Shannon Elizabeth /11x/
2004. december 31. 13:50
#4
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
ezek nagyon helyes képek! egy GYÖNYÖRŰ nőről! de nem tettem már fel ezeket? vagy csak akartam?
2004. december 31. 13:51
#5
|
eno |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.05. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 1264 Azonosító: 1082 offline
|
Idézet(zero_cool51 @ 2004, December 31. - 13:37)
ezek nagyon helyes képek! egy GYÖNYÖRŰ nőről! de nem tettem már fel ezeket? vagy csak akartam?
[right][/right]
[right][/right]
Szerintem csak akartad
2004. december 31. 17:39
#7
|
eno |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.05. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 1264 Azonosító: 1082 offline
|
1. Mielott felrakok kepeket , megnezem h. voltak-e mar ,es mivel nem voltak
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
de valamien szinten bant , hogy felraktam X kepet , (AKT kepet nem hiaba nem raktam tobbet ki , mert nem tudtam h. ezt az egyet
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
2004. december 31. 18:13
#8
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(eno @ 2004, December 31. - 17:26)
1. Mielott felrakok kepeket , megnezem h. voltak-e mar ,es mivel nem voltak
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
de valamien szinten bant , hogy felraktam X kepet , (AKT kepet nem hiaba nem raktam tobbet ki , mert nem tudtam h. ezt az egyet
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
[right][/right]
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
[right][/right]
Eno én megértelek, de ezek egy része tényleg fennt van http://www.hqparadise.hu/index.php?showtop...34&hl=Elizabeth
És ne keseredj el, mert a legjobbakkal is előfordul a repost, és a többi akt képet is szívesen látjuk itt, úgyhogy várjuk őket.
(Csak pornográf képek nem megengedettek, de erről itt nincs szó, szerintem.)
És még annyit, hogy ne csak azt írjátok, hogy "lehet, hogy fenntvannak", hanem a linkjét is rajkátok be, hogy ne alakuljon ki belőle ilyen vita. Köszi!
2004. december 31. 19:17
#9
|
eno |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.05. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 1264 Azonosító: 1082 offline
|
Ezek szerint en neztem el , de en csak "Photoshoot" alatt neztem ott nem volt,
utanna gondoltam arra , hogy mar volt ien post csak torolte valameik szolgaltato!
De ezek utan meg jobban figylek
utanna gondoltam arra , hogy mar volt ien post csak torolte valameik szolgaltato!
De ezek utan meg jobban figylek
2005. január 01. 12:46
#10
|
|
ViCCAP-tain |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 5588 Csatolások: 96 Azonosító: 11 offline
|
Mivel én is megbotolok (Ahogy a Besenyőpistabácsi mondaná) párszor, így nagyon is megértem ha véletlen ujra felkerül egy két kép. És ember legyen a talpán aki megkezdett sorozatokból kiszűri, hogy mi volt és mi nem.
Mivel
kolléga is az én szörnyszülöttem elárulom, hogy csak a dühítő számű repostok ébresztik fel a stázisból egy- egy véletlen felett ő is átsiklik 
Szal köszi a képeket!
Itt a Boldog Új év, így a boldottá (eee ööm eee bódottá) szellemében kitöröltem pár hozzászólást amik szerintem a tegnapi fárasztó bulik hatására, nem úgy sikerültek ahogy azt a szerőjük is akarta.
fő a békesség (meg a forralt borom de abból nem adok
)
Mivel
kolléga is az én szörnyszülöttem elárulom, hogy csak a dühítő számű repostok ébresztik fel a stázisból egy- egy véletlen felett ő is átsiklik Szal köszi a képeket!
Itt a Boldog Új év, így a boldottá (eee ööm eee bódottá) szellemében kitöröltem pár hozzászólást amik szerintem a tegnapi fárasztó bulik hatására, nem úgy sikerültek ahogy azt a szerőjük is akarta.
fő a békesség (meg a forralt borom de abból nem adok
2005. január 02. 03:52
#11
|
|
doncartouch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 1188 Csatolások: 192 Azonosító: 54 offline
|
Idézet(ViC @ 2005, January 1. - 12:33)
Mivel én is megbotolok (Ahogy a Besenyőpistabácsi mondaná) párszor, így nagyon is megértem ha véletlen ujra felkerül egy két kép. És ember legyen a talpán aki megkezdett sorozatokból kiszűri, hogy mi volt és mi nem.
Mivel
kolléga is az én szörnyszülöttem elárulom, hogy csak a dühítő számű repostok ébresztik fel a stázisból egy- egy véletlen felett ő is átsiklik 
Szal köszi a képeket!
Itt a Boldog Új év, így a boldottá (eee ööm eee bódottá) szellemében kitöröltem pár hozzászólást amik szerintem a tegnapi fárasztó bulik hatására, nem úgy sikerültek ahogy azt a szerőjük is akarta.
fő a békesség (meg a forralt borom de abból nem adok
)
Mivel
kolléga is az én szörnyszülöttem elárulom, hogy csak a dühítő számű repostok ébresztik fel a stázisból egy- egy véletlen felett ő is átsiklik Szal köszi a képeket!
Itt a Boldog Új év, így a boldottá (eee ööm eee bódottá) szellemében kitöröltem pár hozzászólást amik szerintem a tegnapi fárasztó bulik hatására, nem úgy sikerültek ahogy azt a szerőjük is akarta.
fő a békesség (meg a forralt borom de abból nem adok
(eno, a lényeget kiemeltem
2006. január 03. 03:33
#14
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
Idézet(eno @ 2004, December 31. - 17:39)
1. Mielott felrakok kepeket , megnezem h. voltak-e mar ,es mivel nem voltak
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
de valamien szinten bant , hogy felraktam X kepet , (AKT kepet nem hiaba nem raktam tobbet ki , mert nem tudtam h. ezt az egyet
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
hat fel tettem.
2. Habar lehet nem kene
egyaltalan mennyire toleraljak)mindenki massal van elfoglalva , mast megkoszon de igy
mintha kozom nem lenne hozza ..
3. BUEK minden kedves forumtagnak es a szerkesztosegnek !
köszönöm, ez sztem lemaradt így nézve...
de hidd el tudom milyen érzés. az elmult 1 hétben nyitottam vagy 50 témát, kb 700 képpel, és jött kb 10 reply.
de nem baj, mert nem az a lényeg, hogy hány hozzászólás jött, hanem az, hogy tagja lehetek a társaságnak, és ha találok szép képeket, akkor azokat megosszam veletek. szóval fel a fejjel...
ja és hogy nem válaszolnak, az fele olyan szar érzés, mint amikor régebben tárhelyemet törölte a freeweb (mind a 3-at) s igy vagy 1 gigányi kép lett oda a fórumról. na AZ szar érzés. Azért is jó ez a freespace-es feltöltés.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
0 felhasználónak tetszik:



