Starity

Bang Yong Guk

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 16. 21:12 #1
- törölt felhasználó -    
Mivel láttam,hogy nem cisnált róla még senki sem témát így gondoltam csinálok egyet,ahol kitárgyalhatunk róla mindent,hiszen megérdemli,hogy itt starity-n legyen saját témája,mert igazán tehetséges emberről van szó. wub.gif

Az igazság az,hogy szerelmes lettem Yoseob-bal és Jieun-nal való közös számukba.Egyszerűen tökéletes rapper,és igazán tehetséges is.A számai érzelmesek amik szinte hozzávalóak is.Remélem azért sokáig látjuk még a zeneiparban és több-több koreai énekessel fog együtt dolgozni.
2011. december 16. 21:32 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.12.16. 21:12)
Mivel láttam,hogy nem cisnált róla még senki sem témát így gondoltam csinálok egyet,ahol kitárgyalhatunk róla mindent,hiszen megérdemli,hogy itt starity-n legyen saját témája,mert igazán tehetséges emberről van szó. wub.gif 
Az igazság az,hogy szerelmes lettem Yoseob-bal és Jieun-nal való közös számukba.Egyszerűen tökéletes rapper,és igazán tehetséges is.A számai érzelmesek amik szinte hozzávalóak is.Remélem azért sokáig látjuk még a zeneiparban és több-több koreai énekessel fog együtt dolgozni.


Jó ötlet volt ez a topic thumbsup.gif én is imádom. wub.gif
Nagyon jó rappernek tartom (bár mondjuk nálam csak a harmadik). Az I Remember videóban imádtam meg, de a mostani kedvencem ez:

Hát itt behalok tőle és Zelo is nagyon cuki. wub3.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, ClaudiaYoseob
2011. december 16. 21:41 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.16. 21:32)
Jó ötlet volt ez a topic  thumbsup.gif én is imádom. wub.gif 
Nagyon jó rappernek tartom (bár mondjuk nálam csak a harmadik). Az I Remember videóban imádtam meg, de a mostani kedvencem ez:

Hát itt behalok tőle és Zelo is nagyon cuki. wub3.gif  wub.gif


Igen szerintem is nagyon jó ez a szám.Tökéletes párosítás volt Zelo és Bang Yong Guk.Zelo hangja nagyon tetszik hiszen nem olyan mély rap és Bang Yong Guk,hát róla nem tudok mit mondan szeritem tökéletes.Viszont a klip is nagyon tetszik nekem ötletes volt nagyon. cool.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok