgok mellett amik a számomra fontosak és ha találko valami olyat ami nekem nem tetszik szóvá teszem! ENNYI! biggrin.gif Ha meg még egyet is értenek velem és a véleményemmel annak külön örülök! smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, Holly Keller, belieber11, TbRéku, x Maite_Sandra x, WhiteRosee, forever.romanci
2012. március 03. 22:40 #748
- törölt felhasználó -    
Ez mind szép és jó, imádom őket... De a jelenlegi politikai helyzet miatt nem hiszem hogy a következő pár évben adnának koncertet Magyarországon... Ennek ellenére nagyon szeretném hogy eljöjjenek kis hazánkba... wub.gif
2012. március 04. 01:41 #749
- törölt felhasználó -    
Idézet (kesty @ 2012.03.03. 21:53)
Ahogy mondod! Nem akartam személyeskedni mer tnem csak neki szólt de nem egy helyen láttam már olyat hogy oda nem illő véleményeket közölt... most betelt a pohár... bár próbáltam diszkrét maradni és tömören én is véleményt nyilvánítani...!
A Seherezádés dologra meg csak annyit hogy nem tartom őt egy ST.-nek de ha nem lenne érdekelt személy nem lenne műsor ahol foglalkoznak vele... de sajnos volt bár én nem is néztem mert többre tartottam magamat ennél...
De visszatérve a 1D mert ez a fórum róluk szól szeretek kiállni a barátaim és olyan dolgok mellett amik a számomra fontosak és ha találko valami olyat ami nekem nem tetszik szóvá teszem! ENNYI! biggrin.gif Ha meg még egyet is értenek velem és a véleményemmel annak külön örülök! smileeee.gif

Egyébként mostanában mindegyik topikban ezt csinálja az adott ominózus fórumozó. A saját kedvencein kívül egyébként a többi mind rossz és igénytelen. P*fám leszakadt, hogy az Adeles topikba is mit írt. Aztán nem reagáltam rá. Minek? Van jobb dolgom is, mint őt szórakoztatni szombat délután. unsure.gif Egyébként én is úgy vettem észre, hogy írt, hogy néha-néha benézek ide, mert valóban irigylésre méltó hangulat van a topikban és kikapcsolódás sokszor csak úgy jó olvasgatni a hozzászólásokat, annak fényében, hogy nem rajongok ezért a bandáért. Lehet aztán, hogy általatok fogom esetleg megkedvelni őket, ki tudja.XD

De a stílusa egyébként tényleg hihetetlen idegesítő, aztán neki áll feljebb, hogyha egy rajongói témába bepofátlankodik és ócsárolja a téma főszereplőit. Oké, néha én is ironizálok itt-ott egy-két szánalmas cölöbről (pl. bíbőr, szelina, de most már demi is felkerült a listára), de az, hogy idejöjjek, osszam az észt...hát... izé... blink.gif Ez a topik valóban az adott együttesről és annak a tagjairól szól, tehát magától értetődő, hogy rajongóknak nyílt. Én speciel szeretem itt olvasgatni a hozzászólásokat, a kép beszúrások is tetszenek és tényleg úgy, jó a hangulat.smileeee.gif Egyszerűen hihetetlenül ráért. Bárcsak nekem lenne ennyi szabad percem! De az meg pluszba felnyomta a pumpát, hogy az egyik Staritys barátnőm általi véleményt szúrta be hihetetlen nagy hasonlóságokkal megfűszerezve. Engem inkább ez sarkalt arra, hogy ne hagyjam szó nélkül. Lényeg, jó a topik, jó a hangulat, ne hagyjátok, hogy bárki is elrontsa, csak, mert hétvégén nincsen jobb dolga!smileeee.gif
13 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Corby, belieber11, TbRéku, BeautifulTears, x Maite_Sandra x, WhiteRosee, Black Hearth2, DisneyFans, twilightgirl0910, kesty, pink_bunny, forever.romanci
2012. március 04. 03:13 #750
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat és télleg jó látni, mennyire szeretitek a srácokat. smileeee.gif Én speciel nem vagyok odaáig értük. Bár az is igaz, hogy néhány hete hallok róluk és nem hallgattam tőlük még sok zenét. rolleyes.gif De a One Thing kifejezetten tetszik, a zenének nagyon jó hangulata van. thumbsup.gif "Próbálok" velük haverkodni, hiszen a mostani kedvenc bandám iránt se éreztem először szimpátiát. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: TbRéku, x Maite_Sandra x, twilightgirl0910, Amcs28, forever.romanci
2012. március 04. 09:15 #751
N.Dobrev
N.Dobrev
 
StátuszI love Kim but she's like the most boring person ever -Scott Disick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 1289
Csatolások: 670
Azonosító: 163475
Offline offline
[quote=Vegas,2012.03.03. 12:14~2874137]Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva.

Már elnézést 5 tehetségtelen Bieber-féle kisfiú?
Bennük több hang van ,mint Bieber-ben valaha is volt.
Hallgasd meg a Moment vagy az I Want c. dalukat.
Mert Seherezádé röfögése tényleg nagy tehetség.
11 felhasználónak tetszik: TbRéku, x Maite_Sandra x, Corby, Barbii, DisneyFans, twilightgirl0910, belieber11, KathPierce., pink_bunny, Amcs28, forever.romanci
2012. március 04. 09:37 #752
- törölt felhasználó -    
Idézet (TbRéku @ 2012.03.03. 18:32)
Olyan fura, hogy csak négyen vannak.sad.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0b7vrYSGp1qij5jao1_r3_500.png
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m0arfg8t771qij5jao1_500.png

sad.gif isteneem! ezt valahogy képtelen vagyok felfogni..
eddig nem tudtam válaszolni azokra a hozzászólásokra amik Zayn-ről szóltak, mert egyszerűen összeszorult a szívem és képtelen voltam bármit is írni..
szörnyű így látni a fiúkat, és ami (számomra) a legszörnyűbb, hogy Louis-nak még csak a szája sarka sem görbül.. pedig ő mindig mosolyog..
még most is a sírás kerülget... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: TbRéku, x Maite_Sandra x, Lili153, pink_bunny, Amcs28, one direction zoé, forever.romanci
2012. március 04. 09:46 #753
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
A pofátlan felhasználóhoz:
Nagyon unatkoztál? ("költői" kérdés)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425366_178502195599052_140534609395811_284886_222766700_n.jpg
heart.gif

azta.. heart.gif
13 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, DisneyFans, brigicyy, TbRéku, twilightgirl0910, belieber11, kesty, Lili153, nicol bellox, itsmestella, Amcs28, one direction zoé, Small Selena .
2012. március 04. 10:01 #754
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Bocs,hogy ide írom,de nem tudok sem üzenetet írni,sem az üzenőfaladra firkantani BeautifulTears.
Visszament a szavazat.Tetszik a profilod. (:






‎-Senki sem tökéletes!
-Helló,a nevünk One Direction
:'D ♥♥
3 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, Lili153, Amcs28
2012. március 04. 10:04 #755
- törölt felhasználó -    
Idézet (x Maite_Sandra x @ 2012.03.04. 10:01)
Bocs,hogy ide írom,de nem tudok sem üzenetet írni,sem az üzenőfaladra firkantani BeautifulTears.
Visszament a szavazat.Tetszik a profilod. (:

Hoppá, bocs, elfelejtettem hogy nem tudsz. rohog.gif
És köszönöm szépen. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x
2012. március 04. 11:16 #756
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Ezt mindenkinek muszáj megnéznie! cray.gif
15 felhasználónak tetszik: TbRéku, Corby, WhiteRosee, brigicyy, x Maite_Sandra x, DiscoDiva, Barbii, DisneyFans, ItsLénaa, twilightgirl0910, belieber11, kesty, Lili153, itsmestella, Amcs28
2012. március 04. 11:36 #757
ashleydark
ashleydark
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 1
Azonosító: 154731
Offline offline
olyan cukik!! <3
2012. március 04. 11:37 #758
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Lehet, hogy már berakta ezt a videót valaki de azért itt van.xd
heart.gif

http://www.youtube.com/user/OneDirectionVEVO?feature=watch
8 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Barbii, DisneyFans, belieber11, Eszter655, kesty, nick j and selena g, Amcs28
2012. március 04. 11:43 #759
one direction
one direction
visszatérő vendég
 
StátuszHarry.♥♥♥♥♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 0
Azonosító: 169525
Offline offline
jó lett.biggrin.gif arik mind.<3
2012. március 04. 12:00 #760
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Harry és az ezer wattos mosolya. rohog.gif
19 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, TbRéku, brigicyy, DiscoDiva, Barbii, x Maite_Sandra x, nvirág, DisneyFans, Bius40, belieber11, Eszter655, kesty, Lovelygirl98, itsmestella, pink_bunny, Amcs28, one direction zoé, Small Selena ., ItsLénaa
970 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok