Starity

Placebo

100 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. június 07. 21:47 #1041
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.07. 21:43)
Az nekem is meg a Kitty little,Devil in the details, Julien. Vibrál és tele van erővel.


igeen, ezek isteniek. meghajolo.gif
meg még ott van az In A Funk és a Unisex. heart.gif
na meg persze a 20 év alatti egyik leggyönyörűbb szám, a The Movie On Your Eyelids.
2013. június 07. 23:05 #1042
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline

_nevet.gif wub.gif
2013. június 08. 21:00 #1043
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 08. 21:04 #1044
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 21:00)
smileeee.gif 


ah, ez az egyik leggyönyörűbb felvétel. heart.gif

erre ma bukkantam rá, döbbenetesek. Brian pedig basszusgitáron is egy isten. meghajolo.gif
2013. június 08. 22:08 #1045
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.08. 21:04)
ah, ez az egyik leggyönyörűbb felvétel. heart.gif

erre ma bukkantam rá, döbbenetesek. Brian pedig basszusgitáron is egy isten. meghajolo.gif

Imádom ezt a dalt, itt egy másik felvétel. Teljes extázis. banana_moonwalk.gif chicken.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 08. 22:12 #1046
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 22:08)
Imádom ezt a dalt, itt egy másik felvétel. Teljes extázis.  banana_moonwalk.gif  chicken.gif 


úúú. ohmy.gif én a stúdiósat nem szeretem, az üzenetrögzítős bevágásoktól a történet ismeretében csak pánikrohamot kapok, de ez így koncerten lenyűgöző.
áh, hiányzik ez az energikusság... dry.gif
2013. június 08. 22:26 #1047
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.08. 22:12)
úúú. ohmy.gif én a stúdiósat nem szeretem, az üzenetrögzítős bevágásoktól a történet ismeretében csak pánikrohamot kapok, de ez így koncerten lenyűgöző. 
áh, hiányzik ez az energikusság... dry.gif

Nos, én tényleg kijelenthetem, hogy minden dalukat imádom, de régebben két dalt nem tudtam hova tenni. Az egyik a Special k. Aztán minél többet hallgattam valahogy megfogott a dal. smileeee.gif Érdekes dolgok ezek. A másik a Twenty years, amit a koncertfelvételek után szerettem meg.
Jó lenne látni őket. Van egy bakancslistám, amin ez és a közös kép is rajta van, szóval valamikor sikerülnie kell. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 08. 22:36 #1048
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 22:26)
Nos, én tényleg kijelenthetem, hogy minden dalukat imádom, de régebben két dalt nem tudtam hova tenni. Az egyik a Special k. Aztán minél többet hallgattam valahogy megfogott a dal. smileeee.gif Érdekes dolgok ezek. A másik a Twenty years, amit a koncertfelvételek után szerettem meg. 
Jó lenne látni őket. Van egy bakancslistám, amin ez és a közös kép is rajta van, szóval valamikor sikerülnie kell. heart.gif


Twenty Years? ohmy.gif azt httem, azt mindenki imádja. nekem az az egyik legnagyobb kedvencem, már a stúdiósat is imádtam, a koncerteken teljesen lenyűgözött, aztán a Redux verzió kapcsán méginkább beleszerettem. heart.gif
én nagyon sokáig az Ashtray Heart-ot nem bírtam, meg az Evil Dildo az, amit a mai napig képtelen vagyok elviselni. akárhányszor meghallom, rögtön eszembe jut, hogy mennyit fenyegették Briant - és hogy ez mennyire kikészíthette még akkor is, ha próbálta pozitívan felfogni, mert "ez csak azt jelenti, hogy befutott"... unsure.gif
közöskép. ah, azt én is szeretnék, bár Brian mostanában nem épp nyitott a rajongói felé. unsure.gif nekem ami a legfontosabb lenne, hogy megköszönhessem neki, hogy megváltoztatta az életem, tudathassam vele, hogy mennyi mindent köszönhetek neki, és hogy nélküle sehol, senki sem lennék. még ha ez neki nem is számítana semmit, hiszen már ezerszer végighallgathatta, mégis talán ez a legnagyobb álmom. smileeee.gif
2013. június 08. 22:45 #1049
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.08. 22:36)
Twenty Years? ohmy.gif azt httem, azt mindenki imádja. nekem az az egyik legnagyobb kedvencem, már a stúdiósat is imádtam, a koncerteken teljesen lenyűgözött, aztán a Redux verzió kapcsán méginkább beleszerettem. heart.gif 
én nagyon sokáig az Ashtray Heart-ot nem bírtam, meg az Evil Dildo az, amit a mai napig képtelen vagyok elviselni. akárhányszor meghallom, rögtön eszembe jut, hogy mennyit fenyegették Briant - és hogy ez mennyire kikészíthette még akkor is, ha próbálta pozitívan felfogni, mert "ez csak azt jelenti, hogy befutott"... unsure.gif 
közöskép. ah, azt én is szeretnék, bár Brian mostanában nem épp nyitott a rajongói felé. unsure.gif nekem ami a legfontosabb lenne, hogy megköszönhessem neki, hogy megváltoztatta az életem, tudathassam vele, hogy mennyi mindent köszönhetek neki, és hogy nélküle sehol, senki sem lennék. még ha ez neki nem is számítana semmit, hiszen már ezerszer végighallgathatta, mégis talán ez a legnagyobb álmom. smileeee.gif

Ez a baj, hogy olyan kis zárkózott. De ezért is vonz ennyire. Szeretem a zárkózott embereket. Az tetszik benne, hogy írtó nagy szája van, közben pedig mégis félénk sokszor. Sajnáltam nagyon mikor olvastam, hogy mennyit bántották a suliban. sad.gif
Max viszek egy kamerát, hátha megkerget miatta. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 08. 22:50 #1050
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 22:45)
Ez a baj, hogy olyan kis zárkózott. De ezért is vonz ennyire. Szeretem a zárkózott embereket. Az tetszik benne, hogy írtó nagy szája van, közben pedig mégis félénk sokszor. Sajnáltam nagyon mikor olvastam, hogy mennyit bántották a suliban.  sad.gif 
Max viszek egy kamerát, hátha megkerget miatta.  biggrin.gif


igen, engem is ez a "kettőssége", a zárkózottsága, titokzatossága vonz benne annyira.
azt én is sajnáltam, sajnos én is tapasztaltam, egyszerűen őrjítő helyzet. de szerencsére valóra váltak az álmai, és megmutathatta azoknak a szűklátókörű senkiknek, akik bántották, hogy ki is ő valójában - nyilvánvalóan ő vitte a legtöbbre. na meg... mára már jobban belegondolva csak köszönhet nekik, hiszen ezek nélkül az események nélkül nem vált volna olyanná, amilyen.
haha, ez a kamerás jó ötlet. :DDD
2013. június 08. 22:57 #1051
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.08. 22:50)
igen, engem is ez a "kettőssége", a zárkózottsága, titokzatossága vonz benne annyira. 
azt én is sajnáltam, sajnos én is tapasztaltam, egyszerűen őrjítő helyzet. de szerencsére valóra váltak az álmai, és megmutathatta azoknak a szűklátókörű senkiknek, akik bántották, hogy ki is ő valójában - nyilvánvalóan ő vitte a legtöbbre. na meg... mára már jobban belegondolva csak köszönhet nekik, hiszen ezek nélkül az események nélkül nem vált volna olyanná, amilyen.
haha, ez a kamerás jó ötlet. :DDD

Engem is sokszor bántottak általánosban. Hát igen, a fiatalok elég gonoszak tudnak lenni. De most visszatekintve sokkal erősebb lettem. Sőt már kicsit átestem a ló túloldalára. Azt mindenki tudja, hogy nekem nem lehet beszólni már a fősulin, meg a középsuliban is. Én mindig azt mondom, hogy mindennek meg van a célja az életben és minden történik valamiért. Szerintem Brian is ezért ilyen önérzetes, nagyszájú.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 08. 23:03 #1052
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 22:57)
Engem is sokszor bántottak általánosban. Hát igen, a fiatalok elég gonoszak tudnak lenni. De most visszatekintve sokkal erősebb lettem. Sőt már kicsit átestem a ló túloldalára. Azt mindenki tudja, hogy nekem nem lehet beszólni már a fősulin, meg a középsuliban is. Én mindig azt mondom, hogy mindennek meg van a célja az életben és minden történik valamiért. Szerintem Brian is ezért ilyen önérzetes, nagyszájú.


igen, erősebbé tesz. csak ezzel egyidejűleg tönkre is tesz egyszinten. engem legalábbis. szóval engem többször, több körülményközt folytogattak, ebből kifolyólag a mai napig nem vagyok képes belemenni olyan vízbe, amiben nem ér le a lábam. emellett nehezen bízok emberekben, mindenkiben a rosszat, a lehetséges veszélyt látom. szerintem én már sosem "növöm" ki a halálfélelmem, és biztos, hogy neki is vannak maradandó "sebei".
de amúgy én is valószínűnek látom, hogy emiatt olyan nagyszájú. főleg, hogy kiskorában meg kellett húzódnia, általában a csendesek lesznek később a legszókimondóbbak. de ez így tökéletes, imádom, hogy bárhol, bárkinek megmondja a véleményét és nem törődik semmivel. meghajolo.gif
2013. június 08. 23:23 #1053
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.08. 23:03)
igen, erősebbé tesz. csak ezzel egyidejűleg tönkre is tesz egyszinten. engem legalábbis. szóval engem többször, több körülményközt folytogattak, ebből kifolyólag a mai napig nem vagyok képes belemenni olyan vízbe, amiben nem ér le a lábam. emellett nehezen bízok emberekben, mindenkiben a rosszat, a lehetséges veszélyt látom. szerintem én már sosem "növöm" ki a halálfélelmem, és biztos, hogy neki is vannak maradandó "sebei". 
de amúgy én is valószínűnek látom, hogy emiatt olyan nagyszájú. főleg, hogy kiskorában meg kellett húzódnia, általában a csendesek lesznek később a legszókimondóbbak. de ez így tökéletes, imádom, hogy bárhol, bárkinek megmondja a véleményét és nem törődik semmivel. meghajolo.gif

Bízni én sem tudok, de a mai világban ez annyira nem is nagy baj. De az idő múlásával jobb lesz hidd el. Sőt már nem is haragszom azokra az emberkre. A saját lelkiismeretük. Meg én örülök, hogy ezáltal olyan ember lettem amilyen most vagyok. Nehezen barátkoztam, valahogy nem találtam elég érdekes és kicsit különc embereket. Mert nekem az is fontos, hogy azért normális legyen az életfelfogása. Most már sok haverom, barátom van, de az a baj, hogy sok a kétszínű és mű ember. Az nem tetszik, hogy mindenki meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak minden szinten. Kevés az az egyéniség akinek a a felfogása is normális, intelligens.
Brianban az tetszik, hogy intelliges, különc, egyedi és érzékeny.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 09. 11:43 #1054
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.08. 23:23)
Bízni én sem tudok, de a mai világban ez annyira nem is nagy baj. De az idő múlásával jobb lesz hidd el. Sőt már nem is haragszom azokra az emberkre. A saját lelkiismeretük. Meg én örülök, hogy ezáltal olyan ember lettem amilyen most vagyok. Nehezen barátkoztam, valahogy nem találtam elég érdekes és kicsit különc embereket. Mert nekem az is fontos, hogy azért normális legyen az életfelfogása. Most már sok haverom, barátom van, de az a baj, hogy sok a kétszínű és mű ember. Az nem tetszik, hogy mindenki meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak minden szinten. Kevés az az egyéniség akinek a a felfogása is normális, intelligens. 
Brianban az tetszik, hogy intelliges, különc, egyedi és érzékeny.


haragudni már én sem igazán - szerencsére. nem is éri meg gyűlölködni, attól csak rosszabb lesz. :/
amúgy igen, szinte minden ember mű, játsza magát azért, hogy elfogadják és képtelen felvállalni bármilyen nem átlagos dolgát. úgyhogy igen, nekem is ez tetszik benne - meg gondolom, mindenkinek, aki hozzánk hasonló módon imádja és tiszteli őt. meghajolo.gif
2013. június 10. 13:30 #1055
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline

ezek betegek. _nevet.gif
2013. június 10. 22:13 #1056
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.10. 13:30)

ezek betegek. _nevet.gif

Ez tényleg nagyon jó, de azért csak nem nyomta végig németül, pedig azt is jól beszéli. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 10. 22:15 #1057
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.10. 13:30)

ezek betegek. _nevet.gif


Nekem ez is nagyon tetszik. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 11. 07:15 #1058
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.10. 22:15)

Nekem ez is nagyon tetszik.  biggrin.gif


- no fan of oasis?
- sorry?
az a nevetéés. rohog.gif wub.gif

itt a teljes. imádom. meghajolo.gif
2013. június 11. 07:21 #1059
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.10. 22:13)
Ez tényleg nagyon jó, de azért csak nem nyomta végig németül, pedig azt is jól beszéli. smileeee.gif


az nem kifejezés, hogy jól. ohmy.gif nem értem, hogyan csinálja. oké, francia, angol anyanyelv, de a németet szintén már-már anyanyelvi szinten beszéli, ott van még a spanyol... bár azt azért a közelében sincs a folyékonynak. de akkoris. unsure.gif ez az ember komolyan valami zseni. meghajolo.gif
2013. június 11. 23:08 #1060
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.11. 07:21)
az nem kifejezés, hogy jól. ohmy.gif nem értem, hogyan csinálja. oké, francia, angol anyanyelv, de a németet szintén már-már anyanyelvi szinten beszéli, ott van még a spanyol... bár azt azért a közelében sincs a folyékonynak. de akkoris. unsure.gif ez az ember komolyan valami zseni. meghajolo.gif

Hááát minden tiszteletem. Engem a némettel ki lehet kergetni a világból. biggrin.gif Általánsoban 8 évig tanultam. Ötödik év végén sikerült elragoznom, hogy én hegy vagyok, te hegy vagy stb..hááát, osztatlan sikert arattam. A tanár tépte a haját. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
100 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok