Starity

Miért nem jön nekem össze az INFRA kapcsolat?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. december 10. 13:26 #1
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! NOKIA 6070-es telefonom van infra porttal, és Windows XP-SP2 rendszerem a számítógépen. A problémám pedig az, hogy elvben minden stimmel (a telefon infra portja mûködik, a megfelelõ program és driverek fel vannak telepítve, a telefonon a port aktíválva van, az USB-s infraolvasó jó), mégsem tudom összehozni a kapcsolatot a számítógéppel, csak a "kapcsolódás" felirat megy és nem történik semmi...

A programot is már többször leszedtem, újratelepítettem, még úgy is megpróbáltam, hogy töröltem minden "belekutyulását" a registrybõl, de a probléma továbbra sem oldódott meg. Igaz, hogy a NOKIA PC Suite 6.7-es verziójával egyszer-kétszer valami véletlen folytán sikerült összehozni a kapcsolatot, de amikor másodszorra indítottam el a programot, már semmi, a legújabb verzióval is megpróbáltam, de azzal végképp semmi sem történik, teljesen reménytelen.

Valaki meg tudná mondani, hogy mi a szent sz@r van ilyenkor? Elõre is köszi...
2006. december 14. 13:12 #2
- törölt felhasználó -    
Sehol, senki? Hát hol vannak a nagy mobil szakértõk? unsure.gif
2006. december 14. 13:29 #3
Gereb
Gereb
a szabalyzat is monnyonle
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.11.
Hozzászólás: 9134
Csatolások: 28411
Azonosító: 135
Offline offline
en is eleg sokat szittam az usb-s infra vs. nokia mittomenhanyezer komboval, aztan szereztem egy rs232-es infrat es lass csodas, mint a vazelines villam smile.gif

hogy miert? ne kerdezd, nem ertek a lovakhoz! drinks.gif
2006. december 14. 14:24 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gereb @ 2006. December 14. - 13:29)
en is eleg sokat szittam az usb-s infra vs. nokia mittomenhanyezer komboval, aztan szereztem egy rs232-es infrat es lass csodas, mint a vazelines villam smile.gif

hogy miert? ne kerdezd, nem ertek a lovakhoz! drinks.gif


Én is a szar USB-re gyanakszom... (nekem már olyat is játszott, hogy hol felismerte az optikai egeret, hol nem... de csak úgy egyszer csak, amikor éppen rájött)
Mást nem tudok elképzelni, mert azt nem hinném, hogy a vadonatúj mobillal lenne a gond. Köszi a választ! wink.gif
2006. december 14. 14:29 #5
Luki
Luki
Volt Repost Checker™ v2.0
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 5702
Csatolások: 3363
Azonosító: 194
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. December 14. - 15:24)
Köszi a választ! wink.gif

Na, ugye! Mondtam én. wink.gif
2006. december 14. 14:36 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(Luki @ 2006. December 14. - 14:29)
Na, ugye! Mondtam én. wink.gif


Neked is köszi! wink.gif

Ha még esetleg tudtok tanácsokat adni a témában, szívesen fogadom, ezek szerint (gondolom) nem vagyok egyedül a problémával...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!