ez csak az én életemből maradt ki eddig?
Placebo
2013. január 27. 17:32
#582
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 17:02)
ez csak az én életemből maradt ki eddig?
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 17:36
#583
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 11:40)
wááá Alszi, köszönöm szépen.
akkor sikerült Briant visszaadnom...?
akkor sikerült Briant visszaadnom...?
Hidd el nálam teljes mértékben igen
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 17:37
#584
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 17:32)
nem láttad?
pl itt is, vagy itt.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 17:38
#585
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 17:36)
Hidd el nálam teljes mértékben igen
Annyira eltudtam képzelni a reakciókat, áh nagyon tetszik. Meg ez a talkshow ötlet... Szerintem fantasztikus lett.

ííí, köszönöm.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 17:41
#586
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 11:44)
hm, a Come Home mostanában nálam is gyakori a szövege miatt.
bár ha a szöveget nézzük, akkor én a The Movie On You Eyelids-el nem tudok leállni. és jézusom, akkor te a legjobb számaikkal kezdted?
én az I Know-t elég sokára ismertem meg. azt tudom, hogy az első az EYEM volt. a többire nem is emlékszem biztosan. 
The Movie On You Eyelids-ről megint csak ezt az egyet találtam
A szemhéjad mozija
Mindig nézem, ahogy alszol,
Mert tudom, hogy nem rólam álmodsz.
Elszívok egy tucat cigarettát,
És elképzelem, hogy létezik két- három módja,
hogy elérjem, hogy belém szeress.
És ne álmodj másról.
A szemhéjad mozijává válni.
A visszatükröződés te vagy.*
A visszatükröződés… te vagy.
Sírok, ahogy lélegzeted hallgatom,
Mert tudom, hogy más nem jut.
Tudatában lenni e megsemmisítő érzésnek,
Tudni, hogy semmilyen kapcsolat nincs már köztünk,
Hogy mindketten úgy teszünk, mintha...,
Hogy mindketten valahol máshol élünk.
És a szemhéjad mozijában,
Nincs visszatükröződés rólam.
Nincs visszatükröződés… rólam.
Nincs visszatükröződés… rólam.
Én akarok lenni, én akarok lenni a filmed.
Én akarok lenni, én akarok lenni a filmed.
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Légy az enyém.
Légy az enyém…
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 17:43
#587
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 17:41)
The Movie On You Eyelids-ről megint csak ezt az egyet találtam
A szemhéjad mozija
Mindig nézem, ahogy alszol,
Mert tudom, hogy nem rólam álmodsz.
Elszívok egy tucat cigarettát,
És elképzelem, hogy létezik két- három módja,
hogy elérjem, hogy belém szeress.
És ne álmodj másról.
A szemhéjad mozijává válni.
A visszatükröződés te vagy.*
A visszatükröződés… te vagy.
Sírok, ahogy lélegzeted hallgatom,
Mert tudom, hogy más nem jut.
Tudatában lenni e megsemmisítő érzésnek,
Tudni, hogy semmilyen kapcsolat nincs már köztünk,
Hogy mindketten úgy teszünk, mintha...,
Hogy mindketten valahol máshol élünk.
És a szemhéjad mozijában,
Nincs visszatükröződés rólam.
Nincs visszatükröződés… rólam.
Nincs visszatükröződés… rólam.
Én akarok lenni, én akarok lenni a filmed.
Én akarok lenni, én akarok lenni a filmed.
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Miért nem lehetsz az enyém?
Légy az enyém.
Légy az enyém…
úú, de fura magyarul látni.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 17:45
#588
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
wááá nem bírok betelni vele.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 17:47
#589
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 11:49)
egész jó fordítás, van benne egy-két dolog, ami mondjuk szerintem nem hangzik jól...
én ezt a fordítást láttam, ez ahogy fiygeltem, hibátlan
én ezt a fordítást láttam, ez ahogy fiygeltem, hibátlan
Ja ja amit én találtam nem a legjobb tényleg. Ez 1000X jobban tetszik és jobb is
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 17:49
#590
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 17:47)
Ja ja amit én találtam nem a legjobb tényleg. Ez 1000X jobban tetszik és jobb is
De ahogy néztem van még fent Placebo fordítás amit ugyan az a felhasználó töltött fel azok is tetszenek 
aha, ő nagyon jól fordít.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 17:52
#591
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 17:37)
nem láttad?
pedig volt már párszor példa rá.
pl itt is, vagy itt.
inkább az ritka, mikor Brian van billentyűknél. pedig olyan jó nézni, mikor ügyetlenkedik. 
pl itt is, vagy itt.
Hogyan lehetséges hogy én még eddig sosem láttam???
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 17:59
#593
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 17:52)
Hogyan lehetséges hogy én még eddig sosem láttam???
Briant már láttam többször is 
pedig Brian csak a Peeping Tomnál meg a Leninél játszik.
ezt láttad már? 3.45-től a Little Mo. annyira imádom, olyan szenvedélyes, annyira élvezettel csinálja. és annyira hihetetlen, hogy ez már 12 éves.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 18:19
#594
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 17:45)
wááá nem bírok betelni vele.
Ez is nagyon király!!! De nálam a Szigetes a favorit
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 18:28
#595
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 18:19)
Ez is nagyon király!!! De nálam a Szigetes a favorit 
na igen, a te helyedben valószínűleg nekem is az lenne.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 18:31
#596
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2013.01.27. 17:59)
pedig Brian csak a Peeping Tomnál meg a Leninél játszik.
ezt láttad már? 3.45-től a Little Mo. annyira imádom, olyan szenvedélyes, annyira élvezettel csinálja. és annyira hihetetlen, hogy ez már 12 éves.
ezt láttad már? 3.45-től a Little Mo. annyira imádom, olyan szenvedélyes, annyira élvezettel csinálja. és annyira hihetetlen, hogy ez már 12 éves.
Még nem
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. január 27. 18:37
#598
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 18:31)
Még nem
AZTA!! Olyan szenvedélyesen énekel hihetetlenül JÓ! Annyira imádom mikor ilyen 
ha már szenvedély
tudom, hogy tizenéves felvételeket linelgetek, és az emberek változnak, meg Brian megkomolyodott, leginkább a drogok/alkohol miatt volt ilyen, blablabla, de akkoris hiányzik. mostanában annyira unottnak tűnik egy-két koncerten...
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. január 27. 18:42
#600
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.01.27. 18:35)
Leniről csak ezt láttam:
pedig ezek is olyan szépek.
olyan kár, hogy a 2001-es szigetesről nincs videó, csak hang.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline

