VV Éva perel!
2012. január 07. 19:51
#82
|
|
dave095 |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 7183 Csatolások: 83636 Azonosító: 114760 offline
|
Idézet (sipy97 @ 2012.01.07. 19:24)
Zsófikában, ha lehet így mondani, pozitívan csalódtam, hogy nem kért el húszezreket, meg ilyenek .. 
Most nem azért, de szerintem még 10 rugó is rengeteg pénz 3 vagy 4 perces szereplésért egy senkitől.
2012. január 07. 19:59
#83
"ő nem arra mondott igent. Mivel, hogy a kocsiban ült, és nem figyelt arra, amit a humorista kérdezett tőle.." Mekkora szar duma! Ez is csak egy olcsó ribi,aki mindent elválal csak hogy a középpontban legyen.Ostoba picsa.
2012. január 07. 20:16
#84
|
|
FruFruChanAll My Life/By My Life™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 11.09.05. Hozzászólás: 1645 Csatolások: 4550 Azonosító: 160107 offline
|
Persze..csak hazudik.olyan átlátszó..Mellesleg remélem nem vezetett mert aközben nem lehet telefonálni XD
2012. január 09. 15:56
#86
|
|
Rózsapirosvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.22. Hozzászólás: 171 Csatolások: 0 Azonosító: 162452 offline
|
ó, ez a kifogás! tiszta szánalom -.-
2012. február 08. 18:28
#87
|
Cecíliaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.05. Hozzászólás: 14 Csatolások: 0 Azonosító: 168654 offline
|
"Somogyi András, a népszerű humorista szilveszterkor megviccelt pár hazai sztárt. Elváltoztatott hangon hívta fel a gyanútlan celebeket."
Az Éva mitől lenne celeb, vagy sztár?
Az Éva mitől lenne celeb, vagy sztár?
2013. január 02. 23:56
#88
|
Erowingúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.11. Hozzászólás: 30 Csatolások: 0 Azonosító: 136156 offline
|
Most tényleg, ha a mai világban attól celeb a celeb, hogy mindenkivel lefekszik, örjön a tévében, hülyét csinál magából akkor valahogy lehet le kell mondanom az RTL, TV2, meg egyéb ilyen szánalmasabb tévé adót mert ilyen kókler majmokra valahogy nem vevő az izlésficamom.. :$ Meg, hát most mi ez a "CELEB" kifejezés??? hugyos taknyos buzik veretik magukat a tévében ettől lesz valaki "celeb" ... szánalmas a mai világ inkább 1000X a világ vége jönne... édes istenem de jó is lenne:))))))))))
2014. június 02. 21:04
#89
|
|
Fehér Nikolett Nikivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.01. Hozzászólás: 356 Csatolások: 87 Azonosító: 225241 offline
|
igen bírom ezt Somogyit xD Jó parodista.
Éva megaszondja: "nem én a hugom vagyok" . Ez a csaj kész xD
Éva megaszondja: "nem én a hugom vagyok" . Ez a csaj kész xD
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline




