Starity

Elnöki lakosztályban szállt meg Justin Bieber és Selena Gomez

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 24. 20:42 #201
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (gyurmii @ 2012.02.24. 12:23)
Na! Nem te osztod mindig, hogy Selena nem szórja a pénzt? Most meg, azt mondod, hogy "Hát igen... Ilyen, ha az embernek van pénze." Hát tudod, nevetséges vagy, de még én vagyok a se**nyalója, komolyan mondom nevetséges vagy és gyerekes is, olyan gyerekes vagy kicsikém, hogy az már fáj, nem veszed észre, hogy folyamat magad ellen beszélsz, most nézegetem a hozzászólásaid cikkekhez és minden egyes alkalommal amikor Selenáról van szó, mint a kis pulikutyája, "jaj én már annyira szeretem Selenát, hogy el sem tudom mondani...", de ha Mileyról van szó mindjárt egy hü*ye kur*a.

Ember, te jól rám vagy állva. Hát szállj le rólam, és hagyj békén, mert NEM VAGYOK KÍVÁNCSI RÁD! Hát gyerekek komolyan mondom, én nem tudom, hogy mi van itt. mellow.gif Nem azért van a fórum, hogy mindenki kimondhassa a véleményét? Hát akkor meg miért kell belekötni? Én nem értem. Amúgy kedves gyurmácska, vagy hogy is hívnak, én azt mondom mindig, hogy Selena nem költi FELESLEGES dolgokra a pénzét, de ezt Justin fizette, és nem értem, hogy ha van pénze, akkor miért ne kezdhetne vele, amit akar. mellow.gif Kiakasztasz. mellow.gif
2012. február 28. 16:58 #202
gyurmiiiii
gyurmiiiii
 
StátuszA kiabálásnál a mosolygós irónia sokkal kegyetlenebb fegyver.;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.16.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 97
Azonosító: 149380
Offline offline
Idézet (gyurmii @ 2012.02.24. 12:23)
Na! Nem te osztod mindig, hogy Selena nem szórja a pénzt? Most meg, azt mondod, hogy "Hát igen... Ilyen, ha az embernek van pénze." Hát tudod, nevetséges vagy, de még én vagyok a se**nyalója, komolyan mondom nevetséges vagy és gyerekes is, olyan gyerekes vagy kicsikém, hogy az már fáj, nem veszed észre, hogy folyamat magad ellen beszélsz, most nézegetem a hozzászólásaid cikkekhez és minden egyes alkalommal amikor Selenáról van szó, mint a kis pulikutyája, "jaj én már annyira szeretem Selenát, hogy el sem tudom mondani...", de ha Mileyról van szó mindjárt egy hü*ye kur*a.

Ember, te jól rám vagy állva. Hát szállj le rólam, és hagyj békén, mert NEM VAGYOK KÍVÁNCSI RÁD! Hát gyerekek komolyan mondom, én nem tudom, hogy mi van itt. mellow.gif Nem azért van a fórum, hogy mindenki kimondhassa a véleményét? Hát akkor meg miért kell belekötni? Én nem értem. Amúgy kedves gyurmácska, vagy hogy is hívnak, én azt mondom mindig, hogy Selena nem költi FELESLEGES dolgokra a pénzét, de ezt Justin fizette, és nem értem, hogy ha van pénze, akkor miért ne kezdhetne vele, amit akar. mellow.gif Kiakasztasz. mellow.gif

Hát na ez az ha van pénze, amit ő keresett meg kemény munkával, akkor mért nem költhetné arra amire akarja? Csi**ka..!
2012. február 28. 17:01 #203
- törölt felhasználó -    
Elnököknek képzelik magukat,vagy mi?
2012. március 09. 22:53 #204
mileycyrusfannnn
mileycyrusfannnn
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 158208
Offline offline
Haha Gyurmiiiii kajakra igazad van!! Már én is nagyon unom ezt a csajszit wink.gif
2012. május 27. 14:24 #205
directioner776
directioner776
visszatérő vendég
 
StátuszYeah, i'm a Directioner.. got a problem? ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171808
Offline offline
aki megteheti...
2013. május 08. 12:43 #206
B.viki
B.viki
új tag
 
StátuszHello
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.07.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 201562
Offline offline
aki megteheti az tegye nem a mi dolgunk
2019. május 16. 18:36 #207
- törölt felhasználó -    
Nem tudom most se, hogy Selena mit lát ebben az emberben...
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok