Starity

Placebo

100 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. június 16. 13:46 #1121
- törölt felhasználó -    
Milyen szép! Angyalka! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 14:03 #1122
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 13:42)
smileeee.gif Gondolj arra, hogy most már boldogabb. Akkor még talán több problémája volt.
smileeee.gif smileeee.gif


ez az egy, ami vigasztal. smileeee.gif
2013. június 16. 15:08 #1123
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
cray.gif
kicsit sem volt itt kész... utálom látni, ahogy a végén elhajítja a mikrofont, és a kezébe temetett arccal sétál... sad.gif
2013. június 16. 16:17 #1124
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 15:08)
cray.gif
kicsit sem volt itt kész... utálom látni, ahogy a végén elhajítja a mikrofont, és a kezébe temetett arccal sétál... sad.gif

Jézusom, ezt még nem is láttam. cray.gif
Tudod belegondolva, ha mondjuk járnék vele, vagy egy hasonló egyéniséggel, ha öngyilkos nem is, de biztosan nagyon megviselne ha szakítana velem. Legalábbis úgy gondolom. Bár a lány kicsit messzire ment. Nem tudom a pontos történetet, csak, hogy a lány drogfüggő volt és állítólag vérrel írt föl neki a falra, hogy my sweet prince. Ennyit tudok, nem tudom te mit tudsz még. Ismerek hasonló storykat, de szerintem ez nem az ő hibája, ha a másik nem tudja feldolgozni a szakítást. Az még egy finom dolog, hogy ezek után a szülei elég hogy áll, vagy egyáltalán a temetésre hogy megy el. Áh, durva dolgok ezek. Mondjuk ha velem történne meg ez, biztos bennem lenne, csak ez igazságtalanság, mert joga van mindenkinek kilépni abból ami nem működik.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 16:26 #1125
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 16:17)
Jézusom, ezt még nem is láttam.  cray.gif 
Tudod belegondolva, ha mondjuk járnék vele, vagy egy hasonló egyéniséggel, ha öngyilkos nem is, de biztosan nagyon megviselne ha szakítana velem. Legalábbis úgy gondolom. Bár a lány kicsit messzire ment. Nem tudom a pontos történetet, csak, hogy a lány drogfüggő volt és állítólag vérrel írt föl neki a falra, hogy my sweet prince. Ennyit tudok, nem tudom te mit tudsz még. Ismerek hasonló storykat, de szerintem ez nem az ő hibája, ha a másik nem tudja feldolgozni a szakítást. Az még egy finom dolog, hogy ezek után a szülei elég hogy áll, vagy egyáltalán a temetésre hogy megy el. Áh, durva dolgok ezek. Mondjuk ha velem történne meg ez, biztos bennem lenne, csak ez igazságtalanság, mert joga van mindenkinek kilépni abból ami nem működik.


vérrel vagy rúzzsal. vagy eret vágott, vagy herointúladagolás. nem tisztázott, Brian sem beszélt róla soha, annyit lehet tudni ténylegesen az egészről, hogy a lány szemszögéből íródott a dal. meg elméletben ő ismeretette meg Briant a heroinnal - de erről forrást nem találtam még.
és igazából abból kiindulva, hogy én milyen szinten imádom már így is Briant, hogy csak a zenéi kapcsán ismerem, semmiféle fizikai kapcsolatom nincs vele, valószínűleg én ha egy egyéjszakás kalandba kevernék Briannel is megőrülnék, ha nem lenne folytatás, nem még akkor, ha egy kapcsolatból lépne ki. mondjuk reálisan belegondolva, ha együtt lennék Briannel, szakítana velem, aztán meg akarnám ölni magam, a saját fájdalmam talán csökkenteném, de közben ezzel neki tennék szart, úgyhogy valószínűleg én mégsem csinálnék semmi ostobaságot, hiszen ha az ember szeret valakit, bármennyire is fáj, elengedi és még utána is azt akarja, hogy boldog legyen...
ez az öngyilkossági-kísérlet 1997 körül volt, ez a felvétel pedig 2001-es, és ezalapján Brian az akkor eltelt négy év alatt nem tudta rendesen feldolgozni, sőt valószínűleg ez a mai napig kísérti...
2013. június 16. 17:02 #1126
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 16:26)
vérrel vagy rúzzsal. vagy eret vágott, vagy herointúladagolás. nem tisztázott, Brian sem beszélt róla soha, annyit lehet tudni ténylegesen az egészről, hogy a lány szemszögéből íródott a dal. meg elméletben ő ismeretette meg Briant a heroinnal - de erről forrást nem találtam még. 
és igazából abból kiindulva, hogy én milyen szinten imádom már így is Briant, hogy csak a zenéi kapcsán ismerem, semmiféle fizikai kapcsolatom nincs vele, valószínűleg én ha egy egyéjszakás kalandba kevernék Briannel is megőrülnék, ha nem lenne folytatás, nem még akkor, ha egy kapcsolatból lépne ki. mondjuk reálisan belegondolva, ha együtt lennék Briannel, szakítana velem, aztán meg akarnám ölni magam, a saját fájdalmam talán csökkenteném, de közben ezzel neki tennék szart, úgyhogy valószínűleg én mégsem csinálnék semmi ostobaságot, hiszen ha az ember szeret valakit, bármennyire is fáj, elengedi és még utána is azt akarja, hogy boldog legyen... 
ez az öngyilkossági-kísérlet 1997 körül volt, ez a felvétel pedig 2001-es, és ezalapján Brian az akkor eltelt négy év alatt nem tudta rendesen feldolgozni, sőt valószínűleg ez a mai napig kísérti...

Könyvből informálódtam ezzel kapcsolatban szinte.
Ezeken mosolyog. smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 17:10 #1127
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 17:02)
Könyvből informálódtam ezzel kapcsolatban szinte. 
Ezeken mosolyog. smileeee.gif smileeee.gif


én is leginkább onnan. smileeee.gif
úúú, imádom ezt a számot. heart.gif olyan megnyugtató. smileeee.gif
még több Brian mosoly. wub.gif
2013. június 16. 18:17 #1128
- törölt felhasználó -    
Most nézegettem a Placebo hivatalos oldalát. Hát gyönyörű jegyárak vannak mondhatom...
A véleményedet kérném: Tavaly voltam kint műkori versenyen Zágrábban és nagyon paráztam, hogy nem lesz jegy és előre megrendeltem. Aztán kiderült, hogy még bőven van hely.
Nem tudom, hogy a Placebo kérdéshez hogyan viszonyuljak, szerinted mennyi esélye van annak, hogy a jegyeket elkapkodják?
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 18:20 #1129
- törölt felhasználó -    
Mert mindig be vagyok ijesztve, hogy tuti nem lesz jegy, ha más eseményről, vagy koncertről van szó, aztán kiderül, hogy no para, na de mégsem szeretnék hoppon maradni.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 18:20 #1130
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 18:17)
Most nézegettem a Placebo hivatalos oldalát. Hát gyönyörű jegyárak vannak mondhatom...
A véleményedet kérném: Tavaly voltam kint műkori versenyen Zágrábban és nagyon paráztam, hogy nem lesz jegy és előre megrendeltem. Aztán kiderült, hogy még bőven van hely. 
Nem tudom, hogy a Placebo kérdéshez hogyan viszonyuljak, szerinted mennyi esélye van annak, hogy a jegyeket elkapkodják?


igen, csodálatosak az árak. biggrin.gif attól függ, melyik jegyre gondolsz.
2013. június 16. 18:40 #1131
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 18:20)
igen, csodálatosak az árak. biggrin.gif attól függ, melyik jegyre gondolsz.

Ausztiát néztem, háááát, nem tudom, ez attól függ, hogy Hollandiába, vagy Angliába kimegyek-e. Barátnőm holland fan biggrin.gif úgyhogy lehet jönne, de ez képlékeny. Meg mostanában tucc-tucc zenéket hallgat amitől falra mászom. box2.gif
Na jó, szenzációsan lassú a gépem. mad.gif
Nem a legdrágábbra gondoltam, hanem ami után következik kategória, de akkor valószínű, hogy azt nem fogják kapkodni remélem. ohmy.gif
Na, megint le lettem cenzúrázva. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 18:47 #1132
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 18:40)
Ausztiát néztem, háááát, nem tudom, ez attól függ, hogy Hollandiába, vagy Angliába kimegyek-e. Barátnőm holland fan biggrin.gif úgyhogy lehet jönne, de ez képlékeny. Meg mostanában tucc-tucc zenéket hallgat amitől falra mászom. box2.gif 
Na jó, szenzációsan lassú a gépem. mad.gif 
Nem a legdrágábbra gondoltam, hanem ami után következik kategória, de akkor valószínű, hogy azt nem fogják kapkodni remélem. ohmy.gif
Na, megint le lettem cenzúrázva. biggrin.gif


jujj, szegény, hogy viseled? biggrin.gif nekem az ismerettségi köröm a hardcore-ra van rákattanva, én a hajam tépem, ha meghallom azt a hörgést, a mindenhol visszatérő gitárszólókkal. semmi eredetiség basszus. tipikus divatzene, pff. unsure.gif a tuctucot most egész jól viselem, azaz erre és erre eléggé rákattantam, de ennek mondjuk Brian hangja az oka. rohog.gif
az ausztriai jeggyel amúgy szerintem nem lenne gond, meg a Hollanddal sem, aminél nagyobb az esély elfogyásra, az Franciaország, Anglia, Németország és Oroszország.
ilyen ez a csúnya cenzúra... :DDD
2013. június 16. 19:00 #1133
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 18:47)
jujj, szegény, hogy viseled? biggrin.gif nekem az ismerettségi köröm a hardcore-ra van rákattanva, én a hajam tépem, ha meghallom azt a hörgést, a mindenhol visszatérő gitárszólókkal. semmi eredetiség basszus. tipikus divatzene, pff. unsure.gif a tuctucot most egész jól viselem, azaz erre és erre eléggé rákattantam, de ennek mondjuk Brian hangja az oka. rohog.gif 
az ausztriai jeggyel amúgy szerintem nem lenne gond, meg a Hollanddal sem, aminél nagyobb az esély elfogyásra, az Franciaország, Anglia, Németország és Oroszország.
ilyen ez a csúnya cenzúra... :DDD

Majd megmutatom neki, így aztán sarokba lesz szorítva. biggrin.gif Jaja láttam már, hogy facen posztolgatják a franciák a jegyeket. biggrin.gif Ezen országokba nem tervezem, hát Anglia az nagy kérdőjel. Basszus de jó, hogy mész ki nyáron. Jó kis nyaralás. smileeee.gif Tényleg mikor mész? Unokatesóm black metálos és engem szól le, hogy miért nem hallgatok inkább ByeAlexet. dry.gif Nagy patkány tud lenni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 19:04 #1134
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
"The band wanted PFWW members to have this treat first before even more news (about the first single) is revealed on Monday!"
hm, hír címszóval mondjuk feltehetnék az új klipet. *-*
2013. június 16. 19:06 #1135
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 19:00)
Majd megmutatom neki, így aztán sarokba lesz szorítva. biggrin.gif Jaja láttam már, hogy facen posztolgatják a franciák a jegyeket. biggrin.gif Ezen országokba nem tervezem, hát Anglia az nagy kérdőjel. Basszus de jó, hogy mész ki nyáron. Jó kis nyaralás. smileeee.gif Tényleg mikor mész? Unokatesóm black metálos és engem szól le, hogy miért nem hallgatok inkább ByeAlexet.  dry.gif Nagy patkány tud lenni. biggrin.gif


én Franciaországba nagyon elmennék, ha megoldható lenne a külföldi. dry.gif ott annyira közvetlenek szoktak lenni, ráadásul pl az In a Funkot sehol máshol nem játszották, pedig imádom azt a számot. wub.gif és biztos megint lesz egyfajta "kivételezés" a franciákkal... :/
köszönöm, igazán jó, azaz inkább tökéletes akkor lett volna, ha játszanak is akkor. kellett nekem túlságosan beleélni magam előre. sad.gif
28-án repülök, csak tudjam le az érettségit. smileeee.gif
2013. június 16. 19:58 #1136
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 19:06)
én Franciaországba nagyon elmennék, ha megoldható lenne a külföldi. dry.gif  ott annyira közvetlenek szoktak lenni, ráadásul pl az In a Funkot sehol máshol nem játszották, pedig imádom azt a számot. wub.gif és biztos megint lesz egyfajta "kivételezés" a franciákkal... :/
köszönöm, igazán jó, azaz inkább tökéletes akkor lett volna, ha játszanak is akkor. kellett nekem túlságosan beleélni magam előre. sad.gif
28-án repülök, csak tudjam le az érettségit. smileeee.gif

Woww, emlékszem én utolsó héten kezdtem el tanulni a tételeket. ohmy.gif Akkor jelentkezned is kellett már fősulira ha akarsz menni. Ajánlom a Kodolányi János Főiskolát. Nem az a marha híres, de nagyon közvetlenek és színvonalas az oktatás. Mondjuk én is ott vagyok. smileeee.gif Ott van Anglisztika is. smileeee.gif Meg akkor még ott a londoni suli is. smileeee.gif
Az a baj, hogy Franciaország nagyon drága. sad.gif Szívesen kimennék én is. Meg lehet oldani a közvetlenség kérdését is (tudod, kamera) még meg is kerget ráadásként. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 20:02 #1137
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 19:58)
Woww, emlékszem én utolsó héten kezdtem el tanulni a tételeket.  ohmy.gif  Akkor jelentkezned is kellett már fősulira ha akarsz menni. Ajánlom a Kodolányi János Főiskolát. Nem az a marha híres, de nagyon közvetlenek és színvonalas az oktatás. Mondjuk én is ott vagyok. smileeee.gif Ott van Anglisztika is. smileeee.gif Meg akkor még ott a londoni suli is. smileeee.gif
Az a baj, hogy Franciaország nagyon drága. sad.gif Szívesen kimennék én is. Meg lehet oldani a közvetlenség kérdését is (tudod, kamera) még meg is kerget ráadásként.  _nevet.gif


neeem, még csak előrehozottazok. sajnos. unsure.gif pedig ezt a sulit még meg is fontolnám, legalább egy jóízlésű ismerősöm biztosan lenne. biggrin.gif meghajolo.gif
hahaa, azért nem mindegy, hogy közvetlenül, rohadt mérgesen megkerget, mert "fel akarja dugni a s*ggedbe a kamerát" rohog.gif, vagy kedvesen, aranyosan mosolyogva elbeszélget veled, aláír mindent, ami a kezedbe kerül, és még mondjuk meg is ölel, és készít veled egy közösképet. biggrin.gif ah... ezt elképzelni. wub.gif
2013. június 16. 20:28 #1138
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 20:02)
neeem, még csak előrehozottazok. sajnos. unsure.gif pedig ezt a sulit még meg is fontolnám, legalább egy jóízlésű ismerősöm biztosan lenne. biggrin.gif meghajolo.gif 
hahaa, azért nem mindegy, hogy közvetlenül, rohadt mérgesen megkerget, mert "fel akarja dugni a s*ggedbe a kamerát" rohog.gif, vagy kedvesen, aranyosan mosolyogva elbeszélget veled, aláír mindent, ami a kezedbe kerül, és még mondjuk meg is ölel, és készít veled egy közösképet. biggrin.gif ah... ezt elképzelni. wub.gif

Ha odaérne leraknám a kamerát és azt mondanám: Brian I'm a pussy cat. 2830Cat435.gif Erre elérzékenyülne és megbocsátana. (biztos esélyes lenne biggrin.gif )
Jó lenne, remélem Pestet tervezed egyik opcióként. smileeee.gif Meg mivel viszonylag kevesen tanulnak a Bp-is fősulin, mert egyébként Székesfehérváron van a központ, ezért az Erasusra biztosan kimehetnél. Sok fősulin harcolni kell a helyért. Én is terveztem, de a munka miatt nem megyek, mert már egy éve dolgozom és nagyon jó minden szempontból.
Szerintem a megölelést lehet neked kellene kezdeményezned. Egy esetet tudok, hogy ott nagyon rosszul reagált egy rajongójára, de szerintem alapjában aranyos. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 16. 20:32 #1139
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.06.16. 20:28)
Ha odaérne leraknám a kamerát és azt mondanám: Brian I'm a pussy cat.  2830Cat435.gif Erre elérzékenyülne és megbocsátana. (biztos esélyes lenne  biggrin.gif )
Jó lenne, remélem Pestet tervezed egyik opcióként. smileeee.gif Meg mivel viszonylag kevesen tanulnak a Bp-is fősulin, mert egyébként Székesfehérváron van a központ, ezért az Erasusra biztosan kimehetnél. Sok fősulin harcolni kell a helyért. Én is terveztem, de a munka miatt nem megyek, mert már egy éve dolgozom és nagyon jó minden szempontból. 
Szerintem a megölelést lehet neked kellene kezdeményezned. Egy esetet tudok, hogy ott nagyon rosszul reagált egy rajongójára, de szerintem alapjában aranyos.  smileeee.gif


azt tedd hozzá, hogy "im not evil at all" biggrin.gif
Debrecennel és Szegeddel szemezgettem, mikor még úgy volt, itt maradok, de majd meglátom. wink.gif bízom benne, sikerrel járok inkább angolföldön. meghajolo.gif
melyik eset?

ölni tudnék azért, hogy nekem is legyen egyszer ekkora szerencsém... cray.gif
2013. június 16. 21:35 #1140
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 20:32)
azt tedd hozzá, hogy "im not evil at all" biggrin.gif
Debrecennel és Szegeddel szemezgettem, mikor még úgy volt, itt maradok, de majd meglátom. wink.gif bízom benne, sikerrel járok inkább angolföldön. meghajolo.gif 
melyik eset?

ölni tudnék azért, hogy nekem is legyen egyszer ekkora szerencsém... cray.gif

Szeged messze van, nagyjából egy helyen lakunk, és nekem otthonról Szeged messzebb van, mint Pest. Meg itt vannak fan club-ok is. wink.gif
Igen azt hozzá tenném, akkor még talán el is nevetné magát. blush.gif
Szerencsés lány smileeee.gif
A könyvből olvastam, de azt te is tudod, mikor kalóz plakátot akart aláírattatni egy lány.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
100 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok