Starity

Placebo

100 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 07:18 #881
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.04.22. 00:34)
Gondoltam meg bombázom a fórumot pár képpel, amik tetszenek biggrin.gif igaz a facebookról vannak, de ha netán még nem látta valaki őket akkor most fogja laugh.gif


feldobtad a reggelemet. mostmár az sem érdekel, hogy késésben vagyok. inkább nézem ezeket. láttam már számtalanszor, de ebből, belőlük sosem elég. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 22. 07:18 #882
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.04.22. 00:10)
Szerintem tök jó lett, nekem bejött thumbsup.gif Különösen tetzsik ez a koncert felvétel heart.gif Szép dal! How many times? Imádom!


hát köszönöm, de szerintem majd újracsinálom, amikor nem leszek ennyire szétesve. biggrin.gif
ah, a felvétel isteni. nem tudom meddig keresgéltem egy olyan után, ami nem annyira ismert, de tökéletesen visszaad mindent. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 22. 07:21 #883
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.04.22. 00:15)
Ez igen! taps.gif Na pontosan erre vágyom! Ilyen Trigger happy hands-et szeretnék hallani a koncertjükön, de azt nagyon. Minden vágyam ez a dal, hogy élőben egyszer halljam... rolleyes.gif  heart.gif Eddig ezen a felvételen énekli a legeslegindulatosabban  heart.gif Szívből jött az biztos!!! Még mindig nagy csodával figyelem az átélését a dalok közben. wub.gif


ne is mondd. meg egy Scared of Girls. heart.gif
tudom, hogy a Placebo melankolikus, de ezt a kettőt olyan istenien adják elő. nem vagyok egy Sunshine fan, de amit a Scared of Girlsben csinál a doboknál. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 22. 07:27 #884
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
legújabb slashecském. kicsit már én is kezdem unni, hogy Brianből mindig valami kanos állatot csinálok, aki akár egy kaktusztra is rágerjedne. de ha egyszer ez a szám erről szól... blush.gif jó, gondolom nem épp ilyen élmények ihlették meg benne... de akár ez is lehetne... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 22. 17:00 #885
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline

egy újabb próbálkozásom... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 23. 16:35 #886
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline

EZ a legjobb régi számuk, amit valaha hallottam. meghajolo.gif wub.gif wub.gif pedig azt hittem, a Kangaroo Died örök kedvenc lesz. bár ott van a Waiting For The Son Of Man is. áááh, döbbenetesek voltak a kezdetekben. heart.gif
1994. egy szétcsúszott, mellé nyilvánvalóan részeg Brian. abszurd, de ez egyszerűen isteni. számomra legalábbis. egyszerűen beleszerettem ebbe a számba.

és megint tele fogom postolni a topikot...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 24. 16:55 #887
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
megfogadtam, hogy amíg nem érsz vissza, már nem írok ide. de nekem ez nem megy. unsure.gif
végre ismét felkerült ez a videó:

annyira csodálatos így élőben, nem igaz, hogy ezt is alig-alig játszották, sőt, talán csak itt. Franciaország természetesen... unsure.gif dry.gif

ráadásul ma sikerült belefutnom egy 20th Century Boy-ba is. 2000. heart.gif

azt hiszem, mostantól ez a két videó lesz egy darabig a válasz a "miért szeretem Briant" kezdetű kérdésekre. wub.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. április 29. 18:00 #888
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
http://www.placeboworld.co.uk/
végre valami újítás. már csak egy megjelenési dátum kellene, aztán hogy végre ténylegesen elinduljon az oldal... wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. május 01. 13:53 #889
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
ááááá és végre működik az oldal. és beindult egy visszaszámlálás is. 19 nap, 22 óra. úristen, nem bírok várni!
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. május 02. 19:57 #890
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
szörnyű. mégis imádom. Brian hangja komolyan mindennel csodákat művel. a dalszöveget elméletben Brian írta. ha így van, azt hiszem kijelenthetem, hozza a szokásos színvonalat. és imádom, ahogy káromkodik. meghajolo.gif az i love you, youre beautiful i know you think youre evil, youre just sick részbe meg már régebben beleszerettem, mikor még a teljes szám nem volt kiadva. blush.gif már csak valahogy le kellene halkítani alóla a tuctucot... unsure.gif


és megint unatkoztam, úgyhogy itt egy újabb fordítgatás is.
2013. május 05. 15:32 #891
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.04.22. 07:16)
ah, neked legalább koncertekre megy el, én már nem is tudom, mikor voltam egy jón utoljára. viszont wáááh! már csak a sorson és a szerencsémen múlik minden. ha épp abban a két hétben, amikor Angliában leszek, koncerteznek, véééégre én is látom őket! meghajolo.gif meghajolo.gif wub.gif

Hú én múlt hétvégén voltam Road koncerten taps.gif (Azért is tűntem el mostanában, elég sűrű napokon vagyok túl, bocsánat is érte...)
De jó!! w00t.gif 2 hét Angliában ez igen wink.gif akkor kötelező egy koncertre elmenned wink.gif remélhetőleg Placebo lesz a szerencsés buli biggrin.gif Mikor mész???
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:38 #892
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.05.05. 15:32)
Hú én múlt hétvégén voltam Road koncerten taps.gif (Azért is tűntem el mostanában, elég sűrű napokon vagyok túl, bocsánat is érte...) 
De jó!! w00t.gif 2 hét Angliában ez igen wink.gif akkor kötelező egy koncertre elmenned wink.gif remélhetőleg Placebo lesz a szerencsés buli biggrin.gif Mikor mész???


úúú, irigyellek. thumbsup.gif ők nekem olyanok mint a Placebo. folyton kiakarok menni rá, ha erre felé vannak, és mindig közbe jön valami. unsure.gif
csak legyenek akkor ott. ha minden jól megy, szerencsém lesz. augusztusra külföldre már vannak dátumok. mielőtt elmennek Angliából, mindig van ott koncert - úgyhogy remélem, pont akkor lesz, mikor én is ott leszek. wink.gif egyébként június 28-án repülök, ha pedig ott nem jön össze, remélem, legalább Olaszországban találkozok velük. blush.gif aztán Pestre meg mostmár úgyis megyek ha jönnek, akár sikerül előtte elmenni máshol, akár nem. már háromszor kihagytam őket. negyedszer nem fogom.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. május 05. 15:43 #893
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.04.22. 17:00)

egy újabb próbálkozásom... blush.gif

meghajolo.gif Nagyon jó, amúgy is elvakult vagyok ha erről a számról van szó, de külön nagyon tetszik hozzá a leírás wink.gif meghajolo.gif Én erről nem is tudtam:
Brian a dalról: "Kapcsolatban voltam akkoriban, de nem igazán működött. Szükségünk volt egy kis szünetre. Szóval New Yorkban voltam, és nem ismertem senkit sem. Elvesztettem az otthonom, a családom, mély depresszióba zuhantam. Aztán elhatároztuk, hogy nem beszélünk többé egymással, de én ezt nem bírtam elviselni. Emlékszem, néhány telefonfülkéből felhívtam, és azt mondtam, „nézd, tudom, nem kellene felhívnom téged, de beszélnem kell veled. A dal egy része a párbeszédnek, számtalan bűn van ebben a dalban. (...) A kapcsolat vége egyfajta halál. Van egy életed valakivel, aztán hirtelen minden megáll. A legszomorúbb az egészben, hogy minden megy tovább, az emberek élik tovább az életüket anélkül, hogy bárki is ismerné azt a fájdalmat, amit érzel. Eléggé érdekes egy írónak erről az érzésről írnia."
Ügyes fordítás, jó ez a felvétel (ugye ez a tavalyi Taubertal fesztes koncert?) bár a Szigtes nálam még mindig aláz bármit is rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:44 #894
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.04.22. 07:27)
legújabb slashecském. kicsit már én is kezdem unni, hogy Brianből mindig valami kanos állatot csinálok, aki akár egy kaktusztra is rágerjedne. de ha egyszer ez a szám erről szól... blush.gif jó, gondolom nem épp ilyen élmények ihlették meg benne... de akár ez is lehetne... biggrin.gif

Úh de jó! taps.gif Ígérem ha majd lesz rá időm mindenképp elolvasom wink.gif és majd leírom hogy tetszett... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:47 #895
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.05.05. 15:43)
meghajolo.gif Nagyon jó, amúgy is elvakult vagyok ha erről a számról van szó, de külön nagyon tetszik hozzá a leírás wink.gif  meghajolo.gif Én erről nem is tudtam: 
Brian a dalról: "Kapcsolatban voltam akkoriban, de nem igazán működött. Szükségünk volt egy kis szünetre. Szóval New Yorkban voltam, és nem ismertem senkit sem. Elvesztettem az otthonom, a családom, mély depresszióba zuhantam. Aztán elhatároztuk, hogy nem beszélünk többé egymással, de én ezt nem bírtam elviselni. Emlékszem, néhány telefonfülkéből felhívtam, és azt mondtam, „nézd, tudom, nem kellene felhívnom téged, de beszélnem kell veled. A dal egy része a párbeszédnek, számtalan bűn van ebben a dalban. (...) A kapcsolat vége egyfajta halál. Van egy életed valakivel, aztán hirtelen minden megáll. A legszomorúbb az egészben, hogy minden megy tovább, az emberek élik tovább az életüket anélkül, hogy bárki is ismerné azt a fájdalmat, amit érzel."
Ügyes fordítás, jó ez a felvétel (ugye ez a tavalyi Taubertal fesztes koncert?) bár a Szigtes nálam még mindig aláz bármit is rolleyes.gif


igen az. smileeee.gif a Szigetes (na meg az orosz) pedig tényleg páratlan, de arra nem mertem fordítani, mert ha szenvedek vele egy csomót, aztán letiltják, akkor megölöm magam. unsure.gif úgyhogy úgy döntöttem legyen ez, itt is hasonló tökéletességgel énekli, és még a minősége is jó. heart.gif
"A kapcsolat vége egyfajta halál. Van egy életed valakivel, aztán hirtelen minden megáll. A legszomorúbb az egészben, hogy minden megy tovább, az emberek élik tovább az életüket anélkül, hogy bárki is ismerné azt a fájdalmat, amit érzel. Eléggé érdekes egy írónak erről az érzésről írnia." leginkább emiatt a rész miatt fordítottam hozzá, ez egyszerűen gyönyörű. meghajolo.gif
amúgy köszönöm, egy-két részen megszenvedtem vele, de azt hiszem, mindenféle felvágás nélkül mondhatom, hogy a végére kifejezetten büszke vagyok rá. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. május 05. 15:49 #896
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.05. 15:38)
úúú, irigyellek. thumbsup.gif ők nekem olyanok mint a Placebo. folyton kiakarok menni rá, ha erre felé vannak, és mindig közbe jön valami. unsure.gif 
csak legyenek akkor ott. ha minden jól megy, szerencsém lesz. augusztusra külföldre már vannak dátumok. mielőtt elmennek Angliából, mindig van ott koncert - úgyhogy remélem, pont akkor lesz, mikor én is ott leszek. wink.gif egyébként június 28-án repülök, ha pedig ott nem jön össze, remélem, legalább Olaszországban találkozok velük. blush.gif aztán Pestre meg mostmár úgyis megyek ha jönnek, akár sikerül előtte elmenni máshol, akár nem. már háromszor kihagytam őket. negyedszer nem fogom.

Hú érdemes is kimenni rájuk szerintem nagyon jók voltak én legalábbis "állatul" éreztem magam laugh.gif Majdnem meg volt az egyik dobverő is, de sajna kipördült az ujjaim közül dry.gif
Na az mindjárt itt van fú érezd majd magad nagyon jól! wink.gif Aztán még olaszba is igazi "világcsavargó"-nak hangzik laugh.gif
Ha jönnek Pestre, ami nagyon is esélyes! Én magam rángatlak el rá rohog.gif Nem is szabad kihagyni tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:51 #897
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.05. 15:47)
igen az. smileeee.gif a Szigetes (na meg az orosz) pedig tényleg páratlan, de arra nem mertem fordítani, mert ha szenvedek vele egy csomót, aztán letiltják, akkor megölöm magam. unsure.gif úgyhogy úgy döntöttem legyen ez, itt is hasonló tökéletességgel énekli, és még a minősége is jó. heart.gif
"A kapcsolat vége egyfajta halál. Van egy életed valakivel, aztán hirtelen minden megáll. A legszomorúbb az egészben, hogy minden megy tovább, az emberek élik tovább az életüket anélkül, hogy bárki is ismerné azt a fájdalmat, amit érzel. Eléggé érdekes egy írónak erről az érzésről írnia." leginkább emiatt a rész miatt fordítottam hozzá, ez egyszerűen gyönyörű. meghajolo.gif 
amúgy köszönöm, egy-két részen megszenvedtem vele, de azt hiszem, mindenféle felvágás nélkül mondhatom, hogy a végére kifejezetten büszke vagyok rá. smileeee.gif

Van is mire az lenned, tényleg jó! wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:55 #898
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.04.23. 16:35)

EZ a legjobb régi számuk, amit valaha hallottam. meghajolo.gif wub.gif wub.gif pedig azt hittem, a Kangaroo Died örök kedvenc lesz. bár ott van a Waiting For The Son Of Man is. áááh, döbbenetesek voltak a kezdetekben. heart.gif
1994. egy szétcsúszott, mellé nyilvánvalóan részeg Brian. abszurd, de ez egyszerűen isteni. számomra legalábbis. egyszerűen beleszerettem ebbe a számba. 
és megint tele fogom postolni a topikot...

Ba**ki ohmy.gif van olyan amit eddig még nem ismertem??? Hát most szégyellem is magam, nagyon olyan "züllött egy dal" vagy nem is tudom hogyan jellemezzem, bejön biggrin.gif Nekem régi dallokból a Waiting For The Son Of Man elég erős helyen áll, kb. 1 hónapja minden reggel mikor buszozok be a suliba ez áll a második helyen a lejátszón és folyton ezzel kezdek állandóan ha zenét hallgatok, annyira imádom azt a dalt wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 05. 15:58 #899
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.05.05. 15:49)
Hú érdemes is kimenni rájuk szerintem nagyon jók voltak én legalábbis "állatul" éreztem magam  laugh.gif Majdnem meg volt az egyik dobverő is, de sajna kipördült az ujjaim közül dry.gif 
Na az mindjárt itt van fú érezd majd magad nagyon jól! wink.gif Aztán még olaszba is igazi "világcsavargó"-nak hangzik laugh.gif 
Ha jönnek Pestre, ami nagyon is esélyes! Én magam rángatlak el rá rohog.gif Nem is szabad kihagyni tongue.gif


áh, ha világcsavargó lennék, bejárnám Európát. bááár... Angliából kocsikázok Olaszba is, meg onnan hazafelé is, úgyhogy azt hiszem, lesz mögöttem pár ország a végére. meghajolo.gif remélem Brüsszelben valahogy sikerül megállni. kíváncsi vagyok a helyre, ahol Brian született. unsure.gif
szerencsére tényleg esélyes hogy jöjjenek. érthetetlen módon Brian állítólag szeret itt lenni. csak basszus 15-20.000-ret összeszedni jegyre. főleg egy ilyen nyár után... meg még felutazni Pestre. jöhetnének már Miskolcra vagy Debrecenbe... bár nem tudom, neked az mennyire lenne szerencsésebb... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2013. május 05. 16:03 #900
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2013.05.05. 15:55)
Ba**ki ohmy.gif van olyan amit eddig még nem ismertem??? Hát most szégyellem  is magam, nagyon olyan "züllött egy dal" vagy nem is tudom hogyan jellemezzem, bejön biggrin.gif Nekem régi dallokból a Waiting For The Son Of Man elég erős helyen áll, kb. 1 hónapja minden reggel mikor buszozok be a suliba ez áll a második helyen a lejátszón és folyton ezzel kezdek állandóan ha zenét hallgatok, annyira imádom azt a dalt wub.gif


igen, elég "züllött". nem tudom, mennyire figyelted a szövegét. a lényeg annyi, hogy a sztori mesélője - Brian? - együtt volt egy f*szival (ebbe mi a trágár?!), aki nem igazán bírta a humorérzékét, és elkezdtek eltávolodni egymástól, aztán a felesége elcsábította, ezután pedig beleszeretett a lányába... van benne egy "aztán egy nap véletlenül kasztráltam a díjnyertes uszkárját egy elektromos konzervnyitóval sor" ezen már fetrengve visongtam körülbeül. érdekes szövege van. biggrin.gifD
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
100 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok