Placebo
2012. szeptember 16. 00:01
#261
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Tényleg, hallottad, hogy a finnországi koncert le lett mondva Brian gyanított mandula gyulladása miatt? Remélem, ez most nem csak egy kifogás, mert ismét kiütötte magát. Mert jó, az sem jó, ha beteg, sőt, de nem akarom, hogy ismét függővé váljon... Kissé paranoiás vagyok, azt hiszem... Bízhatnék jobban Brianben, de még a múltkori miatt aggódok, hogy mi lesz vele... :/
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 00:22
#263
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.15. 23:53)
Haha, na igen, Stef se semmi. Ah, bárcsak visszalehetne menni az időbe és eljuthatnék egy ilyen koncertjükre.
És hát igen, a lány nagyon szerencsés.
Úúú, ezt a számot is imádom.
Ööö, ezt hallottad már?
Ez egy ilyen... "gaysong", úgyhogy nem nehéz kitalálni a tartalmát.
Úgy imádom, amilyen... ártatlan hangon végigénekli.
D "Embrasse moi, mets ton doigt dan mon cul" - Csókolj meg, dugd fel az ujjad a s*ggembe...
Úúú, még nem hallottad? Na, akkor örülök, hogy sikerült sokadszorra is valami újat mutatnom.
D
Úúú, ez az első videó nagyon durva. Sok szabadideje lehetett.
D
És igen, az akusztikus This Picture csodálatos.
Ezeket láttad már? Aktuális kedvenc élőfelvételek.
És hát igen, a lány nagyon szerencsés.
Úúú, ezt a számot is imádom.
Ööö, ezt hallottad már?
Ez egy ilyen... "gaysong", úgyhogy nem nehéz kitalálni a tartalmát.
Úúú, még nem hallottad? Na, akkor örülök, hogy sikerült sokadszorra is valami újat mutatnom.
Úúú, ez az első videó nagyon durva. Sok szabadideje lehetett.
És igen, az akusztikus This Picture csodálatos.
Ezeket láttad már? Aktuális kedvenc élőfelvételek.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 00:25
#265
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 00:22)
Ah igen, nagyon jól néz ki rajta, az tény.
Én mostanában erre kelek, olyan megnyugtató.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 00:27
#266
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 00:01)
Tényleg, hallottad, hogy a finnországi koncert le lett mondva Brian gyanított mandula gyulladása miatt? Remélem, ez most nem csak egy kifogás, mert ismét kiütötte magát. Mert jó, az sem jó, ha beteg, sőt, de nem akarom, hogy ismét függővé váljon... Kissé paranoiás vagyok, azt hiszem... Bízhatnék jobban Brianben, de még a múltkori miatt aggódok, hogy mi lesz vele... :/
Nem hallottam róla!
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 00:31
#267
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 00:25)
Ah igen, nagyon jól néz ki rajta, az tény.
Meg itt a hangja is annyira lágy, de mégis erőteljes és áááh.
Én mostanában erre kelek, olyan megnyugtató.
Én mostanában erre kelek, olyan megnyugtató.
Hm... Ezt de rég hallottam.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 00:31
#268
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 00:27)
Nem hallottam róla!
Nagyon remélem nem esett vissza, inkább legyen beteg, bár az se jó! De mégis inkább az és ha igen jobbulást neki, bízom benne semmi komolyabb dolog. 
Ezzel én is egyetértek, egy betegségből könnyebb kigyógyulni mint a függőségből... :/ Bár láttam róla egy friss képet, mait, amikor megérkeztek Oroszországba, sál volt rajta, remélhetőleg nem csak alibiből...
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 00:46
#269
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 00:31)
Ezzel én is egyetértek, egy betegségből könnyebb kigyógyulni mint a függőségből... :/ Bár láttam róla egy friss képet, mait, amikor megérkeztek Oroszországba, sál volt rajta, remélhetőleg nem csak alibiből...
Csak nem azért...(remélem) Mondjuk Oroszországban elég hideg van.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 00:50
#270
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 00:46)
Csak nem azért...(remélem) Mondjuk Oroszországban elég hideg van.
Hát azért még nem lehet annyira vészes a hideg... De mondjuk ha tényleges a mandulagyulladása, úgy van, ahogy gondolják, akkor érthető a sál még akkoris, ha nincs olyan hideg.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 00:56
#272
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 00:50)
Hát azért még nem lehet annyira vészes a hideg... De mondjuk ha tényleges a mandulagyulladása, úgy van, ahogy gondolják, akkor érthető a sál még akkoris, ha nincs olyan hideg.
Szerintem tényleg csak beteg inkább, legalább is itt úgy néz ki, kicsit rossz kedvű a drága és sapkát is húz. Ez 2012. 09. 15.-i felvétel. Stefan milyen magas kitűnik a tömegből
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 01:01
#273
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 00:56)
Szerintem tényleg csak beteg inkább, legalább is itt úgy néz ki, kicsit rossz kedvű a drága és sapkát is húz. Ez 2012. 09. 15.-i felvétel. Stefan milyen magas kitűnik a tömegből
Steve meg ahogy mosolyog...
Úúh, mondjuk itt tényleg eléggé betegnek, meg kimerültnek is néz ki. Remélem, hamarosan jobban lesz. :/
Steve pedig nagyon aranyos.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 01:05
#274
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 01:01)
Úúh, mondjuk itt tényleg eléggé betegnek, meg kimerültnek is néz ki. Remélem, hamarosan jobban lesz. :/
Steve pedig nagyon aranyos.
Steve pedig nagyon aranyos.
Tényleg nagyon kimerültnek látszik és inkább betegnek, meg rossz kedvűnek. Szóval aggodalomra nincs ok hogy vissza esett és mihamarabb gyógyuljon meg!!!
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 01:13
#275
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 01:05)
Tényleg nagyon kimerültnek látszik és inkább betegnek, meg rossz kedvűnek. Szóval aggodalomra nincs ok hogy vissza esett és mihamarabb gyógyuljon meg!!!
Hálistennek úgy néz ki, tényleg nincs ok rá, és ennek leírhatatlanul örülök.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 01:19
#276
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.09.16. 01:13)
Hálistennek úgy néz ki, tényleg nincs ok rá, és ennek leírhatatlanul örülök.
Nem szeretném, ha bármi ostobaságot csinálna, főleg, ha már egyszer leállt másfél-két évre.
Meg mondjuk az sem tetszik, hogy beteg, és ezt a koncertet meg - eddig - nem mondták le. Nem szeretném, hogy megint úgy járjon, mint... fogalmam sincs már hol, hogy összeesik a színpadon. 
Nehogy az legyen megint, inkább akkor ne lépjen fel. Az egészsége még is csak jóval fontosabb. De kitudja lehet már most jobban van egy kicsit.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. szeptember 16. 01:23
#277
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.16. 01:19)
Nehogy az legyen megint, inkább akkor ne lépjen fel. Az egészsége még is csak jóval fontosabb. De kitudja lehet már most jobban van egy kicsit.
Hát igen, fontosabb. Egy koncertet el lehet halasztani, át lehet tenni egy másik napra, még ha körülményes is. Jobban jár vele, mintha túlhajszolná magát és kórházba kerülne vele például...:/
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 16. 19:49
#279
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Tudod, tegnap említettem, hogy volt a koncert, amelyiken össze is esett, erre persze, hogy most belefutok abba a videóba...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


