Starity

Fény derült a The Voice segítőtársaira

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 07. 11:18 #1
cinthyy
cinthyy
visszatérő vendég
 
StátuszSo thanks for makin' me a FIGHTER!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 136527
Offline offline
Ahogyan a The Voice első szériájában, Christina, Blake, Cee Lo és Adam ismét kapnak szakmai segítséget, hogy Amerika új csillaga biztosan jó választás legyen.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. január 07. 11:24 #2
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Nem nagyon követem őket bocs tongue.gif
2012. január 07. 12:26 #3
- törölt felhasználó -    
like me hát énsexd
2012. január 07. 12:29 #4
- törölt felhasználó -    
sajna nem követem őket sad.gif
2012. január 07. 13:28 #5
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Alig várom már a második évad kezdetét, nagyon tetszett a műsor, és Xtina mellett a többi zsűritagot is nagyon megszerettem. Blake-nek például nagyon jó humora van, és a hangja sem semmi, annak ellenére, hogy a country nem az én műfajom.
A zsűri közös produkciójára is kíváncsi vagyok már, az előző évadban előadott Crazy zseniális volt, na meg a versenyzők is már félprofi előadók, így zeneileg mindig nagyon színvonalas produkciókat lehetett hallani. A zsűri között pedig rendesen működik a kémia, így a show ezen része sem unalmas.
Annak is érdemes legalább a produkciókat meghallgatni, aki angolul nem ért, mert kevés olyan jó énekest lehet hallani, mint amennyi a Voice-ban feltűnik. Na szóval várom már smileeee.gif
2012. január 07. 13:32 #6
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
A Voice egyik legnagyobb értéke számomra pedig egyértelműen az volt, hogy a műsor végén a finalista versenyzőknek a zsűrivel össze kell dobniuk egy saját dalt is, így nem csak más előadok dalaival, hanem a sajátjaikkal is versenyezhetnek. A másik amiért imádom a showt, hogy a zsűri senkire sem erőltet olyan stílust, ami nem illik hozzá vagy nem tetszik nekik. Hagyják, hogy olyan dalokat énekeljenek, amelyeket ők szeretnek, és amit ők szívesen fel is vállalnak. Ráadásul a műsor elején nincs az a válogatás, amin a béna embereken lehet szórakozni, amit én sosem szerettem.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. január 07. 13:51 #7
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Annyira nem követem őket biggrin.gif
2012. január 07. 14:34 #8
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
prézli
Alanis Morisette ér valamit a segítők közül.


Lionel Richie? Hahó? Szóval egy Grammy és Oscar nyertes énekes/dalszövegíró ne érne semmit? Ez azért durva. Jewel pedig csak hazánkban nem ismert, érdemtelenül, de ezen nem csodálkozom, ahol egy Fluorkáért rajong az ország, ott megérdemeljük a pocsék zenét.
Thicke pedig olyanoknak írt dalokat, mint Jennifer Hudson, Usher, Mary J. Blidge, Christina Aguilera..
De persze igazad van, csak Alanis neve ér valamit a segítők közül... pfff... Lionel Richie? Tényleg?
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. január 07. 15:08 #9
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2061
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Adam *-*
Nem néztem eddig,de most már szerintem nézni fogom. wink.gif
2012. január 07. 15:17 #10
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (amileroable @ 2012.01.07. 13:32)
A Voice egyik legnagyobb értéke számomra pedig egyértelműen az volt, hogy a műsor végén a finalista versenyzőknek a zsűrivel össze kell dobniuk egy saját dalt is, így nem csak más előadok dalaival, hanem a sajátjaikkal is versenyezhetnek. A másik amiért imádom a showt, hogy a zsűri senkire sem erőltet olyan stílust, ami nem illik hozzá vagy nem tetszik nekik. Hagyják, hogy olyan dalokat énekeljenek, amelyeket ők szeretnek, és amit ők szívesen fel is vállalnak. Ráadásul a műsor elején nincs az a válogatás, amin a béna embereken lehet szórakozni, amit én sosem szerettem.


A hollandok kreatív népek, ugye? rohog.gif
Nekem tetszik a műsor formátuma, sokkal jobbnak tűnik, mint az X-Factor vagy a Britain Got Talent, attól függetlenül nem nézem, mert számomra elég volt a tehetségkutatásból. Megnézük a brit változat első epizódját (ahogyan a us verzióval is tettem), összehasonlításként aztán pont, kalap kabát. Ez a háttal ülő zsűris dolog nagyon jól hangzik, de sajnos nem hiszem el, hogy tényleg így működik. Jó embereket választanak ki, de hogy a kinézet nem jelent semmit, csak mert háttal ülnek a versenyzőknek, nos, nem hinném, hogy ez Amerikában így működik. Az eredetit nem láttam, talán a holland verzióban sem írják a homlokukra, hogy valójában ez meg az van, szóval nem tudhatom. Annyi biztos, hogy a nézettség minden csatornának kell. Szerintem amúgy Christina a legjobb zsűritag , bebizonyította, hogy nem csak a hangja szép és jó, de végre egy ember, aki ért is ahhoz, amiért odatették.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. január 07. 16:40 #11
niczy
niczy
 
Státusz"...csak te maradj meg nekem,csak te maradj meg...♥LeanderRising♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 88
Azonosító: 124067
Offline offline
Idézet (amileroable @ 2012.01.07. 14:34)
prézli 
Alanis Morisette ér valamit a segítők közül.

Lionel Richie? Hahó? Szóval egy Grammy és Oscar nyertes énekes/dalszövegíró ne érne semmit? Ez azért durva. Jewel pedig csak hazánkban nem ismert, érdemtelenül, de ezen nem csodálkozom, ahol egy Fluorkáért rajong az ország, ott megérdemeljük a pocsék zenét. 
Thicke pedig olyanoknak írt dalokat, mint Jennifer Hudson, Usher, Mary J. Blidge, Christina Aguilera..
De persze igazad van, csak Alanis neve ér valamit a segítők közül... pfff... Lionel Richie? Tényleg?




egyetértek!!! Lionel sokat tett le az asztalra...smileeee.gif
2012. január 08. 12:08 #12
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (amileroable @ 2012.01.07. 14:34)
prézli 
Alanis Morisette ér valamit a segítők közül.

Lionel Richie? Hahó? Szóval egy Grammy és Oscar nyertes énekes/dalszövegíró ne érne semmit? Ez azért durva. Jewel pedig csak hazánkban nem ismert, érdemtelenül, de ezen nem csodálkozom, ahol egy Fluorkáért rajong az ország, ott megérdemeljük a pocsék zenét. 
Thicke pedig olyanoknak írt dalokat, mint Jennifer Hudson, Usher, Mary J. Blidge, Christina Aguilera..
De persze igazad van, csak Alanis neve ér valamit a segítők közül... pfff... Lionel Richie? Tényleg?


meghajolo.gif
Plusz Babyface sem egy kis név (na persze itthon...), kb. többet tett a zenéért, mint az összes ma népszerű sztár együttvéve.

Idézet
Edmonds works with many successful performers in contemporary music. “I’m Your Baby Tonight,” produced for Whitney Houston, was his first #1 Top 40 hit in the US. He also wrote and produced Boyz II Men's "End of the Road" and "I'll Make Love to You," both of which established records for the longest stay at #1 on the Billboard Hot 100 chart. He co-wrote, co-produced, and provided backing vocals on Madonna's 1995 Bedtime Stories, which featured the 7-week #1 hit "Take a Bow," and shared billing with Eric Clapton on the chart-topping Grammy winner "Change the World" from the Phenomenon soundtrack. He also wrote and produced the #1 hit "Exhale (Shoop Shoop)" for Whitney Houston as well as the rest of the critically acclaimed 10 million selling Waiting to Exhale soundtrack in 1995, which spawned additional hits for Whitney Houston, Brandy and Mary J. Blige.
Additionally, Edmonds has produced and written music for many artists including Carole King, Patti LaBelle, Chaka Khan, Aretha Franklin, Madonna, Janet Jackson, Al Green, Beyoncé, Diana Ross, Sheena Easton, Toni Braxton, Michael Jackson, Michael Bolton, Paula Abdul, Pebbles, Tevin Campbell, Bobby Brown, Whitney Houston, Brandy, Mary J. Blige, Tamia, Shola Ama, 3T, Sisqó, Dru Hill, Fall Out Boy, Céline Dion, Katharine McPhee, Mariah Carey, Vanessa L. Williams, Chanté Moore, En Vogue, Eric Clapton, Kenny G, Kristinia DeBarge, Lil Wayne, Japanese singer Ken Hirai, P!nk, Marc Nelson, TLC, and Phil Collins among others. He received three consecutive Grammy Awards for Producer of the Year in 1995–1997.
2012. január 08. 13:23 #13
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
nem ez a német tehetség kutató ami a PRO7 meg a SAT1en is fut?
2012. január 08. 15:33 #14
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
A The Voice amerikai változata a holland licenc alapján készül, úgy tudom német verziója még nincs a műsornak @Pocher.
2012. január 09. 13:05 #15
monika_10
monika_10
új tag
 
StátuszVas happenin' ? :>
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 129627
Offline offline
ilyen volt romaniaba is osszel smileeee.gif
2012. január 09. 14:45 #16
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
@Pocher a tehetségkutató nem német, de német változata is van.
2012. február 11. 15:08 #17
Mercy Lisa
Mercy Lisa
visszatérő vendég
 
StátuszSTOP BITCHING, START A REVOLUTION!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 3
Azonosító: 143373
Offline offline
Hajrá Team X-Tina!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!